Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość gość
Godna polecenia książka: empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Bardzo fajna, ciekawa i wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam poradniki, bo są ciekawe i bardzo pożyteczne. Ostatnio znalazłam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p. Świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie zrób trening mózgu,bo reklamujesz nachalnie jakieś badziewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kto lubi kochane. co warto przeczytać w listopadzie? Myślę, że "Lato zimą i inne opowiadania" Rose Tremain, 13 opowiadan, lekko sie czyta, mimo, że ich tematyka nie zawsze jest lekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czekam na kolejne nowosci np. jakies kryminalne, jesli ktos cos poleca to śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ostatnio empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam również empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Bardzo fajna i ciekawa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Świetna i ciekawa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p i bardzo mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p. Świetna i ciekawa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p to bardzo dobra książka. Mam zamiar sobie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat równoległy Tomka Michniewicza - bardzo ciekawa książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam "Nie wchodź w moją ciszę" Porywający dramat psychologiczno-erotyczny „Nie wchodź w moją ciszę” autorstwa Alicji Masłowskiej- Burnos zawiera w sobie element kryminału. Czytelnicy poznają historię Mai, która zmaga się z pracoholizmem i perfekcjonizmem. http://tylkorelaks.pl/615-seria-ciszy-i-i-ii-czesc.html "Odprowadzam ciszę" Thriller psychologiczno-erotyczny, będący kontynuacją głośnego debiutu literackiego „Nie wchodź w moją ciszę”, uznanego za jedną z najlepszych premier książkowych 2016 roku. Pozycja nie jest finałem zakańczającym historię Mai Karewicz i Adama Starskiego, lecz kolejną częścią „Trylogii ciszy”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna jest empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Świetny poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniuka
Jeśli ktoś z Was szuka typowo kobiecej książki, to zdecydowanie mogę polecić najnowszą powieść autorstwa Katarzyny Michalak - Leśna Polana. Ja przeczytałam jednym tchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotynatoajanatojak
Szukałam, gdzie i jakie książki Wam polecić od siebie. Czytałam wszystkie cztery z tej listy: http://matrony.pl/pozeracze-jesiennych-wieczorow-czyli-ksiazki-w-ktorych-sie-zakochasz/ Zdecydowanie polecam. Woody Allen jest krótki i fajny. A ten horror super!!! Nie mogłam się oderwać. I do tego tanie 15 - 20 zł Na tej stronie też jest taki artykuł "książki na prezent dla chłopaka" czy coś w tym stylu. Fajne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam KAŻDA książkę Sparks'a. Naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooosmosik
Zdecydowanie polecam ksiażkę Promyczek, można ją kupić na wyprzedaży na stronie ksiegarnia-internetowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani z całego serca polecam książki Cherezińskiej nie można sie oderwać oraz książkę pt. Tytan nie pamiętam autora alejest suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skaza Cecelia Ahern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z pociągu, Zaginiona dziewczyna - tak w kontekście ekranizacji z ostatnich dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam: ,,Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" ,,Jak przestać się martwić i zacząć żyć" ,,Finansowy ninja" ,,Mistrz i Małgorzata" ,,Odstresownik" wiele fajnych książek znalazłam na blogu www.czytaj-na-walizkach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać "Moje pragnienie wolności" wzruszająca opowieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście może książkę Elegia o Ziemi? Polecam przeczytać, niesie za sobą wiele emocji, które czuje się podczas czytania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalita66
Warto zajrzeć do https://skupszop.pl/ jedno z największych wyborów nie tylko nowych ale i używanych książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×