Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość nareeew
Z takich aktualnych książek to na pewno wart uwagi jest Hill i jego – Przekręt. Futbol i zorganizowana przestępczość ( www.officyna.com.pl/ksiazka-przekret-futbol-i-zorganizowana-przestepczosc ). Nie można się pozbierać po tej książce. Już żaden mecz nie jest taki sam ;P także jak coś to czytacie na własną odpowiedzialność. Mnie tak książka skrzywiła nieco. Ridley Scott produkuje serial na podstawie książki, także będzie ciekawie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja proponuję sięgnąć po książkę Evansa "list" Bardzo ciekawa i wzruszająca opowieść o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światoholicy pełna kolorowych zdjęc' zachęca bardzo do czytania o każdym czasie..... widzę podróż oczami , gorące pustynnie, dżunglę, jej zapach, dotyk , polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovolbenpa1971tghzs
Śniegi Klimandżaro Komu bije dzwonLot nad kukułczym gniazdem Stary człowiek i morze Frida Druga strona raju Tanamera Ptaki ciernistych krzewów Rzymianka Zwycięstwo miłości A jednak miłość Wiem to napewno I będę żyć Poczwarka Pestka Powrót do Edenu Myszy i ludzie Imperium słońca Tomek w krainie kangurów Nell Tim Moja Afryka Prowadził nas los nie jestem z porcelany, ani lalką. rozum nie śpi. Jasne http://min.do/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam różne. Obecnie nadrabiam klasyki. Kończę właśnie "Mistrza i Małgorzatę" i jestem zachwycona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namesnaci1986ohzqi
Cudownie ocalona Odnalezieni na pustyni Najsmutniejsze dziecko Prawo matkiSkazana na piekło Piórko na wietrze Dziewczynka w zielonym sweterku Niebo, pięć lat w sekcie nie jestem z porcelany, ani lalką. rozum nie śpi. Jasne http://u.mandib.com/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanalopes1977ayemx
Polecam wszystkie z serii Arabska żona/ Arabska córka/ Arabska krew/ Arabska księżniczka! Strasznie wciągają i nie należy się przerażać ich grubością! Naprawdę warto! Odsyłam po więcej informacji na: http://sto65cm.blog.pl/2014/01/28/1-arabska-k rew-tanya-valko-768str/ Jasne http://517.at/go/bQmP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabramasdo1986jgvjs
hmm.. polecam Droga Cormack McCarthy Kamien cierpliwości Atiq Rahimi Ziemia Kłamstw A.Radge "Wszystko co dobre jest albo tuczące albo niemoralne" Jasne http://tiny6.com/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość othunnowant1986mrpye
hmm.. polecam Droga Cormack McCarthy Kamien cierpliwości Atiq Rahimi Ziemia Kłamstw A.Radge "Wszystko co dobre jest albo tuczące albo niemoralne" Jasne http://wtc.la/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Hm....Wiesz co, mi się osobiście bardzo podobał Labirynt Śmierci – Saga o Katanie. Dobrze napisana polska powieść fantasy, z takich nowszych produkcji to moim zdaniem jedna z lepszych. Ale wiadomo są gusta i guściki, każdy czego innego szuka w fantasy. Jeśli komuś zależy na dobrych pomysłach i wyobraźni autora, na sprawnie poprowadzonej fabule, i ciekawie zarysowanym świecie Orchii to tutaj to znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consgulsdarxce1987jgnup
trylogia stiega larsona wciągające książki Jasne http://fc.cx/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia1
Ann Patchett: Belcanto, Asystentka magika. Charlotte Link: Dom sióstr. Stephen King: Sklepik z marzeniami. Alison Lurie: Wyimaginowani przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię takie, które opowiadają jakąś ciekawą historię, są zaskakujące i przyjemne do czytania. No i to wszystko, czego oczekiwałam od książki znalazłam w Pierwszym telefonie z nieba. Bardzo fajna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę kolekcjonować niż wypożyczać. teraz jestem szczęśliwą posiadaczką książki After Anny Todd, czekam tylko na trochę wolnego, żeby spokojnie zacząć czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie, że lubię mieć książki na własność. Dzięki temu mogę wrócić do ulubionej, jak tylko mam na to ochotę. Teraz czytam W cieniu. Bardzo dobra książka A.S.A. Harrison, jeśli lubicie kryminały na pewno się wam ona spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam trylogię "Millenium" Larsona. Trzyma w napięciu, dobra fabuła, specyficzny skandynawski klimat. Dla mnie dużym plusem jest to, że książka nie jest naszpikowana amerykańskim sposobem myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
House of cards, ja po nią sięgnęłam, bo bardzo mi się podobał serial, ale jednak trzeba przyznać, że książka jest lepsza. Działa na wyobraźnię, wciąga, ma świetną fabułę. Najlepsza książka ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Czytam teraz " Oddział chorych na raka".Książka robi wrażenie, bo zmusza do zastanowienia. Jest prosta a jednocześnie pełna głębi Do tego dobry,literacki język i treść zmuszająca do refleksji:)Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie polecę książkę Kinga 'oczy smoka' - jest totalną odskocznią od jego wcześniejszych tworów. piękna i warta przeczytania. I jeśli nie było to koniecznie "kapłanka w bieli" !!! piękna i wciągająca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Female Eye
Dziewczyny z Female Eye piszą o zapowiedziach wydawniczych oraz recenzują książki. Polecam gorąco! femaleeye.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem pod bardzo dużym wrażeniem książki Cuda Erica Metaxasa, świetnie napisana i bardzo inspirująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz Grzesiak - polecam każdą jego książkę, kto poszukuje świetnych książek dotyczących rozwoju osobistego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniom poleciłabym "Ciało niczyje" Krystyny Kofty, przeczytałam kilka razy, książka przypomina trochę baśń, trochę powieść obyczajową, trochę romans... jest w niej tajemnica i jakaś taka "niesamowitość" to historia pięknej i utalentowanej dziewczyny, która musi się zmierzyć z utratą miłości, poważną chorobą i śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkie książki Tess Gerritsen jesli ktoś lubi kryminały medyczne. Ostatnio przeczytalam bardzo fajną księzkę pt. Poczekajka pióra Katarzyny Michalak. Dla fanów thillerów psychologicznych polecam Klinikę, Sebastiana Fitzka. Cała saga książek Camilli Lacberg. Upadek, Karin Slaughter. Trafny wybór, J.K. Rowling. Cyfrowa Twierdza, Dan Brown. Samotność ma twoje imię, Monika A. Oleksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam przeczytać Spisek Tudorów, moim zdaniem jedna z lepszych powieści historycznych, jakie miałam okazję czytać ostatnimi czasy. Bardzo dobrze napisana, świetnie stworzone postaci. Ma wszystko, co powinna mieć dobra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobała książka pt Cuda Erica Metaxasa. Świetnie napisana, dodająca wiary i nadziei. Wyjątkowa. Gorąco polecam ją przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin777
ja ostatnio dostałam książkę Mirandy Kerr "Doceń siebie":) jestem mile zaskoczona bo książka jest bardzo pozytywna i inspirująca, nie spodziewałam się, że Miranda ma tak bogate wnętrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×