Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość gość
Zapomniany Legion najlepsza książka o czasach starożytnego Rzymu, jaką miałam okazję czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszeharlequinyiksiazki.blogspot. com recenzje książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno niezłe są książki Katarzyny Bondy. Osobiście nie czytałam, ale ostatnio dowiedziałam się, że jakaś oficyna wydawnicza na Wyspach zainteresowała się tą panią i chce wydać tam jej książki. Całkiem możliwe, że donieśli o niej Polacy, mieszkający w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłostka19
poszukaj w necie e booków Marii Bucardi "jak rozmawiać z aniołami" oraz powieść "mroczne góry". są warte obydwie do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się bardzo podobała książka Tajemnica domu Helclów, bardzo dobrze napisany kryminał. Przemyślany w każdym detalu, każdemu polecam tę książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się styl w jakim opowiada swoje historie Robert Gong. Jego najlepszą książką jak dla mnie jest ,, 666 do mroku". Mocna rzecz z pogranicza baśni, fantasy i science fiction. Dla lubiących tego typu mroczne klimaty, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wielką fanką książek fantasy, jeśli ktoś podziela moje zamiłowanie to serdecznie polecam ostatnio odkrytą przeze mnie pisarkę - Marię Bucardi. Jest wspaniała! Odpowiada mi jej styl pisania, a książka jaka ostatnio wpadła mi ręce (Mroczne Góry) jest porywająca i ciekawa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam " Czarna samica kruka" Dariusza Pawłowskiego, mieszanka thrillera i horroru. Wątki zbrodni, zabójcy, śledztwa. Warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zachwycona książką Znikasz. Świetna historia bardzo dobrze napisana. Mocno wciąga. Chyba najlepsza książka, jaką miałam okazję czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabajone22
Nie wiem czy ktoś się interesuje takimi tematami, ale widziałam niedawno ciekawy poradnik "Jak rozmawiać z aniołami" Marii Bucardi. Może ktoś się skusi na przeczytanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka00
Polecam fajną powieść fantasy "Mroczne góry" M. Bucardi Mnie pochłonęła bez reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić połączenie thrillera psychologicznego i horroru, ostatnio skusiłam się na Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka" i nie żałuję. Książka napisana rewelacyjnie, tak na prawdę na jedno popołudnie tak bardzo wciąga w akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię książki z tłem historycznym, ale ostatnio też przeczytałam trochę współczesnych. Polecam jako autorów Kena Folleta, Dianę Gabaldon, Philippę Gregory, Elżbietę Cherezińską czy Ewę Stachniak. O czym są ich książki znajdziesz w linku (opisy, wrażenia i zdjęcia): http://wp.me/p4Kjr5-pW, http://wp.me/p4Kjr5-bP. Pozdrawiam i miłego czytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia z Korei Dziewczyna o siedmiu imionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czarna samica kruka" Dariusza Pawłowskiego, horror + thriller psychologiczny rewelacyjna książka, od pierwszych stron mnie zachwyciła. Mega tajemnicza i pobudzająca wyobraźnię, poleca każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapaśniczka
Jeżeli lubicie poczytać czasami coś wartościowego i refleksyjnego to polecam tomik z wierszami "Skrajności" napisany przez Piotra Barańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla bardziej wymagających polecam polską pisarkę o wartościowym dorobku literackim - Elżbietę Isakiewicz. Do jej nowych dzieł można zaliczyć "Lekkie halki czarownic". Treść obrana w barwne opisy, złote myśli, sentencje nad którymi warto się zastanowić, a także prawdziwe historie z dalekiej przeszłości i teraźniejszości. "A iluż z nas pognębia się, szukając sensu! Ilu dręczy się, bo nie wie, po co żyje! Ilu rozpaczliwie próbuje byle sensik pochwycić! A tu obok w strumieniu południowego słońca kot oddaje się ze spokojem rytuałowi mycia: oto jak nie znając sensu, można czysto i z sensem żyć." - zapowiedź tego co można tam znaleźć. Polecam :) więcej ciekawych pozycji: www.wydawnictwo.perspektywa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wiele polecanych tu książek.Dziękuję za te podpowiedzi.właśnie przeczytałam "Spóznieni Kochankowie " Williama Whartona.Polecam.Klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻaneciaTarkowska
Zdecydowanie warto przeczytać "Mroczne Góry" Marii Bucardi. Jeśli ktoś pragnie oderwać się od szarości dnia codziennego, to jest to świetny sposób! Książka pełna ciekawych wątków oraz magii i tajemnicy, w którą czytelnik zagłębia się wraz z każdą kolejną stroną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandora1987
Książką, którą zdecydowanie warto przeczytać jest kontynuacja sagi Millenium napisana przez Davida Lagercrantza według konspektu stworzonego przez Larssona jeszcze przed śmiercią. Z recenzją możecie zapoznać się na Czytam wszędzie facebook'owym fan page'u poświęconym książkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f.kafeteria.pl/temat/f3/50-twarzy-greya-oczami-christiana-ebook-p_6351082

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika68
Dwa dni temu skończyłam czytać książkę, która wbiła mnie w siedzenie fotela - Laven Rose "Stalowe serce". Nie czytam polskich książek ale tą pochłonęłam. Niby opis nudny i zapowiada się jak kiczowate romansidło, ale to tykająca bomba przez którą wylałam wiele łez. Szczerze polecam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam, że to polska książka. Może też się na nią skusze. Ja miałam identyczne przejście z Opętaniem Ludwiga Thora, myślałam, że nic z tego nie będzie a przeczytałam ją w dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham czytacz
Ja polacam książke którą ostanio prszeczytałam czyli Samotny Duch Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem na uwagę zasługuje książka Michała Witkowskiego Fynf und cfancyś. Bardzo lubię jego styl i poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to prawda, bardzo lubię tego autora i dobrze wiedzieć, że książka w końcu się ukazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna2
Ja sama nigdy nie wiem na co się zdecydowac i co zacząć czytać :) jest tyle książek, które chciałabym przeczytać, a tak mało czasu! Aktualnie czytam "Dziewczynę z pociągu" Pauli Hawkins i mogę Ci ją polecić, naprawdę super! Jakby nie było jej w bibliotece a może jeszcze nie być, bo to dość świeże dzieło, to ja swoją kupiłam na stronie księgarni internetowej Inbook https://www.inbook.pl/p/s/797671/ksiazki/horror-i-thriller/dziewczyna-z-pociagu i jeszcze mi się udało, bo jest przeceniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię czytać książki, ostatnio natrafiłam na stronę, w której różni ludzi podają tytuły książek które czytali albo takie które są warte polecenia, jeśli ma ktoś fajne tytuły niech się podzieli :) http://twojaparafia.pl/groups/154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×