Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość fascyta
Zdecydowanie polecam Tajemnice Wraku Teorię Domina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem pod ogromnym wrażeniem książki M. Zuckoffa Lodowe piekło. Opisuje katastrofę lotniczą na Grenlandii. Moim zdaniem jedna z lepszych, jakie miałam okazję czytać ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię książki historyczne i literaturę faktu. Teraz czytam Niegrzeczne księżniczki, dzięki niej mogę się sporo dowiedzieć na temat tego, jak wyglądało życie kobiet, które urodziły się w rodzinach królewskich, dość często nie miło ono nic wspólnego z bajkowym i sielankowym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja najbardziej lubię czytać biografie. Teraz z wielką niecierpliwością czekam na książkę Marka Rybarczyka Elżbieta II O czym nie mówi królowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto przeczytać nową książkę Katarzyny Michalak Zemsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przez przypadek ostatnio w ręce wpadła "kobieca" książka, ale przeczytałem i nawet nawet nie była zła... Mowa o "Impuls. Gra Tom I" Szczegóły zamieściłem tutaj: http://maleadhd.pl/2016/04/14/impuls-gra-tom/ Mimo, że jestem "facetem" to nawet z zainteresowaniem czytałem o przeżyciach szesnastoletniej Miki Jones ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostałam ostatnio od siostry naprawdę fajną książkę "Dziewczyna z rewolwerem". Widziałam ją wcześniej w księgarni, ale się nie zdecydowałam. Głupia ja. Książkę wciągająca, jest napisana tak, że właściwie sama się czyta. Opowiada o losach kobiety, która musiała stawić czoła pewnemu podejrzanemu typkowi, i, co nie jest tajemnicą, bo jest to napisane na okładce, została pierwszą w historii kobietą - szeryfem. Prawdziwa postać! naprawdę super, bo przenosi w inne czasy, jest trochę taka łobuzerska :) polecam kobietkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem fanką twórczości Katarzyny Michalak i na pewno przeczytam jej nową powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię czytać różne książki, zwłaszcza początkujących pisarzy, takie jakie wydają rozpisani.pl , może też kiedyś skusze się na wydanie własnej powieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zachwycają wszystkie książki Orphana Pamuka. Wiem, że jestem niemodna, bo szał na niego był parę lat temu ale mój uubiony pisarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytała któras z Was Bezkarnych zbrodniarzy Stefanii Jagielnickiej http://tylkorelaks.pl/13-bezkarni-zbrodniarze-stefania-jagielnicka-9788379004966.html?search_query=Jagielnicka&results=12#idTab5 ? Ksiażka ma świetne recenzje. Dotyczy bardzo aktualnego tematu jakim jest napływ imigrantów do Europy. Chyba się skuszę bo bardzo lubię powieści sensacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla miłośników Dana Browna polecam "Złodzieje nieba" - Richard Doetsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam sięgnąć po książkę Za drzwiami pałacu, w której Cay Garcia opisuje prawdziwe życie saudyjskiej księżniczki. Na mnie ta książka zrobiła niesamowite wrażenie i polecam ją przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno czytałam „Kobietę (dość) doskonałą” Kubryńskiej, przeczytałam praktycznie w jeden dzień :). Widziałam że jest w empiku teraz za połowę ceny, aż szkoda, że kupiło się ją wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddajcie mi córkę Burka miłości Pozdrowienia z Korei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawa lista, część książek, o których piszecie już mam przeczytane, ale też od siebie mogę polecić książkę Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, głównie dlatego, że dzięki ciekawej historii głównej bohaterki powstała nowa polska marka ubrań Just Your Story. Czasem trudne i traumatyczne wydarzenia z życia mogą być motorem do działania dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej jestem fanką książek pokroju fantasy, sf oraz psychologicznych. Lubię też horrory. Z pewnością mogę polecić Clive Barkera (horror), Margo Seila (sf, fantasy, przygoda), Terakowska (psychologia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrin
Z nieco lżejszych, przeczytałam ostatnio "To skomplikowane. Julie", zdecydowanie czyta się jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Coś śmiesznego - bajki dla dorosłych" pióra Jerzego Andrzeja Masłowskiego. Szalone, śmieszne, zwariowane opowiastki, które są satyrą na dzisiejsze czasy. Do śmiechu i do zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×