Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anja1989

Książki które warto przeczytać

Polecane posty

Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec chrzestny:) ebook można pobrać na filefox.pl:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkie książki Harlana Cobena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna wzruszająca książka polecam to Klucz Sary Tatiany De Rosnay .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka, która bardzo mnie poruszyła to ,,Oswoić los" - Anny Cholewy Selo, książka, od której nie można odejść to,,W imię miłości" Katarzyny Michalak ( zresztą wszystkie jej książki są dobre), ,,Dom nad brzegiem oceanu" U.Jaksik i ,,Zaułek szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książek, które warto przeczytać jest mnóstwo. Niezliczone ilości kartek czekają na nas każdego dnia :) Ostatnio przeczytałam lub czytam aktualnie: - Bez strachu. Jak umiera człowiek- reportaż o człowieku, który nie boi się śmierci, obcuje z nią każdego dnia- balsamiście. Niezwykle ciekawa książka odsłaniająca kulisy sytuacji, które czekają nas po śmierci. - Kiksy klawiatury Pratchetta- gratka dla fanów tego autora. Aby zabić smutek po jego śmieci wydawnictwo Pruszyński wydało zbiór esejów, opowiadań i rozmyślań. Niezwykłe dopełnienie jego twórczości. - Nie oddam dzieci Katarzyny Michalak, typowy wyciskacz łez, ale wyjątkowa książka. Historia miłości rodzicielskiej, rozpaczy, poświęcenia. Świetna książka, poruszająca serce. tak wciągnęła, że jej przeczytanie zajęło mi 2 wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś lubi poruszające książki o więzi między matką, a córką to serdecznie polecam Życie na drzwiach lodówki :) Przeczytałam i jeszcze mnie trzyma... zna ktoś podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zanim zasnę" Watson S.J., "Zamknij oczy" Sophie McKenzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam sięgnąć po książkę Evansa Drzwi do szczęścia. Szczególnie tym, którzy mają trudny etap w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kupować mamie książki i w tym roku również dostała ją ode mnie z okazji Dnia Matki. Mama każdą wolną chwilę spędza przy dobrej książce i równie dobrej herbatce. Z roku na rok wybór staje się coraz trudniejszy, ale zawsze księgarnia Matras przychodzi mi z pomocą - i tak było tym razem. Nowa książka znanej aktorki Grażyny Szapołowskiej "Zapomniałam o tobie" oczarowała mnie swoją okładką, a i historia o miłości - mimo że do mężczyzny - była jak najbardziej na miejscu. Z niecierpliwością oczekuję pierwszych komentarzy mamy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio skończyłam czytać Dziennik o-błędnik Anity Sumi i mogę polecić. Fajna literatura kobieca i niezła porcja humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie niesamowitą książką, którą zdecydowanie warto jest przeczytać to powieść M. Achmedowej "Musiałam umrzeć". Piękna opowieść o Muzułmańskiej dziewczynie, urodzonej w małej wiosce, jej próbach zmiany życia, trudnych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja mam taką listę książek do przeczytania, że głowa mała. niestety w UK nie jest łatwo kupić polskie książki a po angielsku czytać nie lubię. Na szczęście jakiś czas temu odkryłam księgarnię internetową http://www.rewolucja.co.uk/ i chyba zacznę tam zamawiać książki. Ceny mają spoko i przesyłka idzie dość szybko. Może w końcu uda mi się przeczytać kilka pozycji z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podobała książka "Ten słynny kostium" N. M. Kebly, bardzo dobrze napisana opowieść o modzie, o marzeniach, można się z niej dowiedzieć wielu ciekawostek dotyczących różowego stroju, jaki nosiła Jackie Kennedy podczas zamachu na jej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam i jestem nią zachwycona, nie mogłam się od niej oderwać, świetnie napisana historia z wieloma wątkami. Jednym słowem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziennik o-błędnik - moja ulubiona książka, którą dostałam od koleżanki na urodziny. Współczesna literatura kobieca, czyli to co lubię najbardziej :D polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod kontrolą:-) Grey inaczej:-) Kiedy Madison postanawia zatrudnić pracownika, by pomógł jej prowadzić księgarnię z literaturą erotyczną, zaczynają dziać się rzeczy, których nie miała w planach. Bezczelny Andy nie dostaje posady, ale znajduje sobie inne miejsce w życiu bohaterki. Podczas gdy spięty i zahukany Gabriel nie może znieść zachowania pracodawczyni. Jeden mężczyzna przejmuje nad nią kontrolę, drugi pozwala sobie rozkazywać. Tyle że granice się zacierają i Madison nie jest pewna, kto prowadzi, a kto podąża za nią. Podniecający trójkąt, walka o władzę… czy Madison dowie się, czego naprawdę pragnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovebooks
Książką, którą warto przeczytać jest zdecydowanie Dziennik o-błędnik Anity Sumi. Książka z dużym poczuciem humoru, dla każdej kobiety, która lubi się pośmiać i zaczerpnąć dużo mądrości życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Brodzik
"Władca piasków" Eliza Drogosz Ciekawa pozycja, zwłaszcza dla młodzieży. Moja córka ostatnio to przeczytała i bardzo jej się podobało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dużo ciekawych pozycji widziałam na przedsprzedaży w ksiegarni Matras jak bylam przypadkiem. No i teraz czekam na "Marzenie Łucji" Doroty Gąsiorowskiej, literatura kobieca, na matras.pl krótki opis, polecam twórczośc tej autorki, mnie urzekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo książkę A. Górskiego Pięść Dawida. Mnie się ona bardzo podobała. Bardzo ciekawie napisana, forma reportażu. No i też dzięki niej można się dowiedzieć, w jaki sposób działa Mossad, a takich książek na pewno nie ma za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc nad Samborzewem. Wrzesień 1939. Mąż Anny idzie na wojnę, a w Annopolu pojawia się nowy niemiecki "właściciel". Anna z córeczką znajdują schronienie w skromnym mieszkaniu w Samborzewie, naprzeciwko stacji kolejowej. Kobieta musi pogodzić pracę z prowadzeniem domu i walką o przetrwanie w czasach, kiedy każdy kolejny dzień jest niepewny. Na szczęście mieszkańcy kamienicy trzymają się razem, a Anna zaprzyjaźnia się z Dominikiem, byłym naczelnikiem stacji. Trudne przejścia coraz bardziej ich do siebie zbliżają…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×