Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

przez miesiąc miałem konto na sympatii i oto moje wnioski

Polecane posty

nie podobam sie z wyglądu nie podobam sie z charakteru nie podobają sie moje zainteresowania i jak spędzam czas nie podoba sie im ze pracuje odwiedziło moją strone ponad 100 lasek ja wysłałem 19 oczek (róźżntm laskom tzn tym co mi sie podobały a nie były to pięknosci ) natomiast otrzymałem 2 jedno od 200 kg lochy a kolejne od laski której ja wysłałem oczko a potem jak do niej napisałem wiadomosc to tylko przeczytała więc wszystko jasne nie podobam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajka
hehe rozbawiles mnie:) ja tez mialam konto na tym portalu, ajkos przez miesiac, ale pobyt calkiem pozytywny. A co mnie naprawde zdziwilo to zadnych glupich propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak ty kremówko
i tu pies pogrzebany , prawiki chcą ladnych a sami sa nieatrakcyjni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajka
nie, to nie dlatego, po prostu mialam normalne zdjecie przy ktorym zaden facet nie slinil sie jak pies nad kością... Poza tym poznalam tam fajnego faceta i tak sie skonczyla moja historia z tym portalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a ja poznalam swojego chlopaka na sympatii siedzialam tam ponad rok i bylo roznie palanty tez bywaly ale wkoncu trafil sie chyba TEN:P i ju zmnie tam nie ma od paru miesiecy i jest super glowa do gory przez neta tez jest szansa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd pewnosc ze jestem nie atrakcyjny? to ze sie nie podobam nie oznacza ze jestem :O moze na sympatii laski wyzej srają niz dupe mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie podobam sie z wyglądu" Dałeś to samo zdjęcie co latało na kafe. Ew. inne na którym ponownie wyszedłeś jak pajac. "nie podobam sie z charakteru nie podobają sie moje zainteresowania i jak spędzam czas" Ja bym nie pisał, że uwielbiam siedzieć na forum... Ale to tylko ja. "nie podoba sie im ze pracuje" Raczej forma pracy im się nie podoba. Roznosiciel ulotek... no daj spokój. "odwiedziło moją strone ponad 100 lasek " Ciekawe ile z tych 100 było do rzeczy. "a potem jak do niej napisałem wiadomosc to tylko przeczytała " Całe szczęście. Mogła nie przeczytać. Pewnie dojebałes jakąś głupotę jak tu na forum. Ps. Cream był u terapeutki i mu się pogorszyło... Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajka
bardzo czesto ludzie sa tam tylko i wylacznie dla tego by sie dowartosciowac, co jest bardzo mylnym pojeciem w tym przypadku, bo ani liczba oczek ani tymbardziej ile razy ktos nas ogladal nie swiadczy czy jestesmy atrakcyjni czy nie. Kazdy moze sobie zrobic zdjecie, przerobic je jak mu sie podoba, wkleic i czekac na ochy i achy. A na to czy ktos jest atrakcyjny wyglad ma najmniejszy wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dałeś to samo zdjęcie co latało na kafe. Ew. inne na którym ponownie wyszedłeś jak pajac. " nie inne lepsze tak mi nb mówiła " Ja bym nie pisał, że uwielbiam siedzieć na forum... Ale to tylko ja." nic takiego nie napisałem :O nie znasz mnie a piszesz głupoty :O " Raczej forma pracy im się nie podoba. Roznosiciel ulotek... no daj spokój." słuchaj regresa to daleko zajdziesz " Ciekawe ile z tych 100 było do rzeczy." tylko moze z 10 mi sie nie podobały i nie było panien z dziecmi i rozwódek " Całe szczęście. Mogła nie przeczytać. Pewnie doj**ałes jakąś głupotę jak tu na forum." nie normalną wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
jeśli chodzi o moją przygode z sympatią: otóż równiez miałam tam profil przez miesiąc może dwa i pojawiałay sie rózne propozycje ( przewaznie od facetów którzy wogóle mi sie nie podobali lub jakichs ztarych dziadów) aż w koncu odezwał sie do mnie mój obecny facet...jestesmy razem ale nie jestem zadowolona ze poznalismy sie w ten sposób. on na codzien mieszka daleko i widujemy sie może co jakies trzy tygodnie, nie mamy przez to mozliwosci sie dobrze poznac tak naprawde. mogłabym duzo napisac o plusach i minsach takich portali ale ogólnie nie polecam bo tak naprawde zdjęcie i kilka słow o osobie ( które z reszta sama o sobie napisała ) nic nie mówia tak naprawde i mozna przegapic kogos naprawde interesującego tylko dlatego że nieciekawie wyszedł na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłem wszystko co mogłem nie siedziałem na dupie i czekałem az mnie jakas poderwie a ze sie nie podobam to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zrobiłem wszystko co mogłem " I mówi to gość co łazi na dyskoteki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
na takich portalach zazwyczaj sie patrzy najpierw na wygląd,a później na reszte. więc jesli ktos jest ,,mniej atrakcyjny" a ma bogate wnetrze to radze wystrzegac sie tego typu miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to są "oczka"? mam nadzieję, że za bardzo nie bolało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NB..jak sie prezentowałem na tej fotce z szalikiem co ci kiedys wysłałem :) i nie wrzucaj go na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxc8888921
przeciętne uwazają sie za ladne :D cream ,stara dupa z ciebie a malo o swiecie wiesz dziewczynkom od malego wmawia sie ,ze sa sliczne ,nawet jesli są takie sobie do tego kolezanki tworzą kolo wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffdfdfdfdf
Beznadziejny przypadek. Mówię facetowi co ma robić, sprecyzować oczekiwania, przestać się przejmować opinią innych, a ten z powrotem swoje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, cream :D to nie jest focia na sympatię :D nie wrzucę, co Ty :o ja nie z tych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie normalna fotka zrobiona latem :O przeglądałem jakie wiara ma fotki i ta wydawała sie normalna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremówa to z toba naprawdę musi byc już źle jak przeciętne kobiety nie chca ci nawet wirtualnego "oczka' puścić na portalu ... to już chyba szczyt paskudztwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxc8888921
oj z nim musi byc wrecz fatalnie :D ja sie uwazam za brzydala ,ale oczka dostaje i nawet same podają numery gg :P szkoda tylko ,ze niewiele maja do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie oto oficialny dowód ze sie nie podobam i przebiegu nie bedzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream ale pasztetom sie podobasz... swój do swego ciągnie :D coś w tym powiedzeniu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem straszne pasztecisko
Ale cream gustuje w co najmniej ładnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no własnie oto oficialny dowód ze sie nie podobam i przebiegu nie bedzie " Myślałem, że dno to ja ale kremówka przebija mnie o kilka poziomów niżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream abstrahując od Twojej urody - ta fotka jest źle zrobiona - dziwne ujęcie i ten szalik... nie zarwiesz na nią :D fotka z wakacji to może być na tle morza lub w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem straszne pasztecisko
na mnie cream by pewnie nie zwrocil uwagi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremówka przygarnij jakąś samotną maciorę z sympatii. Wprowadzisz się do niej i rodzice odetchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×