Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka76

NAJBARDZIEJ DENERWUJĄCY LUDZIE ŚWIATA TELEWIZJI

Polecane posty

MOJE TYPY Agata młynarska za całokształt.Denerwuje mnie od lat ,od czasu Owsiakowego róbta co chceta.Brr Justyna Steczkowska mimoza do kwadatu .Do tego beznadziejna muzyka-blee. Oliwier Janiak za zmanierowanie . Natasza UrbaNska za całokształt. Krzys Ibisz za Zdziecinnienie Kammel za bliżej nieokreslone coś Kabaret łowcy B za głupie sweterki i seplenienie Mariusza.Nie rozumiem jak kogos oni moga bawić. Jacyków za to ,iz uwaza sie za experta. Paula za manierę i udawanie Górniaczki Moi ulubieńcy Robert Janowski za profesjonalne podejscie do wykonywanego zadania. Kabaret Ani Mru mru ,Neonówka.Moge ich jeść łyzkami. A jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam lubie jeszcze bardzo Michała Piróga no i oczywiście Wojewodzkiego,aczkolwiek czasem w swoim show za bardzo przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natomiast ja
nie znoszę Janowskiego, mam nadzieje ze ten jego koszmarny show niedługo już potrwa, lubię Wojewódzkiego, podziwiam Steczkowską za niesamowity głos, bawi mnie Ani Mru Mru, bardzo nie lubie aktora grającego Ryśka w Klanie(Cyrwus?) i Strasburgera-precz z Familiada! to rozrywka dla kretynów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma bak sie meczyc w
ja nie cierpie Huberta Urbanskiego i Moniki Richardson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
podoba wam sie modelka rubik? nie moge na nia patrzec gdy mowi. wykrzywia usta i jezyk nie miesci sie w ustach. malinowska tez taka. lubie manna, kuzniara, wellman, wojewodzkiego, majewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
jak widze ibisza to mi sie noz w kieszeni otwiera janowski tez taki jakis miekki nie lubie prowadzacych toto-lotek nie lubie kayi i steczkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
i jeszcze dowbor. szczegolnie gdy chwali sie swoja marysia. stara matka cala milosc przelala na corke tak jak stalinska na syna. biedne dzieci mysla ze jest im dobrze i nawet nie widza uzaleznienia od toksycznej matki. ich wspolmalzonkowie beda mieli przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młynarkie
młynarskie obie mnie denerwują.Brr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
koroniewska tez sie poznala na tesciowej - dowbor. pewnie chcialaby wychowywac wnuczke i chwalic sie tym bo przeciez tez jest matka od niedawna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a cichopek? to dopiero idiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalaska
JA NIE CIERPIĘ MUCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię : Ibisza Cichopek Młynarskiej Tej z teleekspresu, z długimi włosami Olejnik Janowskiego i wogóle Jaka to melodia nie cierpię. Wojewódzkiego Piróga Kammela Urbańskiej - buuuuu, działa mi na nerwy zawsze jak ją widzę. Lubię za to bardzo p. Wellman i Prokopa, zwłaszcza gdy są razem - tylko wtedy oglądam DD TVN gdy oni to prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ino jo
bracia MROCZKI KUBA WESOŁOWSKI MUCHA MANDARYNA [I JEJ GŁOS JAKBY OD KIELISZKA TYLKO NA WYWIADY ODCHODZIŁA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez powiem ja tez
wKurzajewski :O:O Szaranowicz jako komentator skokow (Malyszszszsza zwlaszcza), bo komentujac inne zawody, np. lekkoatletyczne, zachowuje sie normalnie, obiektywnie. W przypadku skokow narciarskich, jak skacze Malysz, to Szaran chyba doznaje orgazmu :P Wiec za brak profrsjonalnego obiektywizmu, to wlasnie Szaran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę: 1. Krzysztof Ibisz- za to, że zrobił z siebie klauna dzięki operacjom plastycznym i za to, że wszędzie się pcha. 2. Tomasz Kammel- za to, że gra cwaniaczka, a tak naprawdę to sztywniak. 3. Edyta Górniak- za to, że uważa się za wielką damę, nic tylko jej się kłaniać. 4. Natasza Urbańska- za całokształt. 5. Jacyków- po prostu denerwuje mnie jego zachowanie i wymądrzanie się. 6. Korwin- Piotrowska- Boże, co za szczekata baba. Pewnie jeszcze kilku by się znalazło. Ulubieńcy: 1. Kabaret Moralnego Niepokoju- ubóstwiam, potrafią rozbawić do łez. 2. Ewa Drzyzga- fajna, życiowa babeczka. 3. Szymon Majewski. 4. Kuba Wojewódzki. 5. Duet Prokop i Hołownia. 6. Ewa Wachowicz- sympatyczna babeczka. 7. Marcin Daniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ile ludzi tyle opinii,ale dość duzo sie pokrywa.;) Ja tez lubie Wellman i Prokopa-są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peepeeroonii
Nie lubię: Dody,Górniak,Muchy,Rubik,Rodowicz,Figury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIIISZKA
Rodowicz w wcieleniu Matki Boskiej śpiewając kolędy- blużnierstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak Kasia
ja lubie Rodowicz jest całkiem fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csfsdfdf
nienawidze: - JOLANTY PIEŃKOWSKIEJ za to ze sie wszystkim podnieca jak idiotka -Cichopek -Ryska z Klanu - Katarzyny Figury i jej zrytego glosu - Strasburgera i Stockingera - Edyty Herbus - Anji Rubik - BOŻENKI Z KLANU !!!! - Kai Paschalskiej - MUCHY - Kammela - wesolowski LUBIE : kabaret moralnego niepokoju ani mru mru joanna krupa bartosz malecki tomasz kot malgorzata socha ewa drzyzga prokop i welman kinga rusin michal piróg pawel wilczak i mcwaldowski wojciech iza kuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csfsdfdf
grzegorz malecki * ( ten co gra szymona w m jak milosc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie: - Figurski - bo mu sie wydaje ze jest drugim Wojewódzkim -Anja Rubik - bo sepleni i nie widze w niej nic piekego -Edyta Górniak - "wielka Diva" z problemami psychicznymi -Ta gruba w ciemnych włosach prowadząca "Między kuchnią a salonem"- za całokształt -Kuba Wesołowski - zgrywa plejboja i mówi niewyraźnie -Agata Młynarska - przejadła się jakieś 10 lat temu -Maryla Rodowicz - odkąd pamiętam jedzie wciąż na tych samych, nudnych już do orzygania piosenkach - ile można? - Paulina Papierska "Tap Madl" - płaczka, histeryczka, tępak -ble -Foremniakowa - jej zachowanie w "Mam talent" jest poniżej jakiegokolwiek poziomu - Mucha - "skandalistka" o siedmiu boleści, w rzeczywistości niewiele sobą reprezentuje LUBIE: -Wojewódzki - fajne poczucie humoru, inteligentny -Małgorzata socha - fajna, ładna naturalna babka -Piróg - sympatyczny -Dorota Welmann - zabawna, pogodna babka -Prokop, Hołownia - fajni, śmieszni prowadzący -Piotr Adamczyk - sympatyczny koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak własnie:
Lubię: -Wellman -Prokopa -Wojewódzkiego -Torbicką -Kabaret łowcy B -Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka -Małgorzatę Sochę -Pawła Małaszyńskiego -Magdalenę Cielecką -Andrzeja Chyrę -Chylińską Nie cierpię najbardziej ze wszyskich: -Agaty Młynarskiej -Roberta Jankowskiego -Edyty Górniak -Dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz jaaa
Nie lubię Korwin Piotrowskiej ( nie ma w niej zyczliwego usmiechu tylko usmiech zlosliwy) Jacykowa - bo nie jest dla mnie autorytetm w sprawie mody Dody i Piroga, bo wulgarni Joli Rutowicz bo głupia Jolanty Kwasniewskiej w programie lekcja stylu Pospieszalskiego!!!! Janiaka - juz za samo zmienione na pretensjonalne imię - bue Cichopek - no nie jest madra, choc niby nie musi Danca nie trawię Lubię Wszystkich prowadzacyc Szkło kontaktowe,za to,ze nigdy nie bluznęlii Wojewódzkiego, bo inteligentny Majewskiego ,, ,, Lisa ',, ,, Obu Stuhrow Prokopa i Hołownię Chylińska , bo naturalna Wellman, Janowski, obie Mlynarskie, Rodowicz, Kaja Paschalska, Torbicka - mogą byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio banderooos
-gasowski(paszteciarski "pedofil" co wyzej sra niz dupe ma) -cichopek(tlusta i brzydka wieprzowina co mysli ze jest mega gwiazda) -foremniak(stara raszpla ktora mysli ze dla niej czas stanal w miejscu:-O ) -kurowska czy jak jej tam :-O ( glupia kwoka ktorej zarozumiala morda pelna pychy na wszystkich reklamach doprowadza mnie do wymiotow) -ibisz(dziadzisko na botoxie) -jacykow(tak jak ibisz, dziadzisko na botoksie w dodatku zarozumiale i pyszne :-O ) -janiak( homo niewiadomo co mysli ze jest sexi i mega a jest o chuja potluc, na widok tego ryja dostaje wrzodow w zoladku:-O ) -kot (przez te wkurwiajace reklamy na ktorych wyglada i zachowuje sie jak pierdolniete zombie na psychotropach :-O ) -gorniakowa( botoxowy mutant myslacy ze jest krolowa lub boginia a prawda jest okrutna bo to zwykla, sztuczna, zarozumiala raszpla z celulitem) -wojewodzki(szpetny, wredny skrzat co zapierdala jak zgredek z harrego pottera) gdyby ci ludzie znikneli z telewizji to przyjemnie ogladaloby sie to co puszczaja w tym "szkielku" :) a takto musze przerzucac ciagle kanaly bo na kazdym z nich puszczaja te wredne i brzydkie, zarozumiale mordy tych w.w. pederastow i raszpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio banderooos
aaaa i zapomnialem :) do tej "cudownej" kolekcji "gwiazd" dorzucam mroczkow.. dwa wypierdki mamuta ktore ktos wyniosl na piedestal a chuj umieja i chujem sa i chujem zdechna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wkurzaja nastepujace
osoby: Paulina Smaszcz-WKurzajewska razem z mezem - za caloksztalt Joanna Horodynska wraz z K Malinowska - uwazaja sie za znawczynie mody, a gowno wiedza i czesto ubieraja sie jak wiesniary Monika Richardson - za caloksztalt (zarozumiala pipa) Baba z ''Miedzy kuchnia a salonem'' w czarnych bezach z pieprzykami na gebie, no nie trawie jej Julia Wroblewska czyli Zosia z M jak Masakra - co za maly troll Anja Rubik - no nie cierpie tego sepleniacego kosciotrupa Figurski i jego zonka - denni i nadeci Ibisza, Jacykowa i Urbanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
nie lubie. - tej anki z długimi włosami , z w11 niewiem czemu - dżołany krupy, przesadza, słuszne że broni zwierząt, ale używa metod delikatnie mówiąc rynsztokowych - k. korwin-piotrowskiej-gruba żmija, głupia - agi szulim- idiotka z sylikonami, pustak - anny muchy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
cd. nie lubie: - młynarskiej ale nie agaty, tylko tej drugiej -janiaka-co za lala męska\ -żonki janiaka, karoliny malinowskiej_fu -joasi horodyńskiej- ma twarz jak czajnik, brzydko sie ubiera -julki kamińskiej-pustak!!!!! lubie: - małgorzate soche-normalna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×