Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka4590

Ukrywał przede mną konto na facebooku

Polecane posty

Gość Ale zaaart padne normalnie
Nie prawda ze to portal dla @@@@@@ sama nie mam konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj eks nie chcial za nic pokazac swojej komorki. Jeszcze cham na mnie napadal - a co a co nie ufasz mi??!?!? Zdradzal mnie. Ku przestrodze. Pewnie eks autorki ladna mial skrzynke na fb... zrobil jej przysluge odchodzac. Sama powinna byla to zrobic. Moze mloda dziewczyna byla i naiwna tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.23 hehe dokładnie. Nie bądźcie naiwne! Takie sytuacje zawsze maja drugie dno, facet autorki pewnie pisał z niejedną ,,koleżanką", może jakieś słodkie komentarze walil przy zdjęciach innych lasek i Nie chciał by jego dziewczyna to widziała, a i w druga strone- nie chciał by ,,koleżanki" wiedziały ze kogoś ma bo to by je odstraszylo ;). Niejeden tak robi... Radze co jakis czas kontrolować swoich facetow, niby powiecie ze FB to takie pier...a, nic nie znaczaca ale nieraz się przekonalam ze FB sporo mówi o facecie... Jak facet prawie każda laskę lajkuje, komentuje i ma sporo koleżanek to na 99% kobieciarz (potwierdzone na podstawie obserwacji moich kolegów, znajomych facetów). Nie łudzcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była miała p*****lca na punkcie mojego telefonu. Zaczęło mnie irytować, że chce mi go przeglądać, nie toleruję czegoś takiego i zaczęły się jazdy. W telefonie mam kilkadziwsiąt smsow, całą pocztę i kontakty. Nie miałem nic na sumieniu.. najśmieszniejsze było gdy podczas którejś awantury stwierdziłem że może ja przejrzę jej telefon. Takiego ataku paniki jeszcze nie widziałem. Jestem przekonany, że każdy, kto chce przeglądać telefon, maila itp drugiej osoby sam ma coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×