Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qmka

Wspólna działalność? Wypiek ciasta?

Polecane posty

Gość qmka

Chcemy z koleżanka wypiekać ciasta na zamówienie /catering ( strona internetowa,reklama itp) Już wiemy ze w domu nie możemy piec, myślimy o wynajęciu lokalu typowo do wypiekana takie zaplecze spełniające wymogi sanepidu. Ale nie wiemy gdzie /jak takiego lokalu szukać może ktoś doradzi? No i druga sprawa- działalność -koleżanka ma już swoja działalność gospodarczą chciał by ją tylko rozszerzyć a co ze mną jako wspólnikiem jak ja mam zadziałać -mam tez założyć własną działalność -jak je połączyć w spółkę? Jaką założyć spółkę żeby nam sie najbardziej opłacało ( koszt,podatek itp) Będę wdzięczna za każdą podpowiedz. Mam fundusze,pomysł , chęci ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qmka
Ups .nikt nie wie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
moj maz jak chcial dolaczyc do swojej firmy wspolnika (tez mial firme w innej branzy)) to okazalo sie ze najlepiej by bylo otworzyc nowa-jedna wspolna firme i tak zrobili a swoje poprzednie zlikwidowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchnie szkolne?
ja mam podobny pomysł.Ale zastanawiam sie nad wynajęciem ( do wypieków) kuchni np. w szkole,przedszkolu ( po godzinach,wieczorami albo weekendy)Jak myślicie jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchnie szkolne?
Nikt nie wie co z tą kuchnią szkolną.Czy można wynajmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×