Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilly83

Mąż nie chce sie ze mną kochać od miesięcy - proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Samantha 32
Witam Lilly zazdroszcze ci tego bonajmniej uwolniłaś się od tej nieswiadomośći bo ja nadal w niej tkwie i nie wiem co jest grane mąż do tego jest perfidny że zablokował mi dojście do wypłaty -ja nie pracuje- i zostałam bez tak zwanych środków do zycia z małym dzieckiem i kredytem który nie wiem czy mąż płaci -czy nie wyląduje na bruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość der
bujaj się wampirzyco emocjonalna... założę się że i tak pójdziesz na układ o nieorzekaniu winy hue hue..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizuskrajs
Lilly, poczytałam twą historię, cóż zakończenie nie jest zaskoczeniem. Ten zimny drań, twój jeszcze mąż ma cechy psychopaty. Takie kłamanie bez emocji i wyrzutów, to właśnie pierwsza cecha takich ludzi. Dobrze,że uwolnisz się od tego osobnika, inaczej wyssałby z ciebie życie do końca. Napisałaś, że prawdy dowiedziałaś się przez detektywa. Ile kosztowało cię to zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel2411
Ja ze swoją żoną od kilku miesięcy też się nie kocham, w łóżku jest jak drewno . Żadnej inicjatywy , nie ukrywam że lubię pieścić kobietę ale liczę też na odwzajemnienie takich czułości. Myślę że lepiej bedzie zakończyć to bo nie chce marnować życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×