Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lipoliza

lipoliza iniekcyjna ud

Polecane posty

Gość lipoliza
Czy sa tu jeszcze dziewczyny które miały robioną lipolize iniekcyjną ud, bryczesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Dziaiaj idę drugi raz, jutro napiszę wrażenia po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
no i jestem po. Ale Was zaskoczę nie zrobiłam bryczesów tylko przednią strone uda i wewnętrzną część kolana. te moje bryczesy juz nie są takie straszne, a strój na plaży trzeba jakoś założyc, niestety nie zmierzyłąm się w domu przed lipolizą ponieważ nie spodziwałam się ze nie zrobie bryczesów, no ale cóz ma byc ładnie a nie tylko w cm ma się zmniejszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do megi-gdzie robiłas zabieg? dzieki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
hehe lipoliza ja też byłam - wczoraj i to w innym miejscu - i jednak co kobieta to kobieta , zostałam ostrzyknięta w inny sposób( każde nakłucie podawanie indywidualnie) i mieszanką dermastabilonu z krzemionką( krzemionka ma pojędrnic ciało po 2 amp. na każde udko - jestem jakby mniej opuchnięta ale ogólnie to gorzej mam wiekszy rumien i siniaki niz poprzednio ale za to mniej boli niz poprzednio zobaczymy jaki efekt będzie :).... Pani dr zaproponowała mi w dodatku mezoterapię igłową połączona z drenażem limfatycznym w sumie taki pakiecik 400 zł sporo tylko czy warto?- co o tym myślicie? poradźcie iść ??? wstępnie umówiłam się na środę na drenaż i mezoter. igłową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
Lipolize robiłam w gabinecie ESTINA w Bielsku-Białej. Na ich stronce wszystko znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Hej, ja bym za te pieniądze poszła na kolejną lipolizę a masowała się sama w domu, zresztą ja po pierwszej tez masowałam się sama a wynik był cakiem niezły i nie sądze (czytając wszystkie wątki lipolizy), żeby ktos miał po jednorazowej lipolizie jakieś dużo większe efekty, więc ja bym dołozyła i poszła np po 3 tygodniach na kolejną lipolzę, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
do lipoliza .. czyli mówisz że nie ma co kasy ładować w mezoterapię...ja 1 też masowałam a mimo to pani dr wymacała zgrubienia po 1 lipolizie tak więc myślę ze ten drenaż limfatyczny mógłby to zniwelować ... a powiedz miałaś jakis koktajl robiony ?? czy coś? ja się staram troszkę dietkować , a co do masowania to tylko niestety podczas plumkania ...( ale wczoraj jak się ważyłam to 1 kg w dół ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
kurcze, no nie wiem, w sumie nie znam sie na tym, ja nie miałam zgrubień, może i Pani doktor ma rację, chciaż czasem tam mówią, żeby zarobić. Ja też jestem na diecie, ale od września zeszłego roku i schudłam 17-18 kg ale to też po ciąży trochce zostało (pisałam wyżej, że w lipcu urodziłam bliźniaki) a lekarz cos mówił o koktajlu jakis celuform czy coś, nie pamiętam nazw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
słyszałam o tym celuformie on bardziej na celulit jest troszkę i podobno droższy, ja dzisiaj miałam iść ale tak źle się czuję że odmówiłam zabieg i przełożę go na sobotę... kurcze korci mnie ten exilis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
kolanka robia się coraz ładniejsze, disiaj chyba ide na uda wewnętrzne, a później znowu bryczesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupenka
ja byłam w pt. na mezoterapi igłowej !!! poprzedzonej drenażem limfatycznym ... powiem wam że drenaż przyjemny ok ale mezoterapia tragedia jak bolało nie wiem czy taki dzień miałam wrażliwy ale chyba miałam ;/ bolało ;/ siniaków mam pełno - kilka jest nawet taki co bolą ale przeżyję ;p w dodatku pani doktor zrobiłam mi ujędrnienie wew. stron ud krzemionką to już nie bolało :) i faktycznie pojędrniło ...( Pani doktor Powiedziała że u mnie powinno być widać efekty już po tym właśnie 1 zabiegu- ale czy na kolejny się wybiorę to w tej chwili jestem na nie ) zmierzyła mnie po 2 tyg. po lipolizie i ma po ok 1 cm mniej w obwodzie uda.... no nie wiem - wiem jedno że muszę się więcej ruszać ! umówiłam się na lipolize za 2 tyg. - no zobaczymy podobno ten preparat utrzymuję się nawet do 3 mies. wiec efekty po 3 mies sa najbardziej miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Hej No i byłam wczoraj na lipolizie i jednak zdecydowałam się na bryczesy, chyba jednak one są najgorsze, a lato już więc fajnie by było ładnie wyglądac w stroju. Po wkakacjach nie odpuszczam i robie dalej, aż noga będzie wyglądała idealnie, na nastepne wakacje będe już laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
cześć.... na kolejną lipolize nie dotarłam (dołapało mnie przziebienie i w sumie dobrze sie stało ... stwierdziłam że jednak to na mnie nie działa ;/ niesetety- plus kase zaoszczędzę ( wiec pozostaje coś w rodzaju body jet -zeby można było odrazu tłuszczyk wstrzyknąc w cycusie :D )tak wiec z mojej strony po pomiarach w domu na dzien dzisiajszy nie polecam dodam ze chodzę 3 razy w tyg, na BS i jem w miare zdrowo.i pije wodę i smaruje sie elancylem -ae to akurat od niedawna ;] co mogę polecić to zastrzyki z krzemionki super sprawa faktycznie od razu praktycznie rzecz biorąc pojędrnia może jeszcze jakieś efekty lipolizy sie ujawnia och jak bym chciał ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
dawno nie pisałam, ale czas urlopowy i jakoś nie było jak. Jeżeli chodzi o moją ostatnią lipolizę na bryczesy to jakos nie widzę efektów, po pierwszej zeszło mi 3,5 cm, a po drugiej prawie nic, oprócz tego zrobiła mi się taka fałdka, że gorzej wygląda od mojego celulitu, nie wiem czy jakoś reklamacyjnie tego nie załatwić, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka__24__
Nie wiecie gdzie mozna kupic te ampulki przeznaczone do lipolizy (Lipostabiln, Dermastabilon badz Aqualyx)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.D
Dziewczyny nie rozumiecie troszkę istoty tego zabiegu wytłumaczę: Istnieją 2 rodzaje wzrostu ilości tłuszczu w ciele człowieka, W wieku dojrzewania komórki tłuszczowe gdy się zle odżywiamy namnażają się co ma istotny wpływ na nasze problemy z tluszczem w przyszłości, gdyż po okresie dorastania nie ma możliwości już zmniejszenia ilości (ani także zwiększenia)namnożonych komórek tłuszczowych w organizmie, gdy jesteśmy dorośli komórki tłuszczowe jedynie zwiększają lub zmniejszają swoja objętość, wiec jeżeli ktoś w latach młodości miał nadmiar tkanki tłuszczowej ponieważ nie dbał o linie to teraz już ten problem będzie miał zawsze, bo im więcej namnożyło się komórek tym łatwiej się teraz tyje ponieważ więcej jest komórek które zwiększają swoja objętość. Jeżeli chcecie aby efekt lipolizy był skuteczny musicie zmniejszyć objętość komórek do minimum ponieważ dla przykładu: zabieg lipolizy jest przypuszczalnie zdolny rozpuścić za jednym razem około 2-3 mm3 tłuszczu, jeżeli nie zmniejszyliście objętości komórek tłuszczowych to zabieg jest w stanie usunąć około 100 tys komórek tłuszczowych, lecz po skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez odpowiedni trening można zmniejszyć tak objętość komórek iż w tych 2-3 mm3 znajdzie się 200-500 tys komórek tłuszczowych które zostaną usunięte i już się nie odtworzą a wiec zabieg będzie od 2 do 5 razy bardziej skuteczny, zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy , czasu, bólu, nerwów oraz zdrowia, i owych zabiegów będzie mniej. odchudzanie jest proste ale trzeba wiedzieć ja kto robic szybko sprawnie i skutecznie. W miesiąc można zmniejszyć objętość komórek tłuszczowych do 50-80% ich pierwotnej objętości. Jestem instruktorem Fitness oraz Dietetykiem, jeśli dziewczyny chcecie aby przygotować was skutecznie do zabiegu lipolizy, mogę ustalić plan treningowy oraz diete tak by zabieg lipolizy miał maksymalną efektywność, może również się okazać iż nie będzie on potrzebny po miesiącu treningu. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt GG 37809628 lub e mail reedemer@interia.eu koszt takiego planu na 2 miesiące wynosi 95 zł Pozdrawiam dr.Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusiek
Nie zdecydowałabymsię na żaden ingerencyjny zabieg Laser-med w Bydgoszczy ma teraz super promocje na zabieg i-lipo. ceny są zachęcające wiec chyba się skusze..... 299 złzamiast 1.000 zł za 2 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 499 zł zamiast 2.000 zł za 4 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 699 zł zamiast 3.000 zł za 6 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusiek
Laser-med w bydgoszczy ma teraz super promocje na zabieg i-lipo. TYLKO TERAZ REDUKCJA TKANKI TLUSZCZOWEJ W TAK NISKIEJ CENIE! 299 zł zamiast 1.000 zł za 2 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 499 zł zamiast 2.000 zł za 4 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 699 zł zamiast 3.000 zł za 6 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja wlasnie wydrukowalam sobie voucher. Dzięki za infor Krusiek gdyby nie ty wydalabym o wiele wiecej na te zabiegi. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Cześć :) Mam podobny problem, jak myślicie co jest najlepsze lipoliza, exilis czy może vitacite prestige, przemawiają do mnie koszty lipoliza za ampułkę ok 150 zł exilis 500 zł viatciavite 500 zł, które z tych jest najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Z udami jest ten problem, że często je mamy "w spadku" to nie jest tak jak z brzuchem, że sobie go ktoś sam wychodował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wybieram się 23.01. na pierwszy zabieg lipolizy iniekcyjnej na wewnętrzną stronę ud. Doktor przewiduje po 3 ampułki na każdą nogę. Za cały zabieg wraz z masowaniem płacę 600 zł. Ważę około 56 kg, wzrost: 173 cm. W obwodzie udo w najszerszym miejscu, w tak zwanych 'bułeczkach' ma 53 cm. Jestem osobą szczupłą, ale to paskudztwo czyli buły odziedziczyłam po mamie i nic z tym się nie da zrobić- ani dieta ani ćwiczenia nie działają. Będę informować o przebiegu i efektach, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lahaina
Od dwoch lat cwicze regularnie. Wyrzezbilam wlasciwie cale cialo, ale niewielki nadmiar tluszcz ktory byl na wewnetrznej stronie ud jak byl tak zostal. Przy probie zejscia na diete i biegania dorobilam sie koscistej twzrzy i 56cm w pasie, ale uda ani rusz. Zrobilam lipolize ud wewnetrznych 3 tygodnie temu i poki co uda wydaja sie byc wieksze niz byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiat r ci nie będzie hulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Robiłam.lipoliz.podbródka.oraz.policzków.w.tym.o.to.salonie .https://www.facebook.com/StudioUrodyLilianMadeleine?fref=ts bardzo.jestem.zadowolona.po.2.zabiegach.rewelacyjny.efekt.rysy.twarzy.się.pojawiły.wysmukliła.mi.się.buzia.pod.koniec.lutego.planuje.lipolizę.całych.uda.myślę.ze.max3zabiegi.mi.wystarcza.obsługa.bardzo.profesjonalna.oraz.inne.zabiegi.tez.polecam.i.ręczę.za.efekty:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkaaa
Zastanawiam się, własnie nad wykonaniem tego zabiegu. Już w tamtym roku sporo czytałam na temat lipolizy. Bardzo atrakcyjnie się zapowiada i chyba zgłoszę się do tej kliniki http://szafirowa.com/ by wykonać taki zabieg. Czytałam że bardzo przykładają się do każdego zabiegu i efekty sa bardzo zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×