Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lipoliza

lipoliza iniekcyjna ud

Polecane posty

Gość gość
Do Emi_90 Widzisz co fachowiec to inna opinia. Miałam lipolizę u lekarza medycyny estetycznej i również się dowiedziałam, że więcej niż 10 ml na raz nie mogę mieć podane. Miałam też w innym gabinecie mezoterapię na całe uda i pośladki, ale to był inny skład na cellulit i wtedy miałam 20 ml. Nie chce być niczyim królikiem doswiadczalnym, wolę mniej a częściej niż przesadzić i za chwilę leczyć wątrobę lub nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Do gość Czy ten zabieg jest warty wg ciebie pieniędzy i tego dyskomfortu polcilabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że jest to warte swojej ceny i kilkudniowego dyskomfortu po zabiegu. Niestety mi nie pomogły żadne diety i ćwiczenia jeżeli chodzi o brzuch więc musiałam w to zainwestować, a naprawdę jestem szczupłą osobą na buzi, w ramionach i w udach (49 cm). Tłuszcz zaczął mi się odkładać jakieś 3-4 lata temu i źle się z tym czułam, wstydziłam się rozebrać do bikini, ale teraz wszystko jest na dobrej drodze :) Przed zabiegiem zrobiłam badania krwi i moczu aby wykluczyć choroby nerek i wątroby ponieważ zabieg byłby wtedy niewskazany, a też nie chciałam robić tego za wszelką cenę i przypłacać zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Emi 90 Ja mam duży problem z udami są okropnie grube , góra moich ubrań to 36 dół 40 :( jak wrzucam wagę to wszytko idzie z góry a dół prawie nic . Jak myślę o wakacjach to płakać mi się chce :( badania mam zrobione wszytko jest ok 7. 03 idę na pierwszy zabieg planuje zrobić 6 tak doradziła mi pani kosmetolog ciekawa jestem efektu . . . Czy Ty łączysz to z ćwiczeniami i dieta ? Wiem że trzeba pić dużo wody , planuje też zdrowo się odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta73
ja robiłam lipolizę na brzuch 13 lutego , niestety do dziś dnia nie widac żadnych efektów, brzuch troche mnie bolał i zostały mi plamy po siniakach jak wyżej ktoś pisał, mam nadzieję że znikną do lata. Na dniach pójdę na kontrolę się pomierzyć, ale mam wrażenie że wywaliłam pieniążki w błoto, trzy ampułki czyli 15 ml miałam około 200 ukłóć w brzuch i niestety nie poddam się kolejny raz , nie warto. Musimy chyba pokochać same siebie :) Ja też wszystkiego próbowałam już, różne diety, ćwiczyć nie moge bo po 5 operacjach kregosłupa jestem i chciałam pozbyć się fałdy po cesarce ...niestety nic się jeszcze nie ruszyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
A jakim preparatem miałaś robione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_90
gościnnaPaula ja chodziłam na bieżnię na podczerwień i podciśnienie, ale w zimę jestem strasznym leniem więc od listopada nie ćwiczę. Jeżeli chodzi o dietę to odżywiam się zdrowo, jadam regularnie co 3 h, dziennie wychodzi jakies 1600 kalorii, pije duzo wody bo minimum 2 l dziennie, ale raz na dwa tygodnie robię sobie weekend rozpusty i nie odmawiam sobie pizzy czy kubełka z kfc bo nie chcę popadać w paranoję :) Na początku lutego skorzystałam z diety Cambridge na której byłam 2 tygodnie i faktycznie schudłam na niej 4 kg, ale jedzenie w proszku to nie moja bajka, a teraz muszę się pilnować przy wychodzeniu z diety żeby nie dopadł mnie efekt jojo. Nawet po lipolizie trzeba pilnować się z jedzeniem bo to byłoby zbyt piękne gdybyśmy jadły to na co mamy ochotę, a tłuszczyk i tak by się wypalał dzięki zastrzykom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnnaPaula a jeżeli chodzi o cellulit to ja nie pomogę za bardzo bo go nie mam, ale moja kuzynka pozbyła się go bańką chińską i piła dużo wody więc w jej przypadku płatne zabiegi nie były potrzebne :) więc może warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Dziękuję dziewczyny za odpowiedz:) Dzisiaj idę na pierwszy zabieg. Planuje zmierzyć obwody , zrobić zdjęcia wszytko udokumentować :) będę starała się też pisać na bieżąco na tym forum , niestety nie znalazłam za wiele opinii na ten temat na innych forach wiec może komuś w przyszłości się przyda. Od dziś ograniczam tłuszcz do niezbędnego minimum i planuje zdrowo się odżywiać ,oczywiście pić tez dużo wody. Równolegle z zabiegami chciałabym chociaż raz w tygodniu iść na masaż próżniowy żeby pomóc tłuszczowi znaleźć drogę do wyjścia :) jestem pełna optymizmu i chęci żeby się tego pozbyć chociaż w 50 %.wieczorem pierwsza relacja , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościnnaPaula trzymam kciuki i koniecznie odezwij się wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Jestem po pierwszym ostrzyknieciu ... Sam zabieg jakiś bardzo nieprzyjemny nie jest po prostu uczucie szczepionki , na każde z ud po ok 20 wkluc mieszanki z kofeiny , fosfotydylacholiny i wody.Po ostrzyknieciu zaraz czułam ciepło i lekkie pieczenie, uda zostały rozmasowane od dołu do góry (i tak też mam robić przez około tydzień) to dla równomiernego rozłożenia się preparatu. Podczas powrotu do domu czułam lekki ból.W domu moje uda były i nadal są lekko sPuchniete i tkliwe . Wieczorem bolała mnie też lekko głową i czułam lekkie mdłości . Wszystkie dolegliwości które tu opisuje są normalne po takim zabiegu i zostałam o nich poinformowana . Dlatego jestem spokojna .zalecenia to picie dużej ilości wody minimum 2 litry , masaż z dołu do góry i przez 2 dni mam się powstrzymać od solarium i basenu . Za 2 tygodnie mam kolejny zabieg . Ogólnie zapłaciłam za 6 ale powiedziano mi ze po 2 juz powinnam zauważyc zmianę , odradzila mi też Pani stosowanie dodatkowych masaży (chciałam próżniowy )powiedziała ze po kuracji teraz niech działa sam preparat. Ciekawa jestem efektu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabrw
21 lutego miałam lipolizę kolan, nogi spuchły mi jak banie, były nabrzmiałe, bolesne i fioletowe. Siniaki utrzymywały się około tygodnia, lekką opuchliznę i ból mam niestety do tej pory, a minęły właśnie 3 tygodnie. Nie wiem czy dam radę iść na kolejny zabieg i kiedy mam go zrobić, oprócz lipolizy robię serię 10 karboksyterapii (ból przy wstrzykiwaniu jak dla mnie koszmarny, na szczęście po zabiegu już nic nie boli, w przeciwieństwie do lipolizy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Kasiabrw Ja jestem tydzień po lipolizie , ból odczuwam nadal , siniaki tez są , za tydzień następny zabieg , trochę optymizm mnie opuścił mam nadzieje ze po 3 zabiegu zauważe jakąś minimalna chociaż zmianę na lepsze ... bądźmy w kontakcie i opisujemy swoje spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta73
Ja jestem msc po ostrzykiwaniu brzucha, niestety efekty po mierzeniu niby po 2 cm ale ja nie widzę nic, zostały mi brzydkie plamy po siniakach. odeszły mi chęci na kolejne zastrzyki i stwierdzam, ze nie warto. Trzeba pokochać samą siebie a nie jakieś g...a sobie wstrzykiwać, bardzo żałuję swojej decyzji i mam nadzieję ,że nie obije się na moim zdrowiu w przyszłosci. Brzuch niestety przy dotykaniu nadal boli, a na picie wody patrzeć nie mogę już :( Za tą kasę mogłam kupić sobie fajne ciuchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) ja tez jestem juz tydzien po pierwszym zabiegu lipolizy i powiem szczerze ze czekam na efekty :D na arzie zadnych fakt faktem bol slaby jak dla mnie - 20 min po zbaiegu szczypalo bardzo a potem jak reka odjal ;) sniakow zero ale efektow poki co tez zero :p kosmetyczka powiedziala ze po 3cim zbaiegu dpiero efektu sie spodziewac wiec czekam cierpliwie nastepny 22go marca ;) dawajccie znac jak u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wykupiłam sobie 10 ml i teraz sie troche obawiam tych siniaków i bólu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety każdy organizm jest inny, każda prowadzi różny styl życia i u jednych efekty będą widoczne szybko, a u drugich troszkę później. Ja pierwszy zabieg miałam na początku stycznia, drugi w lutym, a trzeci na początku marca. Również miałam niewielkie ślady w postaci siniaków, ale nie przejmowałam się tym bo wiedziałam, że znikną :) Pamiętajcie, że musicie pić dużo wody oraz zdrowo się odżywiać. Ja ograniczyłam węglowodany, nie jem smażonego i efekty są naprawdę super. Pani Doktor powiedziała, że brzuszek jest już ładny i nie potrzeba kolejnych dawek (teraz tylko masaże) więc od kwietnia biorę się za boczki i nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta73
Dziś byłam u kosmetyczki stwierdziła że po 2 cm mniej, ja nic nie widzę trudno, po miesiącu myślałam że chociaż po 5 cm zgubię. Mówiłam że pomimo długiego czasu wciąz jestem obolała i czy wszystko jest w porządku. Odpowiedziała, ze jak boli to znaczy , ze jeszcze działa, że to dobrze bo jeszcze cosik mogę zgubić. a nazwa preparatu to fosfatydyloholina, miałam 3 ampułki wstrzyknięte po 5 ml :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Cześć Laski :) ciesze się ze jest nas co raz więcej :) ja jutro mam drugi zabieg , siniaki po pierwszym zeszły ale w miejscach gdzie były zastrzyki czuć tak jakby ziarnko groszku podejrzewam ze to ten preparat się nie rozpuścil jeszcze , kurde nie wiem czy to przez te zastrzyki ale ciągle jestem głodna i to na majonez i nawet ostatnio na chleb ze smalcem i ogórkiem :) ale teraz już sobie obiecałam ze będę trzymać dietę bo szkoda tyle kasy zaprzepaścic obrzerajac się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta73
dobre ja tez wcinam ostatnio smalec z ogóraskiem kiszonym....coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Cześć :) dzisiaj byłam na 2 zabiegu , mieszanka fosfotydylacholiny i l- karnityny ( poprzednim razem fosfotydylacholina i kofeina ),trochę mnie bolało bardziej ,myślę że dlatego ze euforia faktu ze zdecydowałam się na te zastrzyki minęła no i brak efektów ( ale na efekty jeszcze czas) :)babka mi powiedziała ze widzi juz pierwsze zmiany... stwierdziła że będziemy robić zdjęcia co 2 tyg . Dzisiaj po zabiegu juz tak nie piekło jak za pierwszym razem i czuje tylko lekki ból głowy , miejsca po w kluciach są bolesne .Uda nie są też tak spuchniete jak ostatnio .zastanawiam się czy to ze względu na zmianę preparatu czy dlatego ze to drugi raz . Piszcie co tam u Was :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mopsiklopsik
Cześć dziewczynki! Czytam i czytam i nie wiem co myśleć :D W niedziele mam pierwszy zabieg lipolizy na wewnętrzna stronę ud. Nie boje się bólu, ale boje się tego, ze mówicie o spuchniętych nogach jak u słonia ;( Moje uda łącza się przy chodzeniu, wiec po zabiegu zatrę się chyba na amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Mopsik są opuchnięte ale jakiegoś strasznego dramatu nie ma , schodzi to tez max 2 dni wiec nie stresuj się . Ile będziesz miała zabiegów i jakim preparatem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mopsiklopsil
GościnnaPaula jeszcze nie wiem jaki preparat, bo załapałam się na szkolenie jako modelka. Strzelam, ze to popularny Aqualyx. Rozmawiałam z dziewczyna przeprowadzająca szkolenie to mówiła, ze 5ml wystarczy mi na oba uda, strona wewnętrzna i zaleca się taka dawkę na jeden zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1118
uda nie uda, robiłam sobie sama drugi raz brzuch, w domu, celluform, igły 03x13mm, krem emla, po 130 nakłuć na brzuch i na talię, ampułka czyli 10 mll na brzuch, 10 ml na bok i drugi bok też 10 ml, kolana 10 ml, w sumie 40 ml celluform, boli bardzo w 1 dniu, w drugim lepiej też sobie leżeć, 3 dzień już ok, 4 dzień można założyć obcisłe rajstopy, pić 2 litry, gęsto wkłuwać co 2 cm na obszar, po pierwszym razie miałam 3 cm mniej w talii ogólnie, a teraz zobaczymy, bo dopiero co zrobiłam:)boli, piecze jak zwykle, szczypanka czasem, na razie brak siniaków. cena 800 zł zamiast 4000 za taką ilość za porządne ostrzykiwanie po 0,1 ml w każde miejsce , zostało mi na trzeci raz za tą cenę i w domu, wygodnie. Trzeba mieć jakieś pojęcie o tym, na yt dużo filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1118
aha, pierwszym razem zużyłam tylko 20 ml na całość brzucha i talię po obu stronach, wkłucia po 0,05 także malutko, tym razem poszło po 0,1ml każde wkłucie, z jednej ampułki wyszło ok 7,5 ml preparatu, niby ampulka ma 10 ml celluform, ale zawsze zostaje na końcu trochę. pierwszym razem było jakieś ok 60 wkłuć, tym razem ok 130 na głębokość 13 mm taką jaką ma igła, należy złapać fałdę i wtedy wkłuwać, nieraz po kremie emla byłam zdziwiona, że już się wkłułam, bo nic nie czułam, a czasem nierównomierne rozsmarowanie pod folią dało lekkie odczucie zastrzyku. najgorszy jest ból 2 dni, nie tyle od zastrzyków ile od samego procesu rozwalania tłuszczu, robić trzeba rano, bo inaczej się nie zaśnie. zużyłam całe 20 ml opakowanie kremu emla na brzuch, talię i kolana, trzymanie 30 min pod folią. ok 100 igieł starczy na 2,3 razy zabiegów, szybko się tępią. oczywiście spirytus, i przemożne pragnienie usunęcia tłuszczu, który nie znikał od diet i ćwiczeń, mimo szczupłej sylwetki rozm S,M. Pierwszym razem opuchlizna zeszła z brzucha talii po 14 dniach tak naprawdę. a przy kolanach może być ze 3 tygodnie jak zejdzie cała i z efektem wyszczuplenia. Nic tu nie da się przyspieszyć, zastanawiam się czy nosić gorset wtedy?przy lipolizie iniekcyjnej to nie wiem, może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1118
aha, pierwszym razem zużyłam tylko 20 ml na całość brzucha i talię po obu stronach, wkłucia po 0,05 także malutko, tym razem poszło po 0,1ml każde wkłucie, z jednej ampułki wyszło ok 7,5 ml preparatu, niby ampulka ma 10 ml celluform, ale zawsze zostaje na końcu trochę. pierwszym razem było jakieś ok 60 wkłuć, tym razem ok 130 na głębokość 13 mm taką jaką ma igła, należy złapać fałdę i wtedy wkłuwać, nieraz po kremie emla byłam zdziwiona, że już się wkłułam, bo nic nie czułam, a czasem nierównomierne rozsmarowanie pod folią dało lekkie odczucie zastrzyku. najgorszy jest ból 2 dni, nie tyle od zastrzyków ile od samego procesu rozwalania tłuszczu, robić trzeba rano, bo inaczej się nie zaśnie. zużyłam całe 20 ml opakowanie kremu emla na brzuch, talię i kolana, trzymanie 30 min pod folią. ok 100 igieł starczy na 2,3 razy zabiegów, szybko się tępią. oczywiście spirytus, i przemożne pragnienie usunęcia tłuszczu, który nie znikał od diet i ćwiczeń, mimo szczupłej sylwetki rozm S,M. Pierwszym razem opuchlizna zeszła z brzucha talii po 14 dniach tak naprawdę. a przy kolanach może być ze 3 tygodnie jak zejdzie cała i z efektem wyszczuplenia. Nic tu nie da się przyspieszyć, zastanawiam się czy nosić gorset wtedy?przy lipolizie iniekcyjnej to nie wiem, może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mopsiklopsik
Kasia1118 skąd bierzesz materiały? Tez chce zacząć sama robic. Jestem po pierwszym zabiegu. Było to strasznie szybko i dziwnie - miałam zużyte 5ml, po 3 wkłucia na udo, czyli po niecały 1ml na wkłucie. Nie powinno być tych wkłuć więcej na większym obszarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1118
brzuch ok 20 cm na 20 to 1 ampulka 10 ml, bok 15 cm na 15 to dużo wkłuć, można mniej dawać preparatu, ale z celluform nie ma ryzyka powstawania gulek, przynajmniej ja tego nie widzę u siebie, planowo powinnam tracić 3 cm po 3 tygodniach, ale kolana bolą kilka dni bardziej niż brzuch, może tkanka była bardziej ścisła i twarda. ja nie widzę sensu chodzenia do gabinetów, sama sobie też robię volumę, po co mam przestawać jak dobrze to robię i nie widać? nie mam powikłań żadnych, przeszkolcie się porządnie na necie i trochę odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1118
5 ml na całe udo? to może nie dać efektu, po 5 ml to ja dalam tylko na wewnętrzne bułki przy kolanach, czyli w sumie zeszła jedna ampułka 10 ml, ja mam małe strzykawki więc ich musiałam napełnić ok 7, kupię większą jakąś, oczywiście jednorazówki igły, wszystko zdezynfekowane i najlepiej nie mieć stanów zapalnych żadnych w ciele czy dużo bakterii, np gronkowca, albo pójść na oczyszczanie biorezonansem z bakterii i pasożytów, do mięśni nic nie doszło, mam grubą skórę, 1 cm to akurat u większości ludzi tłuszcz podskórny, trzeba się dobrze znieczulić emlą i nie żałować, można robić dużo wkłuć, ale dawać mniej preparatu, pooglądaj filmiki na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×