Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lipoliza

lipoliza iniekcyjna ud

Polecane posty

Gość kasiaef
Chciałam podzielić się moimi spostrzeżeniami odnośnie zabiegu lipolizy iniekcyjnej. dwa tygodnie temu poddałam się temu zabiegowi. wyszczuplałam okolice kolan i wnętrza ud. jestem osobą szczupłą, po dwóch ciążach w krótkich odstępach. moja obecna waga to 50 kg przy 168 cm wzrostu. Na zabieg zdecydowałam się niemal od razu ponieważ żadne z dostępnych na rynku środków pielęgnacyjnych, ujędrniających nie dawały oczekiwanego efektu. Przechodząc do moich spostrzeżeń odnośnie zabiegu. od razu po wykonanej lipolizie pojawiła się spora opuchlizna okolic ostrzykiwanych. osoba przeprowadzająca zabieg zużyła po 2 ampułki na dwie nogi. wieczorem po zabiegu okolice poddane zabiegowi były bardzo uwrazliwione, nadal opuchnięte. czułam jak gdyby miejsca wręcz były po zabiegu "zszycia". po ok 24 h od zabiegu zaczęłam masować te miejsca wykonujac masaż pod prysznicem gumowym masażerem. Dodam na marginesie, że chodzę na fitness 2 razy w tygodniu. obecnie po dwóch tygodniach od lipolizy stwierdzam, iż: opuchlizna nadal się utrzymuje (mniejsza niż po zabiegu ale jest widoczna); ze względu na opuchliznę miejsca ostrzykane wydają się wygładzone a po ściśnięciu pomiędzy palcami jak na razie nie widać cellulitu; miejsca wrażliwe, wyczuwalne są miejsca gdzie wprowadzono preparat. wczoraj wykonałam masaż bańką chińską. wydaje mi się że ból i drażliwość nasiliła się. na chwilę obecną nie wiem czy mogę jednoznacznie polecić wykonanie tego zabiegu, ponieważ na efekt końcowy muszę jeszcze poczekać ok 4 tyg. koszt całkowity zabiegu w moim przypadku wynosił 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po serii zabiegów lipolizy w medestetic http://medestetic.pl/zabiegi/lipoliza/ i uważam, że to świetne rozwiązanie na modelowanie sylwetki. U mnie dieta i ćwiczenia nic nie dawaly. Nie moglam się pozbyć fałdki na brzuchu a teraz jednak jest różnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałyście karboksyterapii? Miałam duży cellulit na udach i terapia bardzo mi pomogła. Koleżanka robiła lipolizę w karboklinice ale ja się zdecydowałam na karboksyterapię. To taka terapia dwutlenkiem węgla, który wprowadza się pod skórę cieniutką igłą. Samego wkłucia się nie czuje, tylko lekkie rozpieranie no może czasem szczypanie gdy co2 się rozchodzi. Ale ogólnie jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam lipolizę boczków i brzucha. Gabinet znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl Jestem bardzo zadowolona z efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodoholiczka
Miałam wczoraj robiona lipolize ud tylko tył gdyż walcze od lat z cellulitem. Mialam podane dwie ampułki jedna w jedna noge druga w druga. Zabieg ze znieczuleniem niestety, samo wkłucie nic nie boli. Pozniej dopiero zaczyna sie koszmar. Jak bym miala okreslic bol to 9/10. Takze trzeba sie zastanowic. Cena za ampulke byla 60 euro gdyz robilam to za granica. Preparat podany to Lipodren. Nogi po zabieg opuchniete siniaki, ogolnie nie wyglada to ładnie. Niewiem czy skorzystam z kolejnego zabiegu ze wzgledu na bol. Jesli bedzie efekt dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipoliza to dość wymagający i może niezbyt przyjemny zabieg, ale za to skuteczny. U mnie po wizytach w Team Beauty (regularnie co 10-14 dni) pozbycie się drugiego podbródka to była formalność. Po prostu widziałam jak po każdym zabiegu znika, chowa się i już nigdy nie dopuszczę żeby znowu się pojawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatayyy
Ja miałam kilka zabiegów modelowania sylwetki wykonywanych pod okiem pani dr Agnieszki Ledniowskiej. Nie są to jakieś inwazyjne metody, bo głównie mam tutaj na myśli lipolizę. O ile z nóg jeszcze potrafiłam wagę zrzucić, o tyle już z brzucha czy pośladków to mi to tak średnio szło dlatego zdecydowałam się na taki zabieg i nie żałuję. Efekt – rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś miałam lipojizę na dolną część brzucha- ogólnie jestem bardzo szczupła, ale ten fragment się odznacza i nic z tym nie szło zrobić (dobra dieta, ćwiczenia 6x w tygodniu...). Sam zabieg był bez znieczulenia, nie bolał w ogóle. Teraz brzuch trochę napuchnął i lekko pobolewa, ale to normalne. Gdy mierzyłam w salonie pod pępkiem, w najgorszym punkcie, było 81cm. Teraz czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już dwa tygodnie po zabiegu lipolizy, wszystko przebiegło bardzo dobrze, gorąco polecam klinike medycyrny estetycznej w łodzi http://klinikarevital.pl/ . Czuje się teraz świetnie i znowu podobam się sama sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vasanta
To ja, z 2 postów wyżej :D Dziś mam w brzuchu 83cm, napuchnął jak balon i boli jakby mnie ktoś pobił :D Czekam na efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vasanta
Minęły dwa tygodnie od lipolizy. Wczoraj wysypało mi straszną wysypką cały brzuch i utrzymuje się do dziś. Swędzi i nadal trochę boli. 82cm w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsItYou
Drogie Panie, Poddałam się temu zabiegowi jakieś 3 miesiące temu i efekt niestety jest zerowy . Może zbyt mała dawka, aczkolwiek Pani wykonująca zabieg mi taką sugerowała ( 20ml na tzw. bryczesy). Postępowałam zgodnie z zaleceniami czyli unikałam tłuszczu trzymałam się diety i żadnych rewelacji jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IsItYou- coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie, czy po zabiegu robiłyście drenaż limfatyczny? To ważne dla uzyskania najlepszych efektów. Ja zabieg robiłam w TeamBeauty i już po dwóch dniach zostałam zaproszona na drenaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henka88902
stoje wlasnie przed dylematem, czy taki zabieg wykonac. pieniadze mam odlozone, klinike wybrana (zdecydowalam sie na scm estetic w krakowie) i teraz czytajac opinie zastanawiam sie, czy warto. możecie jeszcze cos opowiedziec? chodzi o okolice brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
henka88902, ja lipolizę brzucha robiłam w zeszły piątek. Zdecydowałam się na maksymalną dawkę czyli dwie ampułki. Salon w małym mieście, dodatkowo załapałam się na promocję i zapłaciłam 250zl. Pani wykonująca zabieg łapała mnie za fałdki i uciskała je mocno, tak że samego wbicia igły nie było mocno czuć. Ostrzyknęła mi też boczki żeby za bardzo nie katować brzucha na raz. Tego samego dnia miałam uczucie jakbym była obita a w miejscach wprowadzenia preparatu pojawił się czerwone obrzęki. Dziś minęły dwa dni i w tym miejscu mam już zółte plamy jak siniaki. Jest za wcześnie żebym pisała o efektach więc na razie tylko tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciłaś za te zabiegi w TeamBeauty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja byłam na lipolizie iniekcyjnej brzucha 8.01 czyli dość niedawno. Wykorzystano u mnie 15 ml preparatu (10 ml na fałdkę pod biustem która jest moją zmorą i 5 ml na dolną partię brzucha). Zabieg sam w sobie jest bezbolesny, ale przez kolejne 3-4 dni ciężko było mi się pochylać bo jednak troszkę bolało. Ponadto 2 razy w tygodniu chodzę na ultra lipo (nie pamiętam dokładnej nazwy) żeby usunąć szybciej tłuszcz. Planuję jeszcze jeden zabieg na początku lutego i chyba ostatni (jestem osobą szczupłą, 167 cm, 58 kg). Diety, ćwiczenia nic nie pomogły więc mam nadzieję, że lipoliza pomoże bo jak nie to rozłożę ręce... Oczywiście piję dużo wody, trzymam dietę żeby nie przytyć i wspomóc efekt :) Napiszcie jak Wasze wrażenia po lipolizie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Wczoraj mialam lipolize kolan...jutro silownia tylko nie wiem czy wszystkie cwiczenia sa dozwolone Mam zalozone bandaze uciskowe, jutro je zdejme i wtedy zobacze co i jak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest potrzebne ml na wewnętrzną stronę ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy będę mogła chodzić na basen czy ból po zabiegu będzie uniemożliwiał pływanie? Mieszkam w Wiśle. Jaką klinikę możecie polecić w okolicy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta73
Emi 90 daj znać jak efekty, ja też idę w przyszłym tygodniu i troszkę się martwię czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_90
Hej! 2 lutego byłam na drugim zabiegu (15 ml zostało podane na fałdkę pod biustem, a 10 ml na brzuch) i efekty są naprawdę super, ale to jeszcze nie to (preparat cały czas działa). Pani Doktor powiedziała żebym przyszła 2 marca na konsultację i zobaczymy czy będziemy robiły jeszcze jeden zabieg na brzuch czy bierzemy się za boczki :) Mierze sie w talii co tydzień i od stycznia mam 8 cm mniej (68 cm) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta73
Robiłam 13 lutego 3 ampułki na brzuszek, za 2 tygodnie mam przyjść na mierzenie. na razie nie widze zmian, nie ukrywam bolało, bez znieczulenia trwało 15 minut . brzuch bolał parę dni , obolała byłam, siniaki i krwiaki jeszcze są , ale nie dużo. no aby pieniążki nie poszły w błoto...jak będą efekty to robię boczki i uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, jestem ciekawa jakie prepararty maxie wstrzykiwane skoro macie jednorazowo podawane nawet 15 ml? Zapytajcie sie o sklad. Sama mialam robiona lipolize iniekcyjna brzucha i pani kosmetolog wyraznie mi powiedziala, ze max jaki moze podac na cialo to jednorazowo 10 ml, a kolejna dawka moze byc podana dopiero po 6 tygodniach. Mi na brzuch wystarczylo 5 ml. Amuplki ktore mialam wstrzykiwane zawieraja fosfatydylocholine i dezoksycholan sodu, nic wiecej. I tylko ampulki z takim skladem mają szanse zadzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podawaną Mesoline Slim i jest to preparat o udowodnionej skuteczności w redukcji depozytów tłuszczu, który zawiera fosfatydylocholinę oraz kwas dezoksycholowy :) I nie jest prawdą to, że na całe ciało może być podane 10 ml preparatu bo jednorazowo można podać do 40 ml przy czym kolejny zabieg może być wykonany po 3-4 tygodniach ;) Przed pierwszym zabiegiem rozmawiałam o tym bardzo szczegółowo i zaczerpnęłam wiedzy z innych źródeł więc Twoja Pani Kosmetolog musiała wprowadzić Cię w błąd. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnaPaula
Witam Was dziewczyny :) chciałabym zasięgnąć opinii czy lipoliza pomoże na cellulit 3 stopnia czyli ten najgorszy ? Jakie są wasze doświadczenia? Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×