Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sensai23

Czy któraś z Was zaszła w ciążę, bo brała antybiotyk przy antykoncepcji?

Polecane posty

Jak wyżej... Stosuję anty hormonalną, 2 dni po skończeniu 10dniowej kuracji antybiotykowej kochałam się do końca z moim mężem. Był to 14 :D dzien cyklu. Czy ktoś zaszedł w ciążę bo się nie dobezpieczał przy antyb.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co prawda nie ale moja
bliska koleżanka - i to 2 razy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy naprawde google az tak
nie wiesz, ze w trakcie kuracji antybiotykowej jak i 7 dni po niej trzeba sie dodatkowo zabezpieczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja co prawda nie ale moja
Nie żartuję - ale ona akurat chciała mieć dzieci (w sumie ma 3), więc nie było tragedii, no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wieeem :) Kochaliśmy się metodą przerywaną w takich sytuacjach (zawsze) ale tego owego 14 dnia cyklu, w piątkowy romantyczny wieczór mój chłop się zapomniał . Już miałam topik o tym ,ale bez odezwu wiec tylko powtórzę dla humoru co powiedział jak skończył, gdy ja przerażona spojrzałam na niego wymownie (bo poczulam, że skończył we mnie). - Co ty zrobiłeś!!!??? - Dużo było!! :D Wiem, że metoda przerywana to żadna metoda, ale jesteśmy świadomi konsekwencji (czyli lepiej żeby nie było ale jak bedzie to nic się nie stało) Tylko myślałam ,że to chyba mniej prawdopodobne niż przy pominięciu tabletki... Zwłaszcza, że nie biorę tabletek, tylko mam krążek NR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam.... A co to ma do rzeczy? Ja pytam czy któraś była w ciąży przez taką nieuwagę a nie czy mogłam zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×