Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolikot

Medikinet lek na ADHD

Polecane posty

Gość kolikot

jak w temacie czy ktos go podwalam swojemu dziecku ? Lekarz przepisal go mojemu synowi i chcialabym poznac opinie na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orientmen
Moje dziecko zazywa Medikinet juz od kilku miesiecy. To jest bardzo dobry lek, poniewaz sustancja czynna ma dluzszy czas uwalniania, przez co dziala 8 godz. (podobne leki dzialaja ok 4) Dla mnie to bylo wybawienie zwlaszcza w szkole. I to jest wielki plus. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolikot
Dzieki ! bylam troche zaniepokojona bo pierwszy raz slyszalam o tym leku, Ale po twojej opinii wnosze ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymateria
to bardzo skuteczny lek . polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-lopa
Mozesz smialo podawac go dziecku ( po wczesniejszej konsultacji z lekarzem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopa
to znakomity lek mnie bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reewal
dokladnie, ja choc jestem juz dorosly, stosuje go juz jakies pol roku i rzeczywiscie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cop
Tak lek w porzadku, chociaz szkoda ze teamt umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy medikinet jest również dostępny dla dorosłych..jestem osoba dorosłą ze stwierdzonym adhd i przyjmuje inny lek ale nie widzę szczególnej poprawy..może zaproponować lekarzowi medikinet..? czy ktoś z osób dorosłych miał z nim już jakieś doświadczenie..? jaka dawka jest najlepsza..?jak ten lek działa u dorosłych..? będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi bo widzę że ostatnie wpisy były dawno temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do twojego pytania to oczywiście jest medikinet adult. myślę że spokojnie możesz go zaproponować swojemu lekarzowi a on napewno go zna i udzieli ci wszelkich informacji, które cię nurtują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza hamowaniem apetytu ma jakies inne efekty uboczne które znacznie utrudniają zycie..bo każdy lek jakies ma, ale czy po zrobieniu zysków i strat polecacie medikinet..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy poza utratą apetytu odczuwacie jakies inne efekty uboczne utrudniające funkcjonowanie..każdy lek pewnie coś wywołuje, ale czy po zrobieniu sobie wszystkich za i przeciw polecacie medikinet..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamamsyna
bezssenność,suchość w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na różnych forach o medikinecie i niektórzy uważają że to lek uzależniający.. czy tak samo uważacie..ja u mojego dziecka nie zauważyłam niczego takiego..mojemu dziecku ten lek bardzo odpowiada i jest znaczna poprawa..a u was jak..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaproponowalem medikinet lekarzowi tak jak juz wcześniej wspominałem i jestem zadowolony jak narazie z jego dzialania. mysle że zawsze warto sprobować. kazdy ma inna psychike inny organizm i inaczej reaguje na leki więc nie wierzmy we wszystko co pisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie. moja znajoma ze stwierdzonym ADHD jest w ciąży. Przed ciążą zażywała medikinet. jak myślicie czy nadal może go zażywać..? czy ktoś miał z was doświadczenia z medikinetem w trakcie ciąży..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, adhd nie istnieje, to jedynie bład wychowawczy rodziców, sami zażywajcie sobi psychotropy, zamiast pociskać dzieciom.. nie potrafiliscie sobie poradzić z wychowaniem, a pozniej z zachowaniem dziecka to lepiej szpikować je chemia i wiem co mowie, bo sama jako nastolatka miałam stwierdzone adhd i przepisane lekarstwa, na szzczescie moj tata walczył o to, zebym mogla normalnie funkcjonować, bez lekarstw i sie dało masakra dorosli ludzie nie potrafią poradzić sobie ze samym sobą i zwalają na jakąs wymyślona chorobe biedne wasze dzieci i co już sie pewnie lepiej zachowują jak zostaja otumanione lekami co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama234
Podzielam zdanie viva los dj. Mój syn tez ma adhd i razem z mężem zadecydowaliśmy o tym, że nie będziemy go faszerować żadnymi lekami. Ludzie ja wiem że jest wam trudno szczególnie : szkoła nie jest przygotowana na takie dzieci, wieczne uwagi, pretensje rodziców stres, krzyk rodziców i niemoc, rozczarowania dziecka. Ale żaden lek nie jest obojętny dla organizmu! dzisiaj twój synek czuje się dobrze ale za 10 lat wysiądzie mu wątroba, albo inny organ. Pomyślcie ludzie i nie dawajcie się wciągnąć w to wszystko. Wiem rodzice są zadowoleni bo mają spokój, ale pomyślcie o konsekwencjach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańćka
lek podaje synowi od pół roku i muszę przyznać zdał egzamin chociaż po upływie czasu działania syn wraca do poprzedniego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście rozumiem wasze oburzenie, ale ja nie mówie tutaj tylko o faszerowaniu dzieci lekami..ważna jest systematyczna praca i dodatkowo wspomagana lekmi..w moim przypadku to medikinet..a ci którzy piszą o tym że nie ma czegoś takiego jak adhd zapraszam do lektury: http://www.adhd.info.pl/ lub http://www.adhd.info.pl/index.php?page=zrozumiec/nadpobudliwosc.php a także wiele innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moja córka ma 6 lat i stwierdzona adhd więc prosze nei pisać że coś takiego nie istnieje. jeśli takktoś twierdzi tzn że nie ma pojęcia na temat tej choroby. A wracając do tematu to lekarz chce przepisać córce medikinet. co sądzicie o tym leku..? czy nie jest zamała..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi mają córkę lat 7 i stosują medikinet już od roku więc wy też możecie zacząć go stosować..ale jaki jest wiek od którego można stosować to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam zdanie ewiki. czytałem na innych forach i rodzice 6 latków podają im medikinet..ale poradź się jeszcze lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Bożenko nie odczuwam żadnych efektów ubocznych takich które mogłyby mi utrudniać funkcjonowanie..czasem to brak apetytu i chudnięcie, ale teraz o figurę każdy się stara.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już po nowym roku..jak widać w mediach dużo się dzieje odnośnie leków refundowanych.. czy wiecie jak będzie/ jest z medikinetem..? niedługo muszę wykupić następne dawki leku i zastanawiam się jak to będzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Na jednym z forów czytałam że ponoć można kupić medikinet po refundacji za 3,20zł. Jutro idę do lekarza to zobaczymy jak będzie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem w aptece i w nie każdej chcieli zrefundować ale w końcu się udało i dostałem medikinet po 3,20zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnaaaaaaaaa
A wasze dzieci mają naprawdę ADHD ? Bo z relacji ludzi pracujących w oświacie to często jest ukrycie zwykłej nadpobudliwości lub porażek wychowawczych rodziców.... Kiedyś jak to jedna z koleżanek ujęła "takie" odmiany "ADHD" leczono zajmując się porządnie dzieckiem a w ostateczności pasem.... Czy chemia i psychotropy to zastąpią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam wasze doświadczenia po medikinecie..? jak się po nim wasze dziecko/ci czuje..? wszystko ok..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×