Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorkaska

Rajstopy wyszczuplające, grube łydy

Polecane posty

Gość Gorkaska

Witam, mam taki problem, jestem raczej szczupłej budowy, noszę rozmiar M lub większe S, mam 170 wzrostu i moim głównym problemem są masywne łydki, z tego powodu mało kiedy noszę sukienki czy spódnice, chyba, że do kozaków. Teraz nadarza się okazja, prawdopodobnie będę musiała założyć sukienkę i szukam rajstop, które mają właściwości wyszczuplające w tych rejonach, najlepiej czarne, kryjące. Niestety wszędzie są wyszczuplające brzuch, czy podnoszące pośladki, a ja potrzebuję, na łydki... może ktoś umiałby doradzić też co pasuje i wyszczupli nogi osobie o mojej budowie? jestem gruszką lub klepsydrą, mam wąskie ramiona, biust średni lub mały, wąską talie, lekko odstający brzuch, szersze biodra, ale raczej są na równi z ramionami, pośladki okrągłe, uda normalne/większe i łydki jak od innego człowieka, czyli takie duże, masywne, 'tłuste'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorkaska
proszę o jakieś podpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mi się, że nie istnieje coś takiego jak rajstopy korygujące łydki. ewentualnie możesz optycznie je "wyszczuplić" za pomocą pionowych wzorow/ prążków (choc osobiscie nie polecam bo wg mnie pionowe czy nie - wzory zawsze przykuwają uwagę, tam gdzie nie chcemy, czyli nie działają korzystnie). z całą pewnością jednak sprawdzonym trikiem, a raczej pomysłem w przypadku masywnych łydek jest but na wysokim obcasie z odkrytym podbiciem (czyli bez zadnych paskow itp) cos o takiej linii (oczywiscie kolor przypadkowy ;) ) http://www.strefa-kobiety.pl/wp-content/uploads/2010/06/szpilki_christian_louboutin5.jpg i spodnica lekko za kolano, wowczas optycznie wysmuklisz i wydłużysz nogi, a zakrywając kolana zmniejszysz ryzyko efektu "niezgrabnych" nóg. mozesz tez zawsze wybrac długa sukienkę choc wiem ze nie kazdy lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorkaska
Szpilki z pewnością sobie kupię na tą okazje nowe, zastanawiam się tylko, czy lepiej kupić czarne i do tego czarne rajstopy, czy np. beżowe czy nude lub pudrowy róż i do tego goła noga albo też czarne rajstopy. Jestem młoda i to na dodatek impreza osiemnastkowa, tylko trochę większa. Zależy mi by dobrze się prezentować, bo będą tam ludzie z którymi nie widziałam się po kilka lat, ale by też nie przesadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sezonie bardzo modne są pudrowe i cieliste kolory jednak mówi się że czarny wyszczupla wiec mysle ze powinnas kierowac sie nie tyle ślepo modą, co predyspozycjami swojej urody i sylwetki (pamiętajmy że barwy ciała nie każdemu pasują). jedyne co na 100% moge Ci doradzic to monochromatycznosc jesli chodzi o buty i rajstopy, w zadnym wypadku nie zakładaj czarnych pończoch do butów nude - zwrócisz tylko uwagę tam gdzie nie chcesz czyli na łydki. w ogóle jestem przeciwniczka zakladania ciemnych rajstop do jasnych butow i choc wiem ze czasami moze byc to uzasadnione i niezle wyglądac, mimo to sama raczej bym sie nie zdecydowala. co podoba Ci się w swojej sylwetce? co chciałabys podkreślić? jaki styl jest Ci bliski, w jakich kolorach dobrze się czujesz, a jakie odpadają? zdradź więcej, może coś poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorkaska
Podobają mi się ramiona, wąska talia, biust i biodra i z pewnością te elementy będę chciała podkreślić. Lubię wszelkie beże, jasne i ciemne fiolety, od wrzosu po ciemną śliwkę, czerń, granaty, większość odcieni niebieskiego prócz tych jaskrawych, ogólnie większość takich pastelowych, odrobinę mlecznych czy rozmytych. Nie lubię i źle się czuje w rażących barwach typu electric blue, nasycony róż, ostra żółć. Lubię lekkie tkaniny i dobrze w nich wyglądam, klasyczne wzory, nie lubię pstrokacizny co nie oznacza, że nie bawię się formą i wzorami. Często noszę coś z delikatną falbanką, koronką. Nie lubię ubierać się warstwowo. Na co dzień noszę jeansy, do tego botki na obcasie lub kozaki do kolan, do tego zazwyczaj jakaś kobieca bluzka i kardigan, to taki mój najczęstszy ubiór do szkoły czy na miasto. I źle się czuję we wszelkich workowatych bluzkach, raczej źle w nich wyglądam, grubo i bezkształtnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorkaska
nikt na tym forum nie ma grubych łydek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa banana 22
Kup czarne rajstopy i czarne buty, nie mam grubych łydek, bo mi akurat tłuszczyk w boczki wchodzi :P Moja koleżanka ma masywne łydki i pamiętam, że na okazję założyła czarne rastopy i czarne buty (szpileczki lakierkowe). I miała czerwoną (malinową) sukienkę dopasowaną w talii, ale nie krótką. Taka dłuższa trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie rajstopy
przeciwżylakowe (tylko w sklepie medycznym!), takie profilaktyczne. Nóżki będą wyglądały zgrabnie, a i o zdrowie zadbasz przy okazji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezn mam masywne lydki
i nosze rajstopy przeciwzylakowe firmy veera (najtansze;p) ale koniecznie 140 den, nogi naprawde bardzo zgrabnie w nich wygladaja, do tego przy dotyku sa takie jakby twarde, zbite jedrne:D ja te rajstopy kocham:) jednak te rajstopy mimo ze 140 den nie sa zupelnie kryjace, i na poczatku maja delikatny polysk dopiero pa kilku praniach sa matowe, kolor polecam grafitowy (jesli oczywiscie pasowalby Ci do sukienki) tu masz linka: http://www.doz.pl/apteka/p13069-Veera_rajstopy_przeciwzylakowe_140_DEN_czarne_rozmiar_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Duży wybór mają w Gabrielli - są rajstopy uciskowe na żylaki, wyszczuplające (nie tylko nogi, ale i brzuch czy boczki), a także podnoszące pupę. Koniecznie sprawdz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×