Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmiąca dziewczynkę zupkami

Samodzielne jedzenie

Polecane posty

Gość karmiąca dziewczynkę zupkami

Moja 7,5 miesięczna córeczka podczas karmienia zupkami wyrywa mi łyżeczkę z ręki i wkłada do buzi. Czy to jest już odpowiedni moment żeby zaczęła naukę jedzenia? Od kiedy powinno się dziecku pozwolić na naukę jedzenia, żeby nie przegapić tego momentu? Jak to u Was było? Zdaję sobie sprawę, że po pierwszych próbach wszystko jest umazane:)ale każda mama musi to przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3544
moja miala niecały rok jak zaczela wsyztko ejsc sama i tak jest do tej pory a ma juz 20 mcy wczesniej tez wyrywala sie sama chce jesc iwec pozwol jej niech sie powoli uczy ja czasami mialam 2 łyzeczki jedna jadla ona a druga ja ja karmilam dizeki temu dziecko maja skonczony rok je wszystko samo, pije ze szklanki nie musze jej nawet pilnowac oczywiscie na poczatku było wszsytko ubrudzone i musialam sprzatac ale teraz jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia samosia
Ja wlasnie wetdy pozwalalm jesc samodzielnie. Zakladalam dziecku fartuszek , plus sliniak z silikonu z rynienka i dawlaam lyzeczke do reki. ja mialm druga lyzke w rece i tez ja karmilam. zupki radze podawac gestsze przy nauce samodzielnego jedzenia. Teraz ma 18 miesiecy i sprawnie posluguje sie lyzeczka i widelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×