Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Hmm, udzielasz wywiadu :) To jak to jest mieć 28 lat i być facetem? Nadal ma się ochotę na szalone rzeczy? :) W końcu 28 lat to kawał młodego chłopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzka witam Ha no widzisz to w dużej mierze zależy od dnia :) Mam jeszcze do wykorzystania duże pokłady szalonych i frywolnych pomysłów, a z drugiej strony jestem realistą i zazwyczaj lubię mieć solidny grunt pod nogami. Najważniejsze, żeby mieć do ich realizacji jeszcze jakąś osobę, wtedy szybciej przechodzi się od słów i planów do czynów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe masz mnie:-p ja nabralam z tym wypadkiem mojego faceta ale powiedzialam mu, ze lekko mnie potracil i takie tam:classic_cool: jednak tak sie wku... ze przestal sie odzywac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Katharssis , fakt nabrałam się , ale ja jestem zdania że niektóre tematy na żarty się nie nadają .. na mioejscu Twojego chłopa też bym się wkurzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
W swoim wywiadzie-rzece napisał Pan, cytuję " Mam jeszcze do wykorzystania duże pokłady szalonych i frywolnych pomysłów" Zastanowił mnie przymiotnik "frywolnych " , jak Pan to skomentuje , Panie Prezesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Tu Radio "Klępino" nam pytanie , czy kupuje Pan w "Biedronce" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje - ale tez zart nie byl az taki "mocny". powiedzialam mu tylko, ze lekko mnie potracil samochod. i tyle. poza tym on sie nigdy o mnie nie martwi:classic_cool: wiec troche chcialam mu dopiec. I sie udalo:classic_cool: ale ciebie suzie przepraszam - choc bylam pewna, ze nikt sie nie nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
dobra , :) przynajmniej masz nauczkę żeby nie jeździć w słuchawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie suzie, facet miał prawo się zdenerwować, w końcu chodzi o zdrowie bliskiej osoby. Tu dla Ciebie upomnienie katharssis ;) Ale skoro musiałaś się przekonać, czy się o Ciebie martwi ;) A co do frywolnych pomysłów, to co tu komentować ;) W każdej sferze życia jest miejsce na pewną swobodę i żart/dystans/szaleństwo, a więc jak najbardziej musi być przestrzeń dla pomysłów frywolnych, Pani kierownik :) Skąd to Klępino nagle? Kiedyś bywałem w Białogardzie dość regularnie. Niedaleko. W Biedronce zdarza mi się coś kupić - zwłaszcza gdy odwiedzam jednego kumpla, który mieszka przy samej Biedronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... juz go tak nie zalujcie - zaslugiwal:classic_cool: A ja w Biedronce lubie kupowac soki - sa tanie i dobre, poza tym produkuje je firma Hortex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
eeeee Klępino to taka śmieszna nazwa ( dziwne rzeczy mnie śmieszą czasem ) to 5 km od Mojego miasta , taka maa wiocha :) aha , kiedyś jak byłam na dłuuuugim spacerze przez pola to zaszliśmy tam pod wiejski sklep i zajęliśmy miejsca na ławeczce miejscowym podsklepowym pijaczkom drobnym, akurat przyszli i nabjali się że soki piliśmy i powiedzieli że mogą nam piwo postawić , folklor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
no tak ... niektóre się nie nadają , matka mi kiedyś do pralki wrzuciła golf z solara a potem do suszenia powiesiła go na wieszaku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
coś błędy robię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieładnie, zajęliście im ich lożę ;) Ale widać, że bogata, przygraniczna wieś, kulturalnie piwko, a nie denaturat przesączony przez chleb :) Nie wiem dlaczego - mój kot nie lubi, jak gram na gitarze... Od razu ucieka z pokoju :D Nie docenia możliwości obcowania ze sztuką hehehehe ;) Uciekam, jestem umówiony na mieście, być może uda mi się jeszcze zajrzeć przed nocnymi spotkaniami ze znajomymi. Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ide odszczurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
kotu nie odpowiada gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttarina
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłop ze wsi
Jak często powinny być czyszczone rowy melioracyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
mniej więcej co 2 godziny , zimą można co 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttarina
Co by pomyslal przecietny mezczyzna, gdyby sie dowiedzial ze pelnoletnia dziewczyna z ktora sie spotyka nawet nigdy sie z nikim nie calowala. Powodem jest niesmialosc. Zakladajac, ze szukalby stalego zwiazku. Uznalby ja za dziwaczke, czy moze nawet ucieszylby sie troche, ze moglby byc jej pierwszym facetem, w doslownym tego slowa znaczeniu.? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaq
co zrobic by mocno rozgrzac faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mnie dzisiaj tylko mamę udało się nabrać a tak to lipton;) katharssis ten pomysł z wypadkiem muszę przyznać był bardzo wyszukany;) I autorze mam nadzieję, że komuś uda się Cię nabrać w końcu to prima aprilis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×