Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
w sumie należałoby się teraz spodziewać najazdu pomarańczowych rozwalaczy topików ....wszelkiej maści podszywaczy i tym podobnych kafereryjnych wirusów ....widywałam już takie akcje , jedyny sensowny, jakie masz zamiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myślisz, że mam jakikolwiek cel związany z tym tematem czy forum, to jesteś w błędzie. Ludzie robią określone rzeczy dla takiej czy innej rozrywki i niekoniecznie muszą mieć w tym sprecyzowany interes. Poza tym jak pisałem ten nick jest po prostu jaki jest i nie wiąże się znim żaden przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiadam za nikogo. Nie widzisz, że na tym topicku normalnie rozmawiamy? Wymieniamy się swoimi opiniami, poglądami na każdy temat? Na kafeterii ciężko jest z kimś normalnie porozmawiać a szczególnie z facetem a autor tego topicku jest inny i pokazuje punkt widzenia ze strony mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiary mam takie, że mam wolną chwilę, muszę jakoś zabić czas, a tu jakiś facet wyskakuje, że odpowie na wszystkie pytania, udiela tematu rzeki... więc pytam o co mu chodzi. Ot tak, chce porozmawiać (jak napisała jakaś kobieta - bo nie on )... On pisze, że dla rozrywki. Ok, niech będzie taka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkich przemyśleń? Nie na forum. To wynik impulsu. Ja nie pytam stricte o nick, tylko o sytuację. Ale już wiem, chodziło o rozrywkę. Tak ja mi teraz chodzi o zabicie czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie czepiam. Zadaję pytania :) i nie konkretnie o nick, tylko o całość. Wydało mi się dziwne i tyle. Ale możesz być spokojna, autor mnie zawiódł, odpowiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny sensowny A faceci mają tak, że nigdy nie patrzą głębiej i widzą to co chcą. Jakaś równowaga musi być, ale przyznaję że nie każdy facet taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzą głębiej, ale nie tracą przy tym głowy. I widzą rzeczy takie jakie są, a nie jak chcą. To raczej kobiety widzą to co chcą. Może trafniej byłoby powiedzieć, że nadinterpretują. Ale to fakt - równowaga musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny sensowny Niestety moi znajomi płci męskiej nie patrzą głębiej. Widzę jak postrzegają świat i to co robią uważają za słuszne. Nie ma w tym żadnego przemyślenia przyszłych konsekwencji. Każdy jest jaki jest. Tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
pragnę zwrócić uwagę na bardzo ważny fakt przekroczenia 1019 postów i złożyć życzenia z okazji tej "okrągłej " rocznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra-JL888
to teraz pytam ja !!!!! JESTEM Z FACETEM W PODOBNYM DO TWOJEGO WIEKU, JUZ PRAWIE 2 LATA, OD 7 M-CY JESTESMY NARZECZENSTWEM. (TZN ON MI SIE OSWIADCZYL)MIESZKAMY OD 2 MCY RAZEM. JEGO RODZICE MIESZKAJA NA 2 KONCU POLSKI, JEZDZI DO NICH OK 2 RAZY W ROKU. DO TEJ PORY ICH NIE ZNAM. NIE ZAPROSIL MNIE DO NICH.. JUZ PARE RAZY MU TO WYKRZYCZALAM, ZE TO DZIWNE , CHORE ITD.... A ON ZE NIE BYLO OKAZJI, ZE CZEMU TO DLA MNIE TAKI PROBLEM, ZE "JAK ICH ZOBACZE TO CZY DAM MU Z TYM SPOKOJ".. JA STWIERDZILAM ZE NIE BEDZIE DATY SLUBU JESLI NIE POZNA MNIE Z RODZICAMI, STWIERDZIL ZE TO NIE PROBLEM, ALE CIAGLE SIE WYMIGUJE. O CO MOZE MU CHODZIC?(DZIEKUJE Z GORY ZA ODPOWIEDZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej,zastanawiam się jakie Ci tu zadać pytanie hmm... co z tą propozycja pracy, którą niedawno dostałeś(wspominałeś coś we wcześniejszych postach)? Zdecydowałeś się? Czym jezdzi taki facet jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
idę połazić , po powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×