Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Dlaczego faceci lataja za małolatami sa nimi wprost zachwyceni? ba nIEktorzy to sie nawet zachowuja jak na 16 lat a maja w rzeczywistosci 20pare lat i jak tu z kims takim byc? Na dodatek sie słyszy ze tobie to sie nic nie chce i stara jestes.. Moze faktycznie jestem dziwna bo na dyskoteke czasami niE mam sily isc bo ciagle jestem w pracy albo na uczelni to MI SIE NIE CHCE! czy to takie dziwne.. I zawsze liczy sie tylko ON jego potrzeby problemy zmartwienia a moje to juz tak srednio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł suzie a propo snu to mi sie dzis przysnilo, ze moj chlopak wrzucił Tosie (kotkę) do pralki i biedna wirowala w tym bębnie😭 ale potem ja wyciagnelam i zyła. za tydzien ide na wesele. kupilam sobie buty na koturnie plus obcas, jestem wyzsza o 10cm. problem w tym, ze ja nawet na płaskich (a tylko takie mialam do tej pory) nie umiem chodzic:-o fakt faktem kazdy je podziwial bo sa naprawde ładne a poza tym niezła laska ze mnie w tych butach ale jak pomysle, ze mam spędzic w nich tyle godzin to az mi slabo. jakby nie mozna było w cichobiegach potanczyc:-p poza tym przefarbowalam wlosy na jakis kuzwa czerwony i wygladam beznadziejnie. a teraz ide po drina bo oprocz tych malych pierdół to zycie mi sie wali i jestem na skraju zalamania. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka 36
do Autora mam pytanie :) od jakiegoś czasu znajduję w kieszeniach np. spodni, szlafroka itp. (mojego mężczyzny) gumki, takie do włosów. Jesteśmy z sobą od kilku lat, niby żadnych tajemnic, kiedyś zapytałam po co mu moja gumka do włosów, a on powiedział coś wymijająco, że podniósł i odruchowo włożył do kieszeni. Od tego czasu regularnie sprawdzam i wciąż ma jakaś gumkę w kieszeni. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jak to Ci życie się wali ??? co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumka do wlosów no nieźle. Czyli gumki do wlosów wam rosną na podłodze a ty wiecznie je gubisz.. a to napewno twoje gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajka??? interesujące .. ja rozumiem w kieszeniach spodni to mogłabyć to gumka zewnętrzna ... ale szlafroka to musi być gumka domowa chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka 36
kilka razy wyjęłam mu ją ale zaraz pojawia się następna... Martwię się tym już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka 36
myślałam, że może jakiś facet mi wytłumaczy, w realu głupio tak się zapytać, bo raczej mamy wspólnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbierz je wszystkie do worka i wysyp przed nim i zapytaj co u licha robią w twoich kieszeniach te wszystkie gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka 36
tak, to moje gumki. Poczekam jeszcze, bo myslę że usłyszę kolejną wymijającą odpowiedź:( Zawsze udaje głupiego, gdy nie chce się do czegoś przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello suzie No tak, potrzeba nieco wprawy, żeby to prasowanie zaczęło wychodzić, ale generalnie to żadna filozofia. Po kilku razach łapie się, o co chodzi. łasuch Hmm może kręci nas taka "świeżość", niewinność granicząca nieświadomością związaną z brakiem doświadczenia? Zgrabne, młode, wysportowane ciało, a do tego nieskomplikowana natura i poczucie panowania nad sytuacją. Normalny, dojrzały facet zdaje sobie jednak sprawę z tego, że na dłuższą metę wyjdą wszelkie niekompatybilności, odmienne postrzeganie świata, inny etap rozwoju emocjonalnego itd. Pytanie jeszcze, co to znaczy małolata - o jakiej różnicy wieku mówimy.A to że Ci się nie chce, to oczywiście nic dziwnego, nie jesteś maszyną. katharssis Niezły sen ;) Mi się coś też niedawno z kotem śniło, ale nie pamiętam co :/ Co z tym życiem, bierz je za rogi. pytajka :D Nie mam pojęcia :) Może lubi się nimi bawić? Robi sobie małe proce z palców i strzela hehehe Chyba jednak najprościej będzie zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka 36
o to po co mu te gumki, do czego mu tak potrzebne? On ma włosy na jeża, a tak uporczywie je trzyma w kieszeni! Dlaczego skłamał, gdy sie go zapytałam? Co on z nimi robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie dziwię facetom.....też wolę młodszych ....nawet dużo młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielam_wywiadu_rzeki tak tak... chodzi mi o 16 latki to jest chyba lekkie przegiecie juz.. ja wcale nie jestem taka stara zas ;/ 22 lata A tez mi powiedzial ze przeciez jemu sie podobaja ale nie moglby byc z taka juz czasem w nerwach to mu mowie wez sobie taka jak ja ci nie pasuje.. ileż mozna Dlatego chcialam faceta innego o to zapytac co mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to teraz leci "tak to leciał" na dwójce. nie oglądam tego ale po tej lasce bedzie moja siostra:D wezme drina i obejrze:classic_cool: suzi nie chce mi sie o tym pisac, nie na forum:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Hejjj Właśnie wróciłam z wawy i jestem padnięta po tym weekendzie:) Hmm chcesz wyjechac, mnie też ktoś usilnie namawia, żeby przeniosła się do niego do Włoch i tam zaczęła studia.Mnie w Polsce też już nic nie trzyma, ale sama nie wiem... zupełnie się nie spodziewałam takiej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łasuch To, że się podobają, to akurat normalne, tak już jest. Ładna dziewczyna/kobieta będzie się podobać i 60-latkowi, nieważne czy ma 16, czy 30 lat. A właśnie zupełnie inna kwestia, czy można znaleźć z taką wspólny język. Nie ma się chyba co denerwować :) i mówić facetowi, żeby sobie taką wziął, jeszcze weźmie to kiedyś na poważnie ;) katharssis Jak poszło siorze? :) Nie oglądam niestety praktycznie w ogóle tv, ale gdybym wiedział wcześniej to może bym zobaczył, jak jakiś znajomy jest to oglądam :) Romanistka W kontekście romanistyki chyba lepszej opcji niż wyjechać do Włoch nie ma ;) Ja jeszcze gdybam, zobaczymy jak mi się sprawy zawodowe tu potoczą, daję sobie czas mniej więcej do października. Tkwi gdzieś we mnie jeszcze taka chęć wyjechania na dłużej, zmiany otoczenia, zatęsknienia, odkrycia czegoś nowego, jakiejś takiej włóczęgi... A zawsze można wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlochy .... zadroszczę .. mieszkać tam na stałe , chyba się wyprowadzę na emeryturze .. o ile tej całej unii szlag nie trafi ( co prognozuję od jakichś dwóch lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siostrze poszlo chyba dobrze bo bedzie tez za tydzien. czas jej sie skonczyl. ona to ma farta.najpierw brala udzial w takim rodzinnym programie i zajeli 1 miejsce a teraz to... niezly pomysl na zarobek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis To wypas, daj namiary na termin i program :) A nie idziesz siorze pokibicować na żywo? :) Do czwartku mam ostry sajgon i niepozaglądam tu często. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsssis a Twoja siostra to była w czerwonej sukience w tv ? bo dziś była jakaś powtórka i taka dziewczyna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kibicowac na zywo nie bede bo to krecili z pół roku temu jak nie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha katharssis to co to za ściema z tym "chyba dobrze jej poszło, bo będzie też za tydzień? :) Siostra nie puściła ani trochę pary? :) suzie Słuchawki fajny gadżet, no i marka dobra jakościowo Ostatnie chwile nauki, jutro egzam i więcej wolnego czasu ;) Będzie ok, ale jeszcze sobie poczytam, żeby nie dać plamy, musi być certyfikat ;) Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi, ze nie mam bladego pojecia ile wygrala! nie chciala powiedziec komentując, ze "sama zobacze"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×