Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie!!!!!!!!!!!!!!Co tut taka cisza???????????????Gdzie jesteście??????????? ja nie pisałam ponieważ" na serio "podeszłam do swojego problemu z odchudzaniem przez sport .Codziennie rano jestem na basenie ,a wieczorkiem siłownia i aerobik.Jem 4-5 razy dziennie ale same warzywa z dodatkiem białka ( jajko ,tuńczyk w sosie własnym ,łosoś wędzony ,serek wiejski light ) i oczywiście kefirek Nie chcę mi się jeść ale pod koniec dnia jestem wykączona Waga stoi na miejscu ale ,jak na razie ,jestem pozytywnie nastawiona -widzę że się zmniejszył cellulit,a z nim mam największy problem . Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia .:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącze chętnie
witam, u mnie waga też stoi na magicznym 64:( diety żadnej nie wprowadziłam. Miałam ograniczyć posiłki ale różnie to bywa. A tu coraz mniej rzeczy jest na mnie dobrych. Dzisiaj mam mega kaca, bo wczoraj popiłam;) wiec na jedzenie nie mogę patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,sorki za taką przerwę w pisaniu,ale byłam u familii troszkę daleko i nie miałam tam czasu na neta. Rodzinna impreza udana, było super,ale gorzej z dietą, obżarstwo było pełną parą...u cioci "zjedz ciastko, na pewno jesteś głodna" u babci to samo u następnej cioci to samo a tu impreza i tam też obiad, tort, alkohol i masakra... Także muszę wszystko zaczynać od nowa :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ja dziś byłam w Natur Hause-już nie miałam siły -waga ,a ni deko rusz.U mnie problem polega na tym ,że ja mam dość masywne nogi , a sama waga jest ok.W Natur Hause u mnie pokazało że mam 0% niepotrzebnego tłuszczu ,a nawet 1,5kg za mało ,ale mam 2,5 kg za dużo wody.I dietetyczka powiedziała ,że jak zejdzie ta woda moi nogi będą wyglądać ok.Wypisała mi tylko jeden płyn do picia i następne spotkania dopiero za 2 tygodnia -tak że żadnego naciągania na kasę nie było. Spróbuje,a po za tym chodzę regularnie na basen ,na aerobik ,siłownie i jogę . Już dziś pierwszy dzień wiosny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evella zaczynajmy razem! ja startuje z waga 61,5kg :/ dasz wiare..? u mnie od dzis do piatku bialeczko :) za mna juz: 7. 2 serki wiejskie 10:50 jogurt pitny 15. twarog + 2 szklanki mleka oprocz tego mam nowe zasady:D 1. glownie MZ 2. nie laczyc bialka z weglami 3. duuuuzo bialka i warzyw 4. okolo cztery posilki dziennie 5. cwiczenia (skakanka, taniec) jak najczesciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no muszę się zmobilizować za bardzo sobie pofolgowałam :(... Ok Tangeska, spróbuję jeszcze raz. Widzę,że Ty z Dukanem startujesz, może i ja dam radę tym bardziej,że lubię produkty mleczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ustalę sobie Menu na jutro a dzisiaj już tylko herbatki, no i muszę tyłek ruszyć i odkurzyć stepper,bo bez tego ani ani, so do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny aż mi głupio, wzięłam sobie dzień wolnego po tej imprezie rodzinnej,i caaały dzień przeleżałam, załąpałam jakiegoś doła (to chyba przed @ ) normalnie nic nie zrobiłam, oprócz włączenia pralki i podgrzania obiadu..lenistwo pierwsza klasa i jak tu później wymagać,że ruszę tyłek do ćwiczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze pms niz brak @. (tak, caly czas go nie ma:() kurna ja resztami sil wpierniczam te bialka w zamian za czekolade. jacie moze napisze ogolem co zjadlam - 3x serek wiejski, 1xtwarog, 3xjajko, cwiartka piersi z kurczaka, 1xjogurt pitny, 1xmaslanka. hahah no coz lepsze to niz sloik nutelli, ktory kusi oj kusi! ale nie dam sie! Evella jedziemy z koksem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia jasne,że nie zapomniałyśmy,ale Ty przy takim wzroście i z taką wagą to jesteś daaaleko w stosunku do nas :D Ciekawe doświadczenie z tym Nature Hause, koniecznie pisz jakie są efekty pozbywania się wody tym specyfikiem !! Ja włąśnie zaliczyłam 45minut na stepperze teraz shower i masażyk urządzonkiem na cellulit, też testuję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska, to Ty jeszcze u gienka z tym nie byłaś!!! Koniecznie idź!!!!! No masakra, ja bym spać nie mogła,że coś się dzieje nie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, ty jestes mega silna kobita, wiec nawet nie potrzebujesz gruoy wsoarcia do odchudzania :D no wiem wlasnie sie musze w koncu wybarac.. tak odwlekam bo dla mnie przynajmniej, wizyty nie naleza do najprzyjemniejszych. prownywalne z dentysta :D kurcze ja jestem glodna! no ile mozna jesc.. :D nie, no ale juz nic nie jem bo mi sie 5dniowe zapasy skoncza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz chyba nikt do gienka nie chodzi dla przyjemności :) ale nie bagatelizuj tego !!!! Sama muszę iść bo tablety się kończą,a i cytologia mnie czeka jak co roku,też się zbieram i odkładam jak zwykle na ostatnią chwilę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za uznanie ale to dzięki Wam tym razem jestem taka silna -na prawda ,nie kłamie . A co do czekolady-to czym dłużej nie jem tym mniej się chcę psysięgam. A ni czekolady ,a ni słodkiego.To działa -pierwszy raz w życiu tak długo nie jem słodkiego i nawet nie ciągnie.Spróbujcie -najpierw buło strasznie ale teraz super.I napadów głodu też nie mam -cukier nie skacze i jest ok.Naprawdę radzę spróbować -sprawdziłam na sobie zresztą jak wszystko:):) tangeska ,a do lekarza jednak musisz pójść-ja ciebie bardzo rozumiem,sama lekarzej nienawidzę ale trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiem trzeba sie w koncu uruchomic;/ i porobic te badania.. poskakalam troche na skakance ale cos dzis jestem strasznie zmecznona wiec chyba wiecej skakac nie bede ;/ i jeszcze jutro musze wstac o 5.30 uhuhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj 5.30 to dla mnie codzienność :P także rozumiem ten ból i sama mykam,ale przed spaniem muszę sobie ustalić menu na jutro oczywiście spróbuję Tangeska jak ty tzn. Dukanem Kolorwych snów i do jutra Dziewczęta wstajemy z uśmiechem na twarzy i śpiewem na ustach,bo to już Wiosna :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evella, ale wiesz ja tylko I faza do piątku, potem powracam do codziennego MŻ no i zobacze jutro rano na wadze czy to białko u mnie działa:) dobranoc kochane ps. kurcze jak tu tak dlugo nikt nic nie pisal to myslalam ze to juz koniec. a jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dziewczyny, waga pokazala 62... teraz nie wiem.. trwac na bialku?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. no coz. postanowilam rzucic bialko. rano zjadlam 1/2 puszki tunczyka i serek w. o 13 2kawaly szarlotki, 4 ciastka i kiwi. nie bede na diecie na ktorej tyje i caaaaaaly czas mysle o jedzeniu. przechodze na MZ. zobacze czy cos zjem wieczorem. teraz pekam ciekawe ile jutro pokaze waga;d mi niestety wegle sa potrzebne do funkcjonowania.. gorzej bo obrzydzilam sobie bialko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny,właśnie wróciłam z zakupów pod kątem Dukana,same pyszności mniam:P uwielbiam takie smakołyki, może akurat znajdę sposób na siebie :) Tangeska nie poddawaj się, dziwne,że chciało ci się jeść na tym białku skoro białko syci hmmm... Ja dzisiaj mam pierwszy dzień wzięłam się w garść pełną parą :) Napiszę co w sumie zjadłam: kawa z mlekiem (50kcal)serek wiejski lekki (200g-162kcal), kefir 0% (400ml-216kcal), jogurt pitny 0% (250g-117,5kcal), 4 plastry polędwicy z indyka(ok. 100kcal) i teraz rybka. Wiem,że nie muszę liczyć kalorii,ale mam to już we krwi i jakoś samoczynnie mi to wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj w ogole. nie dosc ze mnie nie sycilo jesli juz w te strone to zamulalo, to jeszcze mi sie spaprala przemiana- od 2dni nie bylam w wc. no i pol kg do gory. a oprocz tego caly czas, doslownie!, myslalam o czyms slodkim. bede wiec pozwalac sobie nawet na slodkosci, ale z glowa. dzis troche przesadzilam ale co tam;| poskacze troche sobie.. reasumujac, dukan nie jest dla mnie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym WC to podobno normal na początku, dlatego trzeba codziennie jeść około 3 łyżki otręb i do tego pić 2 litry wody. Ok jak nie smakuje ci to spróbuj MŻ bardziej rozsądnie. Ps; polecam jako słodkość jogurt pitny 0% firmy Jovit o smaku wanilii(bardzo słodzi, przynajmniej mnie), albo Deser Satino firmy Bakoma 0,9% tłuszczu i 0%cukru (o smaku wanilii lub czekoladowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska coś mi się nie podoba z tym twoim odchudzaniem, tzn ze nie widać efektów, wiesz nie chcę się mądrzyć,ale może to być związane z brakiem Twojej @, wszystko się nienormalnie zaburza... To kiedy idziesz do gienka????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdobylam plynny slodzik Huxol i wlewalam go do jogurtu, mieszalam z twarogiem itp i tez spoczko wyszlo, ale jednak nie ma to jak cukier;/ btw nie wiedzialam ze ten deserek nie ma tez cukru;) ja ide sobie usmazyc teraz troche piersi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×