Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

byc moze.. tez myslalam ze moze to pol kg to woda przed @ no bo co innego mialoby to byc;/ poczekam jeszcze i jak nie dostane w tym msc to pojde.. ja sie tym tak strasznie nie przejmuje bo kiedys tez dlugo nie mialam a potem nagle wrocil:) taka moja natura;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Deserek jest teraz w nowszej wersji włąśnie bez cukru bo ten starszy ma cukier. Z tym płynnym słodzikiem to też niezły sposób :) Smacznego ja też idę zjeść rybkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to też nie dobrze,bo oznacza to wahania gospodarki hormonalnej a to może prowadzić do kłopotów z późniejszym zajściem w ciążę, także proszę cie nie lekceważ tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boisz sie ze stepper Ci umiesni lydki? podobno zalicza sie on do cw areobowych.. tez kiedys myslalam o kupnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aeorobowych :D katia, ja u Ciebie??? gdzies po drodze zgubily sie dolacze chetnie i Wieczna dieta.. zyjecie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie boję się, bo 30 czy 45 minut nie sprawi,że będę miała łydki kulturystki, aerobowe są najlepsze na zbicie tłuszczyku. No właśnie zniknęło gdzieś część naszych dietowiczek, halo halo, może poszły topić marzanne i jeszcze nie wróciły :D Katia a jak tam u Ciebie dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym tak ciężko mi ruszyć tyłek,że to w ogóle cud,że tyle czasu drepczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan dnia wykonany,szczęśliwa, że wytrwałam bez problemu i zmęczona mykam w pióra. Wszystkim Słodkich snów :D i miłego owocnego dzionka,"Jak środa minie to tydzień zginie" i już weckeendzik :P Dobranoc Dietowiczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie fajne przyslowie! :D mianuje je moim mottem :p Evella nie zgodze sie z Toba. na tluszcz najlepsze cardio. a co do tych lydek kulturystki to nigdy nic nie wiadomo. moja kolezanka od areobiku na dolne partie miala takie ogromne uda ze ja to wpedzilo w komplexy bo myslala ze to tluszcz! i wiesz jak sie ich pozbyla? chodzac codziennie po 5h. no i miesnie zeszly i miala figure anji rubik. no prawie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !Sorki że wczoraj mnie nie było ale byłam strasznie zajęta i do tego okropnie się czułam .Ja mam uczulenie na kurz i wyobraźcie sobie kiedy jest piękna pogoda -umieram,a kiedy pada albo jest mgła czuje się świetnie -katastrofa .Ale mam tak tylko w Krakowie .Byłam u lekarza ale on mi powiedział że bardzo dużo osób tak ma .Wczoraj mieliśmy piękną pogodę w Krakowie :) Po tych kapsułkach z Natur Hause sikam jak opętana :) ale to dobrze raz mam w sobie niepotrzebną wodę. Codziennie chodzę do Parku Wodnego -tam gdzie wykupiłam karnet-tam na gorze fitness centrum ,a na dole wellnes i basen.Tak że jestem aktywna:):) tangeska -nie przejmuj się 0.5kg na wadzę-przecież sama piszesz że nie byłaś w wc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj katia! :) jak ja dawno nie bylam na basenie :( a kiedys codziennie sie chodzilo.. im jestem starsza tym mniej czasu;< po wczorajszych slodkosciach + 2x w wc = +0.3kg fajnie bo spodziewalam sie wiecej.:/ dzis dietkowo nie dukanowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki co tam u Was słychac :)? nie ma mnie ostatnio w domu, jestem po sesji już i jeżdzę sobie po znajomych :P. Dietuje oczywiscie dalej ale nie stawałam na wadze to nie wiem ile aktualnie ważę, przybrac nie przybrałam, jakoś nawet zaczynam miec talię :P na weekendzie mało co jadłam, byłam u znajomych i nie miałam czasu nawet jesc :P a w Lublinie nie chce mi sie gotowac, na sniadanko zaszalałam i jadłam parówki a na obiado/kolację planuję jajka sadzone z mizerią :) jutro idę na solarkę i dziś wieczorem biegac :P mamy wiosnę, motywacja wraca, tymbardziej ze mam zamiar jechac nad morze na wakacjach wiec trzeba jeszcze troszkę zrzucic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wieczna dieta! fajnie ze sie trzymasz:) u mnie: 7:00 2xkromka chleba z zurawina + serek w 14:00 1/2serek wiejski + kromka chleba z żurawiną + 2 kostki czekolady min 65% 18:00 cos tam :D dzis chcialam toche pocwiczyc. ;/ zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec: 7:00 2xkromka chleba z zurawina + serek w 14:00 1/2serek wiejski + kromka chleba z żurawiną + 2 kostki czekolady min 65% 18:00 pol piersi z kurczaka pieczone + salatka (4 rzodkiewki, 1 duzy ogorek, lyzka serka wiejskiego) + mandarynka, kiwi + 2 kostki czekolady min 65% kurcze cos mnie na owoce wzielo :) musze kupic czekoladke min 90% szkoda ze te z duza iloscia kakaa sa drogie :( jak tam u Was? Evella? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny u mnie Dukanowo,nawet fajnie tylko chyba w pracy przez 8 godzin byłam siusiać aż z 6 razy :) dużo piję i to chyba też przez to oprócz schodzącej wody :D Serek 0% + łyżka. otrąb (175kcal) kawa z mlekiem 0% x2 = 60kcal(dużo mleka trzeba aby kawka ładnie wyglądała :) ) jogurt waniliowy 0% 250ml (117,5kcal) sałatka łososiowa+ 4 plastry polędwicy drobiowej(270kcal+ ok.100kcal=370kcal) No i duuuużo wody, herbatki coca coli light. dziewczyny mam tyle energii,że zaraz po pracy umyłam okna w mieszkaniu, posprzątałam, pomyłam podłogi wyprałam i dalej jestem nakręcona i nie czuję zmęczenia, bardzo mi się to podoba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Opolu też piękna pogoda, aż chce się czerpać z życia garściami :D Większa motywacja i samozaparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtia widzę,że męczy cię alergia współczuję, mój brat też ma podobny problem i widzę czasami jak się męczy zanim weźmie jakieś tabsy na to. No i muszę ci powidzieć,że zazdroszczę ci,że masz takie centrum fitness u mnie kicha, korzystaj kochana korzystaj :D Fajnie,że się nie zgubiłaś nam Wieczna dieta :)Odpoczywaj,sesja to duży wysiłek intelektualny a on też zużywa kalorie:) Tangeska brawo za dzisiejsze menu :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no patrz, a u mnie bylo na odwrot. za to teraz czuje sie dobrze :) i nie chce mi sie jesc :) w warszawie tez pieknie bylo:) ale w sumie pogoda mnie nie wprawiaw tak blogi nastroj.. nawet troche zaluje bo trzeba sie rozebrac z zimowego plaszcza, ktory ukrywal to i owo.. :< wiosna moglaby jeszcze troszenke poczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche za duzo tego odpoczynku :P pozwoliłam sobie strasznie ale milo bylo i w najbliższym czasie tez coś takiego planuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, każdy organizm inaczej reaguje :D Trzeba się cieszyć wiosną,ptaszki śpiewają, trawka się w krótce zazieleni, kwiatuszki zaczynają kwitnąć, Słonko mocniej przygrzewa, cudnie... zaczyna się coś nowego pięknego i świeżego, także nic tylko brać się w garść,aby pięknie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah wszystkie przeciwko mnie :D Katia, jak tam? :D nie no zartuje. tez lupie wiosne. choc ja juz chce czerwiec! kurna lapie mnie glod powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszku opadam z sił chyba idę się położyć i odpocząć, latałam cały dzień jak nakręcona :) Czas na relaks z deserkiem Satino 0%cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dalam rade. dzis ja rzadzilam jedzeniem a nie ono mna :) ale w brzuszku burczy:< kurcze zdalam sobie sprawe ze moja waga na ktorej waze sie obecnie (od 5 dni) pokazuje pol kilo wiecej niz waga, ktorej bylam wierna dotychczas, podczas kazdego odchudzania.. i komu tu wierzyc???;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczeta:) od dzisiaj juz tylko chudne. !!! jak wroce to wskakuje na rowerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×