Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

mam wzrostu 160 i będę na adipexie :) a co do top model też oglądam :) fajnie popatrzeć na ładne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to 1cm mniej ode mnie. jestem przy tobie wielorybem. a do jakiej wagi dązysz? ja najmniej wazylam 54kg, zawsze chcialam 45-takie marzenie ale chyba nie wygladalabym dobrze. 50kg byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do adipexu, bralas wczesniej? chcialam go kupic bo jest najtanszy z tych wszystkich ale podobno wali na glowe bo nie ma sibutraminy ale fetermine, czyli jednak pochodna amfy, wole nie ryzykowac. :) ja do tej pory bralam najpierw meridie 15, potem slimex a teraz meizitang. musze powiedziec, ze meridia dzialala najlepiej ale bylam po niej agresywna i strasznie, strasznie bolala mnie glowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja bym chciała 42 kg.. moje marzenie od zawsze :) zawsze chciałam być chudzinką :) co do adipexu to tez słyszałam, że ryje głowę ale nie zamierzam długo tego brać :) a w ogóle czytałam chyba wczoraj gdzieś , że to to samo co meridia tylko inna nazwa - czy prawda nie wiem ale podobno równie skuteczny :) ja brałam jakiś bioslank ale kompletnie nie skuteczny! a duzo schudłaś przy meridii ? i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adipex jest inny niz merdia, on nie ma sibutraminy pewnie dlatego tez jest tanszy. a suketczny na pewno ale czy bezpieczny.. lida Katii tez jest na bazie sibutraminy. na meri chyba bylo jakos 5kg w miesiac, zaczynalam od dosc niskiej wagi. w polowie w ogole przestal dzialac, bralam przez miesiac. u mnie dzis 912kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę,wydaję mi się że kupiłam podróbę i że nie działa.Cały czas mam apetyt.Ale dziś dotarła do mnie Lida z innego źródła-wygląda troszeczkę inaczej i mam nadzieje że jest oryginalna-jutro zarzyję i napiszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia uwazaj na te podroby, bo mozna niezle skonczyc.. jak chcesz to mam wyprobowane babki ale niestety nie od lidy ja nie moge zaczac cwiczyc. no normalnie mam jakis opor. najgorzej jest sie chyba zebrac, bo potem juz jakos idzie.. cholera musze cos zaczac robic bo mam strasznie sflaczałe cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj zjedzonych 1200 kcal z czego połowa to jabłka. A na czym polega działanie tych waszych specyfików? Zmniejszają apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nowa Lida działa!!!!!! Nie chcę mi się jeść.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tangeska,jak skączę Lide to będę na pełno coś zamawiać to dasz namiary,a to ostatnio jak zamówiłam Adipex przyszło mi dwa kawałki sklejki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida działa!!!!!!!!! Nie mam apetytu !!!!!!!!!!!! Nie staję na wagę-chcę być mile zaskoczona za kilka dni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) katia czyli nic nie jesz, czy pijesz kefirki? :) u mnie dzis ok 1104kcal i w koncu zaczelam cwiczyc!!!!!!!! zmachalam sie jak cholera a teraz ledwo powlocze nogami ale teraz jak juz zaczelam to bedzie z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis pewnie ok 1000 jak zwykle. nie chce mi sie liczyc bo padam na twarz. najpierw 3h lazenia po sklepach + egzamin + zakwasy jak cholera po wczorajszym + cwiczenia. ledwo sie poruszam. dzis wieczorem sie zwazylam, znow waga w gore, moze jak mi sie przypomni w pore to zwarze sie jutro rano :) katia - ciesze sie razem z Toba :) dusia - jak tam? stokrotka - caly czas dietujesz? jak chwile zalamania? dobranoc dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety chwile załamania są...:( Dzisiaj się obudziłam o 4:00 a właściwie obudził mnie pies bo chciał wyjść i potem nie mogłam zasnąc. Głodna byłam. A ja o takich porach nigdy nie jestem głodna. No w każdym razie poszłam do kuchni i potem znowu i znowu i zjadłam 1200 kalorii. I przytyłam po tym śniadaniu pół kilograma:( Ale dzisiaj nic już nie jem tylko piję wodę i gorzką herbatę i już te pół kilograma mi spadło.:) Nie życzę sobie więcej takich wpadek! Czy mogę to zwalić na psa??:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze tak :) stokrotka, jak sie bedziesz wazyc po jedzenieu to zawsze wyjdzie o wiele wiele wiecej, pamietaj ze 1kg tluszczu to 5000kcal dzis u mnie ok 1600kcal!!!!! niestety zjadalam kawał tarty na kolacje i od razu 400kcal w dupke :( a waga stoi caly czas na 67,9kg.. cwicze od 2ch dni mam nadzieje, ze cos ruszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wczoraj już po tym nieszczęsnym śniadaniu cały dzień niczego nie jadłam tylko piłam wodę i jedną herbatkę (gorzką). Waga wróciła do normy i dzisiaj startuję z dietką dalej. Na śniadanie zjadłam dużo bo to powinien być najobfitszy posiłek ( 4 Wasy z serkiem homo z cebulką i 2 jajka na twardo - 350 kcal). Potem już każdy posiłek ma być mniejszy. Na razie się czuję najedzona i popijam już drugą kawkę z mlekiem (bez cukru) i patrzę co ciekawego w necie. Życzę wam miłego dzionka a sobie, żeby nie było kompulsu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, trzeba bylo mi tez tego zyczyc!! :((( ja wrocilam niedawno i jak sie rzucilam na jedzenie to mnie az zemdlilo. nie bylo tego strasznie duzo, wiec nie byl to typowy kompuls ale kalorycznie to bedzie bomba.. w ogole jestem troche taka zdemotywowana tym ze moja waga w ogole nie rusza. od 2tygodni nie moge zrzucic ani kilograma! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia moglabys mi powiedziec ile kosztuje twoja lida? postanowilam, ze musze cos kupic bo nigdy nie schudne. kiedys juz mi podawalas maila ale chyba w koncu z tego nie skorzystalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, moglabys mi podac namiary? bardzo Cie prosze.. czy ona ma 0,030g sibutraminy? Jak tam twoje samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://londynek.net/buysell/Sprzedam%20skuteczne%20%20tabletki%20odchudzajace%20Lida%20!%20Londyn%20Lewisham%20%20Bromley%20Greenwich%20%20se120ra%20Zdrowie%20i%20Uroda%20kupie%20sprzedam%20ogloszenia,/buysell/ad?ad_id=546695&err Daje tobie zsyłkę na stronę z której zamawiałam A jeść dalej nie chcę.Tylko wczoraj i przedwczoraj piłam alkohol i złe się czuję-no bo wiadomo nie wolno pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje!! ale juz sie wszystko wyjasnilo.. mialam mega apetyt przez ostatnie 2dni + skoczyla mi waga mimo diety (co juz calkiem mnie zdolowalo) bo dzis mi sie @ zaczal! uff.. nie wiem jak wy ale ja, jak zawsze widze ze cos nie tak z waga to od razu mnie to demotywuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×