Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość plastry na opryszczkę

Jakie buty na wiosnę ? Adidasy czy trzewiki ?

Polecane posty

Gość plastry na opryszczkę

Przepraszam za głupi nick. Pytanko mam, jakie lepsze buty na wiosnę dla 1,5 rocznego chłopca: skórzane trzewiki czy adidasy ? Jakie wy kupujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita Nieszczesliwa
Oryginalne adidasy nie sa zbyt dobre dla dziecka. Lepiej kup jakies porzadne, firmy, ktora ma linie dla malych dzieci. A jaki rodzaj chyba zalezy od tego, jak ubierasz dziecko, jesli na sportowo to adidaski, aby pasowaly do strojow, ale jesli wolisz styl klasyczny, to raczej kup trzewiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry na opryszczkę
ależ adidas ma linię dla małych dzieci chodziło mi bardziej o to czy w skórzanych jest dziecku wygodnie biegać i czy nie będzie mu za gorąco wiadomo, że takie małe to ciągle w ruchu mam dylemat pomiędzy adidasami a trzewiczkami Bartek i tak za 2 m-ce trzeba będzie kupić następne, bo mu stópka tak szybko rośnie, kapcie co miesiąc nowe muszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi adidasy wydają się za sztywne na taką dziecięcą stópkę, a półbuty to nie wiem czy są wygodne do biegania. Ja dla córki zamierzam kupić tenisówki i balerinki, a na deszczową pogodę kalosze. Kup może jakieś lekkie buciki, coś może w tym stylu http://allegro.pl/baby-trampki-tenisowki-22-khaki-american-od-ss-i1463101388.html http://allegro.pl/coccodrillo-trampki-tenisowki-kapcie-nowe-r-24-i1480350688.html Półbuty możesz mieć na jakieś wyjścia, a adidasy od czasu do czasu, chyba że twojemu synkowi będzie wygodnie. To że są sztywne, to tylko moje odczucia, ale ja nie mam jeszcze doświadczenia w kupowaniu butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita Nieszczesliwa
Oczywiscie, ze adidas ma linie dla dzieci, ale chodzi mi o to, ze w rzeczywistosci nie bardzo sie one dla malych dzieci nadaja. Jak wspomniala kolezanka wyzej, sa zbyt sztywne. Raczej mialam na mysli firme ktora robi buty z atestem "zdrowej stopki" czy jak to sie nazywa. Jakies bartki czy cos w tym stylu. I mozesz kupic buty, ktore niby sa sportowe, ale zapinane na rzepy i w stonowanej kolorystyce, dzieki czemu pasuja do wszystkiego. Nie chce mi sie szukac linkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita Nieszczesliwa
Dobre sa Geoxy z oddychajaca wkladka, sa naprawde swietne. Dla dziewczynek balerinki z taka podeszwa ma np. Ecco czy Pablosky. Primigi ma tez dobre buty. Ale to sa chybe te z drozszych. Bartkow nie znam, ale duzo osob je poleca, wiec nie wahalabym sie kupic ich dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita Nieszczesliwa
I jeszcze jedno. Wiem, ze stopa dziecka szybko rosnie. Ale wlasnie rosnacej stopie najbardziej sa potrzebne dobre buty z atestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry na opryszczkę
Dziękuję za odpowiedzi. Kupię lekkie skórzane półbuty na chłodniejsze czy deszczowe dni, a do biegania jakieś trampki wiązane. Wiązane wydają mi się stabilniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w domu są zasady
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejejejejejejjejjejejejjej
kurcze ja nie rozumiem mam ktore kupuja takim malym dzieciom buty z adidasa albo w Bartku, przeciez za dwa miesiace beda za male a pienidza wyrzucone w bloto, przeciez juz w ccc produkuja buty z wyprofilowana wkladka, moje dziecko chodzilo zawsze w bucikach z ccc i jakos wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiosnę wygodniejsze są chyba adidasy - są lekkie i wygodne. Ale lepiej uważać z jakimiś marketowymi bucikami, bo mają to do siebie, że szybko się rozpadają. Sporo fajnych butów dla maluchów znalazłam tutaj http://www.tanisport.pl/dladziecka/list.aspx pooglądaj , może coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooomka
My kupiliśmy w Mivo dla córeczki buciki Ecco, jeszcze sie załapaliśmy na promocję 20%, ale jesli szukacie fajnych bucików na lato, to naprawde polecam własnie ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjetuśka
W tym roku i u nas będą to buciki Ecco http://outlet-online.pl/ W sumie zawsze sie sprawdzaja sie dlaczego mielibyśmy nie kupowac ich w tym sezonie, zwłaszcza ze własnie udało sie nam znalezc dobry i tańszy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkilllo
Adidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tak małego dziecka najlepsze będą trzewiki. Adidas produkuje praktycznie wszystko z tekstyliów i choć niby wygodne i "oddychające" to jednak nie wszystkie bo większość jest sztywna, niedopasowana do małej stopy (nie utrzymuje stopy w kostce) i co tu dużo mówić nawet linia dla najmłodszych to bardziej buty Fitness a nie do treningu mięśni stopy na codzień przez większą cześć dnia. Ja swojej córce kupowałam jedynie skórkowe obuwie i to były butki GBB albo Salamander albo ostatnio (córka ma już ponad dwa lata) objawiły mi się buty Kamik które są bardzo dobrej jakośći, wygodne i oddychające i choć wprawdzie to marka butów trekkingowych to świetnie sprawdzają się w każdych warunkach u najmłodszych dzieci. Najlepsze firmy to : Ecco, Richter, Salamander, Kamik, GBB, Pepino, Ricosta, Primigi, Geox (dwie ostatnie zasłużyły słuszne ostatnie miejsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
CO do wspomnianego tutaj MIVO to teraz sprawdzcie sobie na ich stronie , ponieważ teraz mozecie zrobic zakupy 50% taniej, poniewaz az tyle zostały przecenione niektóre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka L
te z obasem z przodu. ostatki krzyk mody w milanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania patyk schowaj sobie do d**y tą swoją reklamę. Chyba nie doczytałaś że temat o butach dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję dziecku drogich butów, tym bardziej oryginalnych, głównie podróbki, ale porządne. Tylko że za podróbki na jeden sezon płacę max 40 złotych. Na Merg.pl ostatnie buty kupowałam za 20 zeta - wydawało się będzie szajs, ale po jednym sezonie są w zasadzie bez śladów. Tak więc wcale nie muszą to być oryginały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziecku 2 letniemu mam zamiar za niedługo kupić oryginalne nike w Deichmannie za 99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.deichmann.com/PL/pl/shop/dzieciece/buty-dzieciece/00006001173937/markowe*buty*dziecięce.prod?r=5&c=3&filter_brand=nike&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=dzieciece/buty-dzieciece/buty-dzieciece-polbuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooscccccccccc autorka
Ja nic ciekawego nie znalazlam to kupilam trampki z befado. ale i tak za max miesiac juz kupie baleriny, ew.drugie trampki więc do tych butow 'przejsciowych' nie przywiazuje duzej uwagi, baleriny, trampki, sandały, kozaki przewaznie kupuje w ccc lasockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenna
Zdecydowanie wystarczą zwyczajne buty sportowe, moje trampki Merg kosztowały śmieszne grosze, a jednak wrażenie robią spore. Na pewno całkowicie odpada w moim przypadku płacenie za marki - i raj to nie przekłada się na jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniejszejsze to NIke air max. Ja takie kupiłam na allinside.pl. Jestem z nich zadowolona, są nie tylko wygoodne, ale wiadomo fajnie wwyglądają i trwałe. Marka o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz fajnego obuwia dla siebie lub swojego dziecka to myślę, że oferta od internetowej hurtowni obuwia będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, sama często z niego korzystam i tobie również polecam - http://www.kieryk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×