Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowka84

spodziewające się i już dzieciate - zapraszam do dyskusji :-)

Polecane posty

Witajcie kobitki :-) wiem, ze wątków dla spodziewajacych się dziecka i młodych matek jest na Kafe bardzo dużo, ale same wiecie, ze neikiedy cięzko jest "wbić się" do watku gdzie dziewczyny już się dobrze znają :-) Dlatego zakłądam swój :-) Zapraszam do dyskusji kobitki spodizewajace się maleństwa i te już dzieciate (staraczki również mile widziane ;-)), chętne pogadać bez ciumkania......razem bedzie raxniej :-) Ja dwa dni temu zobaczyłam 2 kreski, co było sporym zaskoczeniem ;-) Do lekarza ide dopiero 8 marca...myslicie, ze wynik testu moze być nieprawidłowy, czy mogę już się cieszyć ?? ;-) Pozdro i zapraszam do zapisywania się na wątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misz Masz witaj :-) to już jesteśmy dwie :-) Grtatuluję Maleństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo. Niestety teraz przechodzimy trudne chwile, bo mój syncio ma biegunkę. Lekarz przepisał smectę i kazał obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_6587
Dołączam się do was. Ja za niecały miesiąc rodzę:)i z niecierpliwością czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_6587 Witamy i gratulujemy...a jak sie czujesz przed wielką chwilą??? ;-) misz masz -biedne Twoje Maleństwo, dla takiego Maluszka to pewnie nic przyjemnego...dla rodziców tym bardziej ;-) ale wiesz co ja na rozwolnienie też brałam smecte i mi pomagała ;-) ;-) Ja na razie w niepewności...bo na teście niby 2 kreseczki ale póki lekarz nie potwierdzi to wolę się nie radować jeszcze...zwłaszcza, ze żadnych ale to zadnych objawów nie mam (oprócz braku okresu) :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem mamą od czerwca :) W sumie to zostałam nią już 9 mscy wcześniej kiedy dowiedziałam się o maleństwie. Autorko myślę , że test się nie pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Mammaa - witamy wśród nas :-) Jak na razie w naszym niewielkim gronie możesz poszczycić się największą pociechą (wikowo oczywiscie ;-);-)) Mam nadzieję, ze z tym testem masz racje...ale wiesz co obawiam się, że coś moze byc nie tak...bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży i za bardzo się nie staraąłm, co oznacza, że np. piłą alkohol już po zapłodnieniu :-( ale zobaczymy co powie lekarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
to i ja się dołaczę,1 rok synek za tydzień z drugim cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
misz masz a lek przepisał Ci śroek nawadniający z probiotykiem?bo to wazne.dobry jest floridral...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
nowka84 ,bierzesz kwas foliowy?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia1982 miło Cie z nami widzieć - własnie kwasu foliowego do tej pory nie brałam...teraz kupiłam sobie Metafolinę, bo gdzieś słyszałam, że lepiej się przyjmuje...mam nadzieję, że tylko nie jest za póxno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
źle wpisałam za tydzień córcia nowka84-musisz dobrego gina wybrac,i chodzić na usg,i wiadomo zdrowo się odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie tez doczepie.Mam juz corcie prawie 6 letnia,i staramy sie o drugie malenstwo 3 cykl,ale jakos niewychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem mamą prawie dwuletniego synka i w kolejnej ciąży . Jeszcze dokładnie nie wiem który to tydzień wizytę u położnej mam 17 marca a usg 24 marca więc czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowka gratuluje 2 kreseczek ja dowiedziałam się o ciąży 15 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_6587
Czuję się szczęśliwa i za razem przestraszona jak to będzie. Chyba najbardziej boję się samego porodu i tego czy dobrze rozpoznam kiedy zacznie się akcja porodowa... Ja też nie wiedziałam, że jestem w ciąży i piłam alkohol na weselu u kuzynki. Mam nadzieję, że nic nie będzie maluszkowi, jak na razie usg pokazuje, że jest zdrowy i duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_6587
Gratuluję wszystkim mamom i tym obecnym i tym, które zobaczyły dopiero 2 kreski- piękne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama6587 dasz radę :) ja miałam takie obawy w pierwszej i drugiej ciąży zarówno więc głowa do góry :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze rozarstamy się wątkowo... :-) :-) nie zdołąm wszystkich dołączajacych osobiście witać...więc urtowo witam wszystkie nowe na wątku :-) Im nas wiecej tym weselej!!!!!!!!!!!:-) :-) Menia21 - dzieki za gratulację...:-) :-)i wzajemnie oczywiście, chociaż Ty już zaprawiona w bojach ;-) ;-) w końcu 2 latek to nie w kij dmuchał :-) chociaż ja wolę się nei cieszyć póki lekarz mi nie powie że jest ciąża...tak jużmam...że wolę się rozczarować pozytywnie niż odwrotnie :-( ja wizytę mam za tydzień, więc do tej pory będę czekać cierpliwie :-) mama_6587 - no mam nadzieję, że z tym alkoholem to nie skrzywdziłam nieumyślnie maleństwa (jesli tam jest :-))jak na USG wszystko OK to moim zdaniem nie masz się o co martwić :-) a poród jakoś pójdzie na pewno...a jak się zacznie wielką plamą wody...to znak ze się zaczęło...chyba :-) ;-) ;-) - więc poznasz ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_6587
Nowka84 mi lekarz tłumaczył że na samym początku nie mogłam zaszkodzić maleństwu więc mam taką nadzieję:) Oby te moje objawy porodu były jasne i wyraźne a jak nie to intuicja zostaje:) już bym chciała synusia trzymać na rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_6587 - no Ty to już niedługo...trzymamy kciuki...mam nadzieję, ze się podzielisz swoim szczęściem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę do was! Jestem mamą 10- latka i 2 miesięcznej córci. Spora różnica no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_6587
W sumie lekarz mi powiedział, że mogę w każdej chwili rodzić bo już jest wszystko do porodu gotowe...ale ja bym tam wolała żeby maluszek posiedział sobie jeszcze, każdy tydzień się liczy:) Pewnie, że się podzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermisia, witaj wśród nas :-) Hehe no róznica wieku między twoimi nie mała...ale wiesz co...czasem myślę że tak lepiej...sama mam siostrę o 9 lat starszą i zawsze byłą dla mnie autorytetem bo wiedziała i przeżyła juz więcej...no i ciuchy po Niej nosiłam :-) mama_6587 - to 3mamy kciuki za każdy tydzień...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się :) Jestem mamą 5 miesięcznej córci :) Autorko ja również myślę, że jesteś w ciąży :) I oczywiście tego Ci życzę :) Niestety moja mała ma obu stronne zapalenie uszu i przechodzę z nią takie " arię " że sama wyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do alkoholu też piłam bo nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciąży :) potem miałam stracha ale na szczęście nie licząc Hipotrofii Wewnętrznomacicznej oczywiście spowodowanej czym innym córa zdrowa :) Dostała 10 pkt. :) Jak się urodziła ( 40 tc + 4 dni) ważyła 2700, 51 wzr. a teraz 7.900 :) i ma prawie 70 cm :) rośnie jak olbrzym :D Pediatra sam się dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×