Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowka84

spodziewające się i już dzieciate - zapraszam do dyskusji :-)

Polecane posty

mnichowaa6 gratuluję ciąży :-) nowka84 Tobie też gratuluję, bo raczej nie ma opcji, żeby 3 testy się myliły ;) gabis85, Mimozaa, mamaIgorka82, czyli co do wózków to: - gondoli nie ma co kupować (Mała rodzi się w czerwcu, damy radę w spacerówce rozłożonej i wyścielonej specjalnym materiałem, który zabezpieczy przed urazami czy wypadnięciem), - zwracać uwagę na wagę i składanie wózka, - koła duże i pompowane, - koła skrętne - podpięcie fotelika w stelaż (czyli wpinany fotelik) - duży, pojemny kosz, do którego łatwo się dostać Jakbyście jeszcze co dodały bądź zmieniły, to bardzo proszę :-) A ja dziś pracuję w domku, a że pogoda śliczna - akurat świeci mi słonko w okna - to i pracować się chce :-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja jednak zdecydowałam się na wózek karex sportive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny;) my dzis od 6.30 na nogach kubusiowi sie zegar coraz bardziej przestawia. mnichowaa6 ja swojemu podaje NAN od poczatku a na 2 zmienilam dwa dni przed tym jak skonczyl 6 miesiecy. Teraz sie zastanawiam wlasnie kiedy mu zmienic na 3 bo to jest od 9 miesiaca a to juz niebawem. Gratuluje Ci :) i naprawde podziwiam bo moj ma 8.5 miesiaca i narazie napewno bym sie na kolejne nie zdecydowala.Milego dnia zycze kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeennn dobry... Eh jak tak słońce świeic od rana to anwet człowiek pełniejszy energii :-) Cartusia - dzięki za uspokojenie z tym s.uzem, masz rację, zwłaszcza u mnie jest tak, że im więcej osób mi coś mówi tym bardziej w to wierzę...- dowód spoęłcznej słuszności, 1 osoba moze się mylić, ale 10 już raczej nie ;-) ;-) a z tym testem (a raczej testami) to oczywiscie im wierzę ;-) ale wolę sie nie nastawiać póki gin nei powie że wszystko jest OK. A wiecie co...mój M to jednak trochę dziwny jest. On to w ogóle nie wierzy że jestem w ciąży dopóki Mu lekarz tego nie powie, aż wczoraj zrobiło mi się niedobrze i wymiotowałam, na co Mój powiedział "że temu jest w stanie bardziej uwierzyć niż jakimś testom...";-) ;-) Mnichowaa6 - wiesz ja nie chcę się wymądrzać, ale zgadzam się z Gabiś85 - może z tym Mężem to przemyśl sprawę bo po co potem masz znowu się denerwować niepotrzebnie. Aśka2010 - dzieki za gratulację Widzę, że jak już przyjdzie na mnie pora, to obędę się bez żadnych poradników, wystarczy że wejdę na nasz wątek i znajdę wszyystkie potrzbne porady :-) SUPER MIłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
ale piękna pogoda :) aż człowiekowi się samopoczucie i humor poprawiają :) Gabi teraz poszła spać więc ma trochę spokoju :) gotuje zupkę ogórkową, myślicie że mogę jej dać spróbować, czy jeszcze za wcześnie?? nowka84 a kiedy idziesz do lekarza?? bo widzę że naprawdę nic Cie nie przekona po za potwierdzeniem przez gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gabi a ogolnie malej wszystko juz dajesz?? Jesli nie zrobisz starsznie kwasnej to mysle, ze mozesz dac. Chociaz niektorzy twierdza, ze trzeba czekac z niektorymi rzeczami do 2 roku zycia. Ja sama malemu dawalam kiwi a pozniej ktos mi mowil zeby nie dawac, bo za wczesnie. Ale przeciez to nie trucizna. Nowka jak juz mowilam, nie wywiniesz sie, wszystko swiadczy o ciazy :P Moja maly strasznie zgrzyta zebami, az mi ciarki przechodza wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabis85 - wizytę mam na 7 marca, czy w poiniedziałek. wiesz że jest ciąża to ja nawet wierzę, ale oczywiscie naczytałam się na forach o jakichś poronieniach, ciążach biochemicznych itp., że dopóki lekarz mi nie powie, że serduskzo bije, i wszystko jest OK. to wolę się nie nastawiać za bardzo :-( A wiecie co jest najlepsze, że ja jakoś nie mogę się doliczyć który to mógłby być ydzień ;-) bo zupełnie nie pamiętam kiedy ostatnio kres miałam....wydaje mi się ,że chyba w styczniu...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Nowka84 - jak zaszlamw ciaze tez nie pamietalam daty ostatniej miesiaczki. az lekarz na mnie nakrzyczal jak tak mozna. sytuacja u mnie byla o tyle komiczna, ze normalnie ja zawsze zapisywalam wszystkie daty okresu ale tym razem zapomnialam. mialam stresa w pracy, odwlekalam az w koncu nie zapisalam i pomyslalam nawet a po co, jak raz nie zapisze to nic sie nie stanie. A stalo sie:)) No i mialam rozbieznosc 3 tygodniowa, bo wg mnie osttni okres mialam kolo konca maja 2009 a wg USG dzidzia miala 3 tygodnie mniej czyli to tak jakbym miala ostatni okres w czerwcu. a ja w czerwcu raczej okresu juz nie pamietam. No ale raczej bo jak pisalam ostatniej daty miesiaczki nie pamietalam. W ostatecznosci i tak mi porod wywolywali bo dzidzia nie chciala wyjsc ani w terminie porodu z OM ani z tej wg USG:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
no niby nie daje jej wszystkiego jeszcze, ale postanowiłam nie ryzykować... ja lubię kwaśną ogórkowa więc nie będę ryzykować :) nowka84 to musisz sobie przypomnieć kiedy ten okres miałaś, bo to fakt lekarz może się wkurzyć ;) a test robiłaś w związku z tym że @ ci sie spóźniał, czy tak po prostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabis85 ja mojemu dawalam sprobowac jak gotowalam i mu smakowalo z tym ze nie robie takiej bardzo kwasnej. Daje mu po troche probowac rozne rzeczy oczywiscie z glowa i jak narazie go brzuszek nie bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartusia
mnichowaa6- wiesz też nie chce sie wymądrzać i dawać "dobrych rad", ale pamiętaj, że jesteś młoda, piękna i mądra:):) i pewnie znalazłby się ktoś bardziej odpowiedzialny kto zająłby sie toba i twoimi maleństwami, a poco ci życie z ciągłym zastanawianiem sie czy on cie zdradza czy nie, może po prostu facet nie jest ciebie wart i tego szczęścia jakie ma- rodzinę. A co do wprowadzenie mleczka 2 to wiesz mój szkrab ma 4 miesiące, ale ze względu na to, że bolał go brzuszek musieliśmy zmieniać mleczka i zawsze lekarze tak radzili, żeby dodawać np 1 miarke nowego mleczka a reszte tego wcześniejszego i stopniowo zwiększać, jeszcze jedna metoda jest taka, że jedno karmienei takim mlekiem, a jedno takim(ale w tej teorii bym nie ufała), bo jak za szybko sie przejdzie na nowe to właśnie może boleć brzuszek, może być biegunka, albo zaparcia, albo może sie nic nie stać, ale po co ryzykować. A my od trzech dni powolutku wprowadzamy marcheweczke i jabłuszko do jadłospisu- hehe ale, sie mały krzywił, ale teraz już mu troche lepiej idzie :P Mieliśmy iść na zakupy, ale mały tak ulewał(chyba za wcześnie go zaczęłam tarmosić ubieraniem po jedzonku), że zabrudził prawie wszystkie ubranka ehh... i postanowiłam, że dam mu pospać i może później pójdziemy Miłego popołudnia i wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec z tym moim okresem, to raczej go sobie dokładnie nie przyypomne...tak mniej więcej chyba ok. 10 stycznia się kończył...eh okrzyczy mnie mój gin jak nie wiem :-( ale trudno Męczące ejst trochę szukanie naszego wątku na forum...kafe powinna mieć opcje "znajdź wątek w którym uczestniczę" ;-) czy coś takiego Jeszcze tylko 40 min. pracy i do domciu :-) Dziweuchy...a Wy pracujecie?? czy należycie do tej drugiej grupy szczęśliwców?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowka masz u gory "dodaj do ulubionych" pozniej klikasz na "moje tematy" i tam Ci sie pojawiaja, to co zapisalas. Albo mozesz kliknac na ten plusik na koncu tematu jak jest w spisie tematow mam nadzieje, ze wiesz o czym mowie;) Jest znacznie latwiej no i mozesz do 20 tematow zapisac :) To jak ostatnio mialas 10stycznia, to mozesz byc nawet w 2 miesiacu prawie :P okaze sie juz niedlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pracy ojjj ja bym z checia poszla do pracy, zebym miala co z malym zrobic i trafila sie jakas sensowna praca, to jutro juz bym mogla isc :P Z czasem ta grupa szczesliwcow nie jest wcale taka super jak sie na pierwszy rzut oka wydaje. Co do meza jednej z dziewczyn, przepraszam ale ciezko mi zapamietac wszystkie nicki. Ja tez uwazam, jesli masz sie meczyc to bez sensu. Ja tez ojca malego kochalam bardzo, jednak nie dalo sie z tym czlowiekiem zyc, dawalam wiele szans i wciaz to samo bylo, wiec odeszlam mimo ze go kochalam. Teraz jest mi sto razy lepiej, nie mam nerwow, awantur itd uwazam, ze dla malego tez lepiej miec spokojny dom niz taki zwariowany:O W sumie bylam sama od kiedy maly mial jakies 3 tygodnie i pare miesiecy w ciazy tez. Rob tak abys szczesliwa byla :) i dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartusia
Zgadzam się z Mimozą, ja też jakbym miała z kim małego zostawić to chętnie bym poszła do pracy. Już w ciąży siedziałam w domu i teraz z synkiem, nie to, że narzekam, ale czasami można zwariować z tego siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wlasnie was nadrabiam ale chyba napisze pozniej bo musze szykowac malego do kapieli. Teraz lezy na podlodze i krzyczy na misia bo "uciekl" mu do przodu a on potrafi sie przesuwac tylko do tylu i nie moze go zlapac. lece!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czasie ciąży jak i teraz po ciąży nadal pracuje :) Pracuje jako opiekunka do dzieci stąd prace mogę wykonywać nawet jeśli mam swoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My dziś spędziliśmy dzień w domku. Zrobiliśmy sobie pyszny obiadek, odwiedziliśmy teściów i jeszcze mamy pojechać do znajomych na herbatkę wieczorną i obejrzeć jak wygląda ich mieszkanie po remoncie :-) A u nas dziś dziwna pogoda była, rano piękne słońce, ok 13.00 zawierucha śnieżna... W międzyczasie kropił deszcz.. Oj, niech już będzie wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Hej, Ja dzis niewyspana bo corcia nie spala prawie cala noc tzn chciala spac ale u mnie na piersi i w naszym tzn moim i meza lozku. Za kazdym razem kladla sie na mnie, obejmowala mnie i zasypiala ale kiedy ja odstawialam do jej lozeczka po jakiejs minucie zaczynal sie placz i krzyk. Zasnela dopiero miedzy 4 a 5 rano. Po poludniu u nas w miasteczku byla karnawalowa zabawa (ostatni dzien karnawalu) no i byly takie wozy z dziecmi przebranymi. Mysmy tez przebrali malutka za wrozke, halas i muzyka jednak mala przestraszyl bo sie rozplakala. Moze w tym roku byla jeszcze za mala. Za rok bardziej na tym skorzysta:)) Za niecaly miesiac nasza corcia bedzie miec swoje 1 urodziny:)) Tak sobie wspominam ze w zeszlym roku o tej porze to prawie codziennie jezdzilam juz do szpitala na KTG by zobaczyc jak sie maja sprawy. Termin mialam na koniecc marca ale corcia zdecydowala sie przyjsc na swiat dopiero w kwietniu i dopiero za drugim podejsciem wywolania porodu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
thaisse80 może córcia miała potrzebę poprzytulać się:) My wczoraj siedzieliśmy w domciu i się leniliśmy :) no może po za sprzątaniem :) a dzisiaj byliśmy na zakupach:) kopiliśmy Gabrysi spacerówkę dokładnie taka: http://allegro.pl/orsolinea-super-wozek-gleboko-spacerowy-3-kolory-i1474310261.html mimo że nie jest znanej firmy to uważam że jest zdecydowanie lepsza od x-landera ... moja siostra ma spacerówkę chicco i strasznie na nią narzeka, miałam sama przyjemność ją prowadzić i uważam że jest straszna.... a no i sobie parę rzeczy kupiłam i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartusia
Witam z rana ;P Mój mały przespał dziś całą noc, ale rano prawie nic nie zjadł, wczoraj też nie miał za bardzo apetytu. Kurde jak ja nie lubie jak on nie chce jeść nigdy nie miał z tym problemu i zjadał wszystko jak w zegarku... U mnie dzisiaj śliczne słoneczko od rana świeci:) aż sie chce wstawać z łóżka. Mój mąż był na urlopie 2 tygodnie i 1 tydzień na przymusowym bo zmieniał prace(wylali go z poprzedniej bo poszedł po podwyżke!!) I od dzisiaj znowu sama z małym siedze w domku ehh... A co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:)my wstalismy o 7.Mały ma straszny kaszel,masakra znowu juz nie wiem co robic zeby mu przeszlo 3 tyg bylo spokoju i dalej:( gabis 85 super ten wozek ja tez myslalam nad spacerowkla na wiosne bo mam ten 3 funkcyjny i jest tak ciezki ze jak gdzies wychodze to sie musze omeczyc.u mnie dzis strasznie zachmurzone,brzydka pogoda ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
czarna1111 wiesz co Gabi też miała strasznie brzydki kaszel, tzn jeszcze troszkę ma i jak byłam z nią w zeszłym tygodniu u lekarza to stwierdził że po za kaszlem nic jej nie jest i kazał dawać Eurespal. Mojej siostry córka miała dokładnie to samo, więc musi chyba jakiś wirus taki niegroźny panować. u mnie też słoneczko świeci :) zrobiłam pranie i powiesiłam go na dworze , będzie pięknie pachnieć :) no ja z tego wózka jestem zadowolona :) pierwsza sprawa jest zdecydowanie mniejszy i lżejszy od tego co mam teraz, no i bez problemu zmieści mi się do bagażnika :) Miałam niby kupić spacerówkę parasolkę, ale stwierdziłam że jak będę miała drugie dziecko to ten wózek będzie się nadawał od noworodka, bo można oparcie rozłożyć na płasko, no i co mnie urzekło to przekładana rączka :) wczoraj skończyłam brać duphaston i teraz czekam na @ , choć mam nadzieję że nie przyjdzie i okaże się że jestem w ciąży :) a najlepiej to by było z bliźniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wozek bardzo mi sie podoba :) ja wlasnie mialam 3 w 1, ale kupilam parasolke, bo jednak jest bardzo wygodna, leciutka i nie zajmuje duzo miejsca w bagazniku:) oraz ma spory kosz :) Z blizniakami lo matko hahaha to jest dopiero wyzwanie :D Malemu ida zeby ale nie moge sie doliczyc, ktore to bo sa dosc daleko wiec moze 5 albo i 6. Nie daje sobie zajrzec lobuz maly za to z nienacka gryzie jak szalony:P My bylismy na farmie, cos takiego jak male zoo. Bylo pare zwierzakow ale maly wykazal zero zainteresowania, mial dzwina mine jak zwierzaki oddawaly dziewne odglosy. Byly tez fajnie hustawki ale tez nie chcial sie bujac. Chyba tez za maly na takie atrakcje. Dzis pogoda u mnie piekna. Slonce swieci az sie chce zyc :) Mnie maly tez czasami w nocy terroryzowal wiec go bralam do lozka, skoro tak bardzo chcial to mu ustepowalam. A teraz ladnie spi u siebie w lozeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabis 85 u mojego podejrzewali astme ,strasznie dlugo mu tak chyrczalo ale bylam u pulmonologa mial robione bnadania i jest to wykluczone.robilam mu inhalacje z takich lekow rozszerzajacych oskrzxela i bwszystko przeszlo ale od nowa polska ludowa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
nowka84 i jak tam po wizycie u lekarza?? Już wierzysz że jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczynki co tam u Was ? U Nas ok Maksymilianek rośnie jutro już będzie miał miesiąc Masakra jak ten czas leci :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Hej dziewczyny. Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet:)) Zycze Wam przede wszystkim zdrowia dla Was oraz Waszych pociech no i spelnienia wszystkich marzen. Macie jakies plany na ten dzien? Nowka i jak tam? Ciaza potwierdzona? U mnie wszystko okey. Wczoraj bylam z corcia na szczepieniach, mala troche plakala a wieczorem miala goraczke. Juz jednak wszystko jest okey. Natomiast w sobote bylam na kontroli u gina i cholercia narobil mi on ochoty na drugie dzieciatko. Spytal sie mnie czy planuje, kiedy planuje dodajac, ze jesli bym zdecydowakla sie teraz to najlepszy czas bo odchowam od razu dwojke dzieci. Powiedzialam mu, ze teraz to moze nie bardzo bo corcia jest malutka, wymaga ciaglej opieki, poza tym czesto ja trzymam na rekach co w ciazy chyba razcej wsazane nie jest. Na to on odparl ze jesli ciaza jest zdrowa to on nie widzi problemu nawet w podnoszeniu!!! Sama nie wiem. A co wy o tym myslicie? Przede mna i po mnie byly kobiety w ciazy plus na scianach mial full zdjec z malutkimi nowonarodzononymi dzieciaczkami. Takze wyszlam nieco osziolomiona no i troche sie zastanawiam czy rzeczywiscie nie zaczac staran. Choc z drugiej strony ta moja mala jest taka zywotna ze czuje sie zmeczona i czasem brakuje mi takiego odpoczynku i lenistwa. Z dwojka malych dzieci to chyba wogole bede niewyspana. Oj zagadalam sie. Pozdrawiam Was i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×