Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terri

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

Polecane posty

Gość gość
ja np uwielbiam Wrocław i weekend z ukochany w tym miescie jest dla mnie doskonalym pomyslem. Wlasnie dlatego czesto z mojm M wyjezdzmay do http://www.hotelsleep.pl/ - Polecam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego doświadczenia mogę polecić Villa Verdi Łeba wyjątkowe miejsce w Polsce, w którym spędziliśmy wspaniały weekend zabiegi spa, basen, morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka8922
Nie wiem czemu, ale Wrocław kojarzy mi się jako romantyczne miasto. Bardzo je lubię i również bywam tam często z mężem. Najczęściej korzystamy z tych apartamentów http://www.kingsapartments.pl/ ponieważ są niemalże w centrum, świetnie wyglądają i są bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie świetnym miejscem, gdzie warto się wybrać z ukochaną osobą jest Kraków. To miejsce jest magiczne, na pewno będziecie się dobrze bawić. Ja ostatnio byłam tutaj http://hotelregent.pl/we-dwoje-w-krakowie/ i bawiliśmy się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Wrocław. Mój mąż zabrał mnie tam ostatnio na romantyczny wypad we dwoje. Miasto jest piękne, ma duszę, a na dodatek nocowaliśmy w double tree co tylko sprawiło, że weekend był jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka001
Każdy związek potrzebuje romantycznej odskoczni od dnia codziennego. W moim przypadku był to wypad na weekend do Wrocławia. Doszłam do wniosku,że Sky Tower to przereklamowana opcja tak więc wybrałam ich apartments-wroclaw.com .Poranna kawa z takim widokiem zza okna na panoramę Wrocławia rekompensowała wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_markat
mnie narzeczony zabrał na weekend do Lwowa dzięki biuro podróży Kobiecy Lwów, było super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena8992
Mój mąż postanowił, że zabierze mnie do Zakopanego. Trafiliśmy na naprawdę na fajną stronę zakopaneapartamentylux.pl którą wczoraj przeglądaliśmy. Najbardziej ze wszystkich ofert spodobały nam się Apartamenty Montana z pięknym widokiem na Tatry i chyba tam się wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_dla_dwojga.php Najcudowniejsze miejsce w Polsce ze wszystkich, jakie odwiedziliśmy. Tak naprawdę tam oferują wszystko, co sobie wymyśliliśmy. Własna plaża nad Sanem i kajaki, basen, sauna, imprezy regionalne, kulig no i ta piękna okolica. Bieszczady są naprawdę niesamowite i chętnie tam wrócimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka78
Polecam zajrzeć na stronę Pałacu Brzezina. Mają świetne oferty na pobyt dla Par :) Byliśmy z chłopakiem w tamtym roku i byliśmy zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechaliśmy do Zatora na weekend majowy i pewnie za niedługo znowu pojedziemy. Planujemy teraz nocować w Western Camp, otworzyli nie tak dawno, sama baza same obozowisko robi wrażenie – dużo miejsca na noclegi i też dużo miejsca żeby sobie ognisko rozpalić, pospacerować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila124
My ostatnio z narzeczonym wybraliśmy się na romantyczny weekend do Zakopanego. Zatrzymaliśmy się w domku alpejskim Kwiat Śniegu http://www.domekalpejski.pl/ w miejscowości Nowe Bystre skąd do centrum Zakopanego mieliśmy jakieś 10 min a na Gubałówkę spacerkiem może z 30 ;) Wypoczęliśmy, zrelaksowaliśmy się w pięknej i malowniczej okolicy, pogoda nam się udala więc było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam Zakopane, za dużo turystów! Jeśli ktoś chce prawdziwej intymności i wiele romantyzmu, polecam Dworek Galosa blisko Kłodzka. Super nastrój gwarantowany, a do tego za niewielkie pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiarnia
No to ja polecam kierunek zagraniczny. WIelu osobom wydaje sie, że na wycieczki zagraniczne trzeba mieć bardzo dużo pieniedzy, jednak wcale tak nie jest.... Wszystko tak naprawdę zależy od naszej organizacji i jeśli taką wycieczkę odpowiednio sobie zaplanujemy to wcale nie będzie musiała być taka kosztowna jak nam sie wydaje. Polecam Paryż. Oczywiście jeśli samodzielnie zorganizujemy sobie loty i noclegi. Na miejscu warto jest wybrać się do' Luwru zobaczyć wieżę Eiffla oraz wziąc pod uwagę odwiedzenie centrum Pompidou: https://zwiedzamyparyz.pl/zabytki-paryza/centrum-pompidou Ktore jest jednym z najważniejszych centrów sztuki nowoczesnej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Proponuję Zakopane, a nocleg w apartamencie VELVET, który dla zakochańców oferuje romantyczny klimat w apartamencie ;) Mi partner zrobił taką niespodziankę i byłam pod ogromnym wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek Galosa - strzał w dziesiątkę. Najbardziej romantyczne miejsce w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd do hotelu ze spa jest fajnym pomysłem. Ja się bardzo ucieszyłam z takiej niespodzianki :D Mąż zaplanował dla nas weekend w Hotelu Lubicz w Ustce :) Miejsce zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zdecydowanie sprzyja takim wyjazdom, jeszcze okolica jest bardzo ładna, do morza niedaleko spacerkiem. Nic tylko rezerwować pokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek Galosa to najbardziej romantyczne miejsce na świecie. Jeśli ktoś chce pobyć sam na sam z ukochaną osobą, to Dworek Galosa będzie strzałem w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
O tak, taki wyjazd we dwoje do SPA to super pomysł. My niedawno byliśmy na Zamku w Janowie Podlaskim. Szczególnie skusiło nas ich SPA, a po przyjeździe okazało się, że to miłe, kameralne miejsce z dobrym jedzeniem i dyskretną obsługą. Idealne na weekend we dwoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Sama też uwielbiam Janów Podlaski. Raz na jakiś czas odwiedzamy Zamek Biskupi, żeby odpocząć, zrelaksować się. Nie lubię dużych, turystycznych miejsc. Tamtejsza okolica ma wszystko, czego potrzeba mi do szczęścia. Dobre jedzenie, miejsce na spacery, fajny klimacik ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Słynny Dworek Galosa zapewni niezapomnianą, romantyczną atmosferę. Wspaniałe wrażenia i pełny relaks gwarantowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anex

Pakiety Romantyczny Weekend - https://pwieu.com/click-FQJNH6EM-KGCQCGS4?bt=25&tl=1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Dworek Galosa -  po prostu nie ma piękniejszego miejsca z lepszą atmosferą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

zgadzam się z komentarzem powyżej - Dworek Galosa to nie tylko najpiękniejsze, najbardziej zaskakujące i wyciszające miejsce na świecie, ale również najlepsze miejsce na zorganizowanie na przykład wesela. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Romantyczny weekend kojarzy mi się tylko z Dworkiem Galosa mają przepiękny ogród z fontanną. Atmosfera  jest tak niesamowita że chce się tam wracać  w każdej wolnej chwili. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcaa

Podobało nam się kilka tygodni temu jeszcze przed świętami w Pobierowie w Gryfie. Wyjechaliśmy z narzeczonym na taki krótki weekendowy wypad z okazji Mikołajek :)) Świetne miejsce, na pewno wróćimy tutaj latem w sezonie. Cicho, komfortowo, bardzo wygodny pokój pomysłowo urządzony, z super wygodnym łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radka

My się wybraliśmy na taki weekend z okazji rocznicy. Było super! Zatrzymaliśmy się w hotelu Pod zielonym dębem w Bohuminie 🙂 piękna okolica, można sie było wybrać na spacer, ale w hotelu skorzystaliśmy też z piwnego Spa i to był strzał w 10 jeśli chodzi o odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina

Jeżeli myślę o romantycznym weekendzie tylko we dwoje kojarzy mi się nasza pierwsza rocznica ślubu i Dworek Galosa w Ustroniu. Bardzo miłe wygodne miejsce z uroczą okolicą w około. Dobre jedzenie i długie spacery na których można spokojnie porozmawiać i po wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingaaa

Pakiet Kokosowe Love w hotelu Dosłońce, hotel w bardzo cichej i spokojnej okolicy, pyszne kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×