Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terri

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

Polecane posty

Gość ania marosik
Kwestia taka jaki macie budżet na to do wykorzystania. Świetna miejscówka - http://www.zielonapolana.com.pl/pakiety.php To w Bieszczadach. Z basenem, własną plażą, kortem, warunki do zabawy i piękną okolicą. O coś takiego chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwoniks
Zielona Polana bardzo ok - tym bardziej przy ładnej pogodzie, bo mają super zaplecze - basen, plażę. W okolicy wiele atrakcji - łącznie z paintballem czy jazdą na konikach. Kwestia tego co lubicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie od zawsze magicznym miejscem były Kaszuby i kompleksy dworkowo parkowe. Świetnie się czuję w www.hotelspichrz.com.pl i chętnie zabiore tam na weekend swoją narzeczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubarjan
Co powiesz na apartament Wrocław http://apartamentywroclawskie24.pl/ z winkiem w łóżeczku i spacerem po moście zakochanych? Tam naprawdę można spędzić mega romantycznie weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może do Krakowa, ja jakiś czas temu tam byłam zatrzymaliśmy się w hoteli Best Western Old Town. Wszędzie blisko, miasto niezwykłe i urokliwe. Polecam na romantyczny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo klimatyczne miejsce z dobrą obsługą to zdecydowanie Schronisko Trzy Korony. Pobyt w tym miejscu to niesamowity relaks. Wnętrza są przepięknie wykończone, pokoj***ardzo komfortowe, łóżko cudownie wygodne. Kuchnia wyśmienita. Dania pięknie podane a smaki cieszą podniebienie. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam na taki romantyczny wypad Mazury- nasz cud Polski. Wynajmij luksusowy apartament i stwórz drugiej połówce niesamowity klimat, romantyczna kolacja, świece...Zobacz sobie tu http://www.mazurska-arkadia.pl/ rewelacyjny ośrodek , piekna okolica. Na pewno będziecie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam ostatnio na wyjeździe z moim chłopakiem na Kaszubach. Nawet jesienią jest tam bardzo ładnie, Nocleg mielismy w hotelu Spichrz http://hotelspichrz.com.pl/hotel/. Szczególnie mogę polecić restaurację z kuchnią kaszubską .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę możliwości :) ponieważ ja i mój mąż planujemy taki wyjazd od dłuższego czasu, ale zawsze na drodze pojawiają się jakieś przeszkody. Naszym cichym marzeniem jest weekend nad morzem w jakimś fajnym hotelu o wyższym standardzie np. http://www.hiltongdansk.pl/sopot.html Mamy nadzieję, że w przyszłym roku się uda. Jeżeli znacie jakieś fajne miejsca nad morzem, chętnie się o nich dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Running
A ja polecam Wrocław ;) uważam ,ze jest to jedno najpiękniewjszych miast w Polsce , nawet piękniejsze niz takie jedno oklepane na południu . I wie co mówię. z Restuaracji polecam ok Wine& bar , można tam zjeść pyszności w przyzwoitej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Paryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamek w Mosznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinee
Zamek w Mosznej wczesniej wspomniany , wypad w beskidy albo w tatry ( tam tez jest mnostwo restauracji , oraz polecam rowniez Wrocław ;) restauracje ok wine&bar , bardzo dobre jedzenie , desery , widzicie jak kucharz przygotowuje dane potrawy , bardzo dobry jest deser szefowej ;)godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarafoka
A myślałeś nad lotem w samolocie ? Też szybko się przemieścisz a np w góry wyjedziesz ? bilety lotnicze są teraz w tych samych cenach co paliwo .. np na tej stronie https://www.fru.pl/ . Jak lubicie narty to polecam Wam góry francuskie , widoki są powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest z Rzeszowa albo w nim będzie to polecam hotel Fryderyk gdzie świętowaliśmy z moim chłopakiem trzy lata bycia razem. Ogólnie bardzo klimatyczny nastrój, pięknie udekorowany apartament i bardzo dobre jedzenie. Poza tym wtedy nasz wieczór rozpoczęliśmy od pójścia do Filharmonii która jest naprzeciwko więc jak ktoś lubi takie rzeczy to naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam wspomnienia po pobycie w hotelu Amadeus- www.amadeushotel.pl. Na duży plus jest tutaj dyskrecja. Człowiek może poczuć się prywatnie. Obsługa jest bardzo profesjonalna, dyspozycyjna i po prostu otwarta na gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaww
Mnie nie tak dawno mąż zabrał do Przechlewa na naszą rocznicę ślubu na weekend i było super. Hotel nazywa się Aubrecht, a skorzystaliśmy z pobytu w pakiecie o nazwie – Winny Weekend (www.hotelaubrecht.pl/winny-weekend). Na każdym kroku czekały na nas kolejne atrakcje. Naprawdę człowiek za żadne skarby nie chciał z tego miejsca wyjeżdżać...ale trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszTym
Ja polecam Wrocław, naprawdę klimatyczne miasto, trochę jak Lublin. Pięknie tam jest, szczególnie jeśli chodzi o tereny w okół rynku, np przy wyspie. Latem jest wyjątkowo, np. w knajpie ze świetnym winem - OKWineBar i widok na wyspę, bawiących się ludzi - naprawdę niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio byliśmy w Grand Lubicz w Ustce. Urokliwy hotel na najwyższym poziomie. Zachwycająca jest strefa spa zabiegi są bardzo różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie. Wróciliśmy bardzo wypoczęci i zrelaksowani. Duże wrażenie zrobiła na mnie sama ustka. Przez chwilę się tam nie nudziliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz byłam parę tygodni temu w hotelu Aubrecht w Przechlewie na Kaszubach i wrażenia – genialne! Pokoje są zaprojektowane z wielkim gustem, wszystko lśni nowością, restauracja z wykwintną kuchnią, i dobrze prowadzonym SPA, gdzie można zapomnieć o całym świecie i skupić na relaksie. Atutem jest też pewno położenie hotelu – wokół las i jezioro, z dala od cywilizacji:) Warto sobie obejrzeć reklamę hotelu - https://www.youtube.com/watch?v=ur-RHa8aTSU . Magiczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Łącka
Polecam romantyczne chwile w bardzo romantycznym i urokliwym hoteliku Maxymilian w Kołobrzegu. Spędziłam tam z narzeczonym naprawdę niezapomniane chwile. Anturaż jest cudowny, widoki, jedzenie, atrakcje dla dwojga. Zachęcam, ja byłam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o romantyczne pobyty tylko we dwoje to ja zdecydowanie polecam hotel Aubrecht w Przechlewie na Kaszubach. Na stronie www.hotelaubrecht.pl jest ich pełna wizytówka. Myśmy z żoną jechali na „winny weekend”, połączony właśnie między innymi z degustacją wina, choć atrakcji było dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×