Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terri

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

Polecane posty

Gość gość
Myślę,że fajnie zabrać wybrankę w miejsce, w którym nigdy nie byliście. Jak zrobiłem ogromne wrażenie na mojej żonie kiedy zabrałem ją do Poniatowej. Jest to całkiem blisko od Warszawy. Pojechaliśmy na wycieczkę rowerową, a okolica słynie z pięknych wąwozów lessowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozska
Ostatnio byliśmy z moim narzeczonym w Malborku. Zamek po zmroku wygląda ślicznie, a niedaleko zamku można zjeść obiad w Karczmie Zamczysko :) Podają bardzo dobrą pierś z szybką i serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
A ja polecam http://www.hotelponiatowski.pl Mają tam świetny pakiet Love&Romance. Ten tańszy to 3-daniowa kolacja z winem a ten droższy to nawet pokój obsypany płatkami róż, niespodzianka od hotelu i śniadanie :) Taka randka będzie na pewno niezapomniana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz na czas urlopu skorzystać z usług Hotelu Przedwiośnie koło Masłowa. Przeszedł niedawno przeobrażenie i po remoncie usługa dostosowana została do europejskich standardów. Choć na zewnątrz budynek wydaje się z innej epoki to pokoje dobrze wyposażone a do dyspozycji gości basen, restauracja, siłowania i sauna. Polecam! Ofertę można sprawdzić pod adresem www.hotelprzedwiosnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Szybciutko klikajcie tutaj http://i4you.pl?u=spa-bilety-wyjazd-dladwojga to będzie super niespodzianka dla Was dwojga! Czemu się z Wami tym dzielę? Bo wygrałam ja i moja kumpela, więc wiem, że szansę ma 50 % klikających. Co prawda ja mam wyjazd do Polski a kumpela wygrała do Włoch, ale cóż, macie wielkie szanse! Klikjcie szybko bo szansa ucieka. To nie ściema:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam hotel Gorzelanny w Pokrzywnej. Spędziłam tam z mężem naszą pierwszą rocznicę ślubu. Było super. Hotel jest przepięknie położony, bardzo klimatyczny, w sam raz na wypad we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu miejscach może być miło i romantycznie, ale dla mnie takim wyjątkowym miejscem jest Kraków. Byłam tam jakiś czas temu i przyznam, że było naprawdę super, zatrzymaliśmy się w świetnym hotelu Best Western Old Town, z którego wszędzie było blisko. Naprawdę to był bardzo udany weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelik orański
zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany! Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Kontakt:http://hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super jest w http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce i romantyczny weekend u nich to zdecydowanie świetny pomysł, a wiem co mówię bo właśnie tam się mój Tomek oświadczył <3 <3 <3 wszystko jest na najwyższym poziomie, samo miejsce, obsługa, kuchnia no o zabiegach w spa już nie wspominając, więc nie tylko romantyczne chwile ale cudowny relaks u nich gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak romantyczne wypady nad morze są najlepsze!!!! my akurat teraz byliśmy na wakacjach w hotelu unitral w Mielnie i bardzo nam się podobało a miejsce ma świetny poziom, mega dobre jedzenie i zabiegi też super więc uważam że właśnie na romantyczny weekend we dwoje będzie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólny trip to fajny pomysł. Nie musi być odrazu luksusowo, albo zagranicznie. Moim zdaniem fajnie można się zabawić w naszych górach, a dla mieszczuchów fajny jest Kraków - szczególnie Kazimierz. Sporo można znaleźć ofert specjalnych w różnych hotelach. Zobaczcie sobie na Hotel Regent na krakowskim Kazimierzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mounta
Kraków, Kazimierz Dolny, Wrocław? Jest wiele cudownych miejsc idealnych na romantyczny weekend :) Ja z moim chłopakiem byłam w Kazimierzu... Mieliśmy wynajęty apartament z bookapartem, był chyba jednym z najpiękniejszych, w których byłam. A mój ukochany jeszcze się postarał i zrobił atmosferę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natascha
@mounta też byłam z bookapartem ;) romantyczny weekend jeśli nie w Polsce to oczywiście w Paryżu albo Wiedeń/Budapeszt. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaw
Ja też właśnie myślałam nad jakimś weekendowym wypadem we dwoje, może się skuszę i zarezerwuję noclegi na tym bookaparcie. Nie wiem jeszcze tylko w jakim mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Kopieniec w Murzasichle? Okolica super, cicho i spokojnie. Hotel naprawdę na poziomie (http://www.kopieniec.pl/ - polecam rzucić okiem an zdjęcia!) jest cudny taras widokowy, SPA i restauracja z pyszną, autorską kuchnią ;) moim zdaniem romantyzmu nie może tam zabraknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bielsko Białą i Dot Hostel. Bardzo fajna miejscowość, a hotel zadbany i tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjo pea
Wrocław to doskonałe miejsce na romantyczne spacery i wiezór przy wiie w dobrej restauracji z oryginalnym i zachwycającym widokiem na rzekę. W OK Wine Bar dostaniesz doskonałe wino niemal z każdego miejsca na swiecie i w dodatku przepyszne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić Dot Hostel i Bielsko Białą jeśli chodzi o romantyczny weekend. Mój narzeczony zabiera mnie tam często i nigdy nie chcę wyjeżdżać z tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella 000
mieszkam we wrocławiu i ostatnio mąż zabrał mnie na romantyczny wieczór i kolację. udaliśmy się własnie do OK Wine Bar i było cuudonie, pyszne wino i jedzemie a do tego jakie widoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam góry na takie romantyczne wypady, my z mężem byliśmy w tym roku na tydzień http://www.uborowego.pl/ do Zakopanego mieliśmy żabi skok:) ceny super, jedzenie i pokoje także na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jakiś czas temu szukałem przyjemnego miejsca na weekend we dwoje. W końcu koleżanka poleciła mi ośrodek wypoczynkowy w Pobierowie http://www.laola.pl/. Standard jest bardzo wysoki, apartamenty przepiękne – idealne na romantyczny wyjazd. Teraz planujemy z narzeczoną kolejny wyjazd do tego ośrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu bylam z narzeczonym w www.hotelsuprasl.com . Spedzilismy tam mile chwile. Obsługa wspaniała, polecam wszystkim ten hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katt85
ktoś pisał o Wrocławiu, Wrocław to świetne miejsce na weekend :) ostatnio sama rezerwowałam apartament na bookaparcie, bo uznaliśmy z mężem, że powinniśmy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia 90
Mnie chłopak zaprosił na romantyczna kolację do OKWineBar i było bardzo nastrojowo. Pyszne jedzenie. Ja nie jadam mięsa i kucharze przygotowali mi menu według mojego życzenia, co było bardzo miłe. Mają tam bardzo dobre wino i bardzo smaczną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie wrocław! spacer po ostrowie tumskim i rynku a potem kolacja w jakimś klimatycznym miejscu, widzę, że ktoś już polecał OK wine bar i ja też mogę polecić to miejsce, idealne na kolacje we dwoje, pyszne dania, świetne wina i widok, w którym można się zakochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajoletka
Wrocław jest fajny, ale może skusicie się np na Pragę? Jest całkiem blisko, a jest naprawdę romantyczna. Można tam pojechać za małą kasę, bo często są promocyjne bilety autobusowe, no i można znaleźć tanio noclegi np na BookAparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazelich
Polecam Wrocław, bardzo piękne miasto, romantyczne na swój sposób moim zdaniem, dużo miejsc ciekawych, które moga zaskoczyc. Polecam nocleg w QHotel, bo to na prawdę super miejsce, jedzenie jets pyszne, wiec śmiało można tam wyjść na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęściary z nas że partnerzy wymyślają takie weekendy ;-). Mój zabrał mnie ostatnio do hotelu Remes www.hotelremes.pl niedaleko Poznania i byłam zachwycona. Jak tylko przyjechaliśmy i weszliśmy do pokoju czekała na nas butelka wina i talerz owoców a potem przepyszna kolacja w ramach „Szef kuchni poleca”. Oprócz tego skorzystaliśmy z bardzo relaksujących zabiegów SPA oraz ze strefy Wellness i Fitness. W ogóle nie chciało mi się wracać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×