Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terri

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

Polecane posty

Dosłońce i pakiet dla dwojga to też bardzo fajna opcja, super masaże, smaczne jedzenie, hotel z dala od miasta, cisza i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

My z mężem wybraliśmy się do Dworku Galosa na nasz weekend po ślubny i było naprawdę romantycznie, ten malowniczy klimat się udzielił , dla mnie było jak w bajce . - Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mój chłopak wybrał Dworek Galosa , było tam przepięknie i bardzo romantycznie , właśnie tam mi się oświadczył😊 byłam naprawdę szczęśliwa😊 jest gdzie iść na spacer ogólnie można podziwiać piękno przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta341

A co powiecie na aktywny weekend np kajaki?

Polecam spływ Wartą kajakirogalinek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina
Dnia 21.06.2019 o 11:47, Gość Monika napisał:

Mój chłopak wybrał Dworek Galosa , było tam przepięknie i bardzo romantycznie , właśnie tam mi się oświadczył😊 byłam naprawdę szczęśliwa😊 jest gdzie iść na spacer ogólnie można podziwiać piękno przyrody.

Dworek Galosa w Stroniu Śląskim?? Znam doskonale:). Magicznie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramkowwa

Proponuję skierować się na mazury i pomyśleć nad wynajęciem jachtu. Mówię Wam - taki weekend na morzu, we dwoje to coś pięknego. Piękne wspomnienia na całe życie. Drogo taka opcja wcale nie wychodzi , a gwarantuję Wam że warto. Nam taki czarter organizowała firma flowczarter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudka

Ja polecam taki wypad weekendowy do Rzeszowa, tam jest super Hotel Imperium. Świetnie się tam bawiliśmy, wygodne pokoje, super obsługa no i jacuzzi w pokoju ! wypas i relaks na całego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Dudka napisał:

Ja polecam taki wypad weekendowy do Rzeszowa, tam jest super Hotel Imperium. Świetnie się tam bawiliśmy, wygodne pokoje, super obsługa no i jacuzzi w pokoju ! wypas i relaks na całego 

Nie jedzcie tam, syf, kiła, mogiła. W jacuzzi grzyba można dostać a od jedzenia sraczka gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak romantycznie to tylko DWOREK GALOSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 29.08.2019 o 18:31, Gość Gosc napisał:

Jak romantycznie to tylko DWOREK GALOSA

Dużo tutaj o tym dworku piszecie, a ja właśnie potrzebuję teraz takiego zacisznego miejsca i chyba sie tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmx
Dnia 21.10.2019 o 08:45, Gość gosc napisał:

Dużo tutaj o tym dworku piszecie, a ja właśnie potrzebuję teraz takiego zacisznego miejsca i chyba sie tam wybiorę.

Jedx , a zwłaszcza teraz niebawem zima będzie. jeśli lubisz jeździć na nartach, to tam spokojnie pojeździsz. Pokoje w dworku są kompleksowo urządzone i bardzo czyste. podobnie łazienki. Jak masz dzieciaki, to też tam spokojnie poszusują na nartach, Fajnie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×