Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość Grzesław
Pomyłka w nawiasie powinno być(myślę,że was nie obraziłem)pisząc dziewczny zamiast Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie, przepraszam sliczna venuz wiesz bylam na saunie, nigdy takiej laski nie widzialam jaka tam spotkalam musialam wyjsc bo nie moglam sie powstrzymac tez juz mi wali na hormony, majtki zmieniam dwa razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
Może być też Grześ. Widzę, że chęci są nadal tylko partnerów brak, jak tam grypa u ciebie Wenuz, verhej, gorzej czy tak samo. Czekano na dalsze opowieści i zmartwienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbować trzeba
Te czasy mi się podobają...Kobiety świadome swojej wartości,potrzeb,wyzwolone,wyuzdane,zaliczarki,suki,szare myszki i dziewice,bi,les...Do wyboru i koloru:) Najważniejsze,ze juz chcą o tym gadać i to robić a nie tylko myśleć i pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokoncze o tej saunie babeczka troche przy kosci, bardzo masywna ale bardzo zbita w sobie, nic tluszczu zadnych walkow i waleczkow ogromne piersi ale wcale nie wiszace, sliczna buleczkowata cipka, dlugie wlosy mowie wam musialam wyjsc bo tak mnie cos napadlo ze natychmiast zrobilabym jej minetke, oczywiscie nie znam jej dlatego to tylko mysli juz widzialam jak sie obie kotlujemy w poscieli i lizemy miezy udami wieczorem w piatek telefonowalam z moim bylym chlopakiem i wspominalismy rozne numery, on mowil ze w pewnym momencie zaczal sobie masowac ptaka, byly wspomnienia o francuzie i popychaniu mnie w koszu na plazy. To fakt wtedy bylo fajnie. Jak mu powiedzialam o moich myslach 2m i ja to bardzo go to zainteresowalo i moze cos a wlasciwie kogos zorganizuje, lecz ja nie chce wchodzic drugi raz do tej samej rzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka lubicie najlepiej pozycje ja jak mnie ulan bierze od tylu jednoczesnie piesci piersi lub lechtaczke uwielbiam jak zaczyna bardzo wolno i zwieksza powoli tempo jak lokomotywa, az galopuje i to cieplo spermy w srodku nie moge, jestem niezle walnieta i napalona jednak jako panienka z dobrego domu moge dac moja dupcie tylko odpowiedniemu gostkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbować trzeba
Facetem jestem.U mnie ułan to podstawa.Oczywiście ułanem jestem ja i nie macham szabelką tylko posuwam powoli a potem z szybkoscią tłoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do tego bylego najwazniejsze z nim bylo to ze ptaka mial sredniej dlugosci ale tak grubego i zylastego ze o analu nie bylo mowy, przynajmniej ze mna kilka razy podchodzilismy do tego , nic grubas az usta rozpychalo, smaczny byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnklnljnlmjm
byłanastolatka a ile masz lat? robiłas to już z kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
O tych sprawach to mało babskie gadanie, jak aws doradzała się na jaki kolor włosy zrobić, czy łąka sukienkę dziś ubrać to inna sprawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjn poczytaj poczatek, wszystkiego sie dowiesz grzes niestety niebardzo rozumie twoj jezyk, j.polski nie jest twoim ojczystym jezykiem ? dziewczyny jak bylo wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
Witaj Byłanastolatka dziewczyny chyba są zajęte grupęnsexem i nie mają dla nas czasu. Miałem na myśli to, że o sęxie to nie tylko babskie gadanie, bo babskie gadanie to o szmince i o ciuchach. Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
Witaj Byłanastolatka, dziewczyny nie maja czasu, bo prawdopodobnie uprawiają grupensex. Biegało mi o to,że o sexie to mało babskie gadanie, inaczej jest o szmince czy o ciuchach to napewno babskie gadanie. Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość językoznawca
Z analizy wypowiedzi wynika, że bylanastolatka to facet :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdemaskowana tylko dlaczego az tak pozno ? mysle ze zrobilibyscie kariere w kryminalnej, a moze juz ja robicie pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i witam panów :D wiem, że was ostatnio zaniedbuje, ale mam nadzieję, ze mi jakoś to wybaczycie :) Rozchorowałam się na dobre, ale oczywiście nie odpuściłam weekendowego imprezowania. Straciłam całkowicie głos, ale przecież do robienia loda głos nie jest potrzebny ;) polowanie tym razem zakończone sukcesem- weekend spędziłam w łóżku z pewnym Hiszpanem.. Seks rewelacja, ale generalnie ze względu na kontakty towarzyskie nie był to najlepszy pomysł :/ Trochę mi to wszystko skomplikowało. Byla...- tu informacja specjalnie dla Ciebie- gość z twarzy przeciętny, ale za to z grubym i żylastym ptakiem ;) Seks udany, a we mnie obudziły się wszelkie uśpione demony- drogie panie ogłaszam wszem i wobec, że jest ze mną coraz gorzej. Chyba popadłam w seksoholizm i uzależnienie od robienia loda. Uffff. Moja śniada Hiszpaneczka właśnie mi powiedziała, że ostatniej nocy się o nią ocierałam... i że jej się to bardzo podobało. Heh kręci mnie ta kobitka, nie ma co.. ale raczej mi się jej na nic nie uda namówić.. Niestety. No ale zobaczymy. Całuję i lecę w tango, odezwę się jutro ;) ach jeszcze jedno- Byla.. potrafisz mnie nieźle nakręcić- jestem cała mokra po Twojej opowieści o saunie :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wenuz to w końcu Hiszpanka czy Hiszpan, chyba że grypa Hiszpanka jakiś bliżej nie określony Hiszpan no i ty, a i jeszcze jedną ten, który podpisuje się tako Językoznawca twierdzi, że Byłanastolatka to facet, mam mieszane uczucia, nie wiem jak ty? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu drogi- w mojej historii pojawiła się i Hiszpanka i Hiszpan. Hiszpanka, to koleżanka, która przyjechała do mnie w odwiedziny i z którą chwilowo mieszkam- niestety póki co na ocieraniu się o siebie i przytulaniu przez sen się skończyło ( a szkoda, bo laska całkiem mnie kręci ;)). Hiszpan z kolej był sprawcą moich kilku weekendowych orgazmów ;) Przyjemny facet, ale historia nie do powtórzenia,bo za bardzo komplikuje to moje życie towarzyskie.. Trudno, chwilowo czuję się chociaż odrobinkę zaspokojona.. a facet? będzie następny, jak zawsze ;) I nie mam pojęcia, skąd wzięły się te podejrzenia, że "byla..." to facet- przecież żaden mężczyzna nie byłby w stanie mówić z takim zapałem o męskich członkach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bardzo fajny topik :) mi sie marzy trojkacik 2M i ja. Jakos dziewczyny mnie nie kreca, chociaz kilka lat temu w trakcie imprezy przesiaknietej alkoholem calowalam sie z kolezanka, gleboko, namietnie, nawet dotykalysmy sobie swoich piersi. Nawet powiem Wam, ze bylo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venz chodze czesto na ta saune i mam nadzieje spotkac ponownie ta laske tym razem zagadam do niej moze lubi tez penisy i wiecej w lozku niz 1+1 moglaby mnie wprowadzic w ten tzw swiatek oh dzisiaj bede miala okazje chyba wreszcie aby rycerz wepchnal mi swoja dzide, lub miecz do pochwy tak mowil moj kumpel ze studiow, ze na imprezie kazdy miecz musi miec swoja pochwe co z toba 3 miesiacw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rozpalone wyobraźnie Pań i Panów:) Ten Topik badzo mnie zainteresował i po przeczytaniu.... aż mi wyobraźnia płonie i wróciły wspomnienia:) Powiem Wam że miałem kilka razy okazję uczestniczyć w uladzie 2k+1m oraz 2m+1k i stwierdzam że oba trójkąciki są zajefajne i działają na uczestników dużo bardziej niż oglądanie filmików na redtube a moja dzida potrafi stać całą noc i to bez viagry, natomiast moją partnerkę tak zalewają soczki że nawilżacze to zbytek. Najfajniejsze w takich układach były wielokrotne orgazmy raz za razem... w różnych konfiguracjach... Obecnie razem z partnerką często marzymy o układzie 2 +1 i same szeptanie scenariusza podczas seksu nieźle nas kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×