Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość przez 3 miesiace zylam w 3
venus, uwazam, ze powinnas to zrobic jak najszybciej ;). bylanastolatka tez :). trzymam kciuki za Waszych kandydatow! tak jak pisalam wczesniej, 1 z moich dzisiaj sie odezwal i automatycznie wszystko sie przypomnialo. podejrzewam, ze gdyby nie jego uporzadkowane zycie to moglaby byc powtorka, zwlaszcza, ze sytuacja miedzy cala nasza trojka jest juz jasna. moj kochanek namawial mnie na trojkat ale 2k+m. wie, ze jestem zaborcza i byloby mi ciezko dzielic sie nim wiec zaproponowalam, ze mozemy zrobic 2k+2m ;). oczywiscie ten pomysl juz mu sie nie spodobal bo stwierdzil, ze nie znioslby tego widzac jak zabawiam sie z kims innym ;). z racji tego, ze sila rzeczy czujemy cos do siebie, na takie zabawy sobie nie pozwolimy. ale z kims innym? bardzo chetnie :) ja podobnie jak Wy, uwielbiam francuza ale i uwielbiam tez normalny sex bo to dla mnie taka wisienka na torcie ;). poki co, czekam z utesknieniem na jego powrot i ostra jazde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 3 miesiące- jak tylko znajdę odpowiednich kandydatów, to się skuszę.. hah tym bardziej, że tak zachwalasz ;) swoją drogą na na konfigurację dwie kobiety i jeden facet bym się chyba nie zdecydowała- nie lubię się dzielić.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
punk widzenia w tym temacie faceta i kobiety jest odmienny - faceci wola jednka 2 panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winteral
Dorzucę parę groszy do tematu.:) jako kawaler miałem taka akcje razem z koleżanką ze szkoły i jej kumplem. Spotkaliśmy się na imprezie typowej domówce większość gości już się zmyło i zostaliśmy tylko we trójkę. Byliśmy już dobrze zaprawieni alkoholem gdy koleżanka złapała tego faceta za penisa wyciągnęła go przez rozporek i zaczęła lizać. Jakoś nie przejmowali się moją obecnością a ja też nie byłem jakoś speszony głównie z powodu ilości procentów w krwi. Po chwili widocznie chciała posmakować też mojego penisa bo poprosiła żeby podszedł bliżej i wylizała go tak że do tej pory nie mogę tego zapomnieć. Teraz jestem już po ślubie a moja żona nawet nie chce myśleć o oralu mówi że jej to nie kręci.:( ach... Te młodzieńcze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się- jak facet jest jeden, to obie panie się nim zajmują.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
a kobieta woli jak zadowala ja 2 facetow - proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie- w tym wypadku lepiej być w mniejszości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winteral- na oralu się skończyło? swoją drogą, to współczuję, że żona nie chce loda robić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
Venuz serio chcialabyc az 3 panow? jak to sobie wyobrazasz? na co bys im i sobie pozwolila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 by mi też wystarczyło ;) obawiam się, że przy 3 trochę ciężko się skupić, ale jeślibym znalazła odpowiednich kandydatów, to kto wie.. Ale właśnie o tym odpowiednich kandydatów ciężko ;) jak to sobie wyobrażam? no wiesz, gotowego scenariusza nie mam ;) obawiam się, że bym pozwoliła sobie na duużo.. chciałabym ich wszystkich porządnie wylizać, a potem poczuć w swoich otworkach.. (uf, aż mi się gorąco zrobiło..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winteral
No na oralu niestety się skoczyło ale niesamowitym oralu. dziewczyna wylizała 2 fiuty i widać było że lubi to bardzo. Oj jak ja tęsknię za lodzikiem ale skazany niestety jestem na jego brak.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak można nie lubić robić loda (no dobra wiem, sama miałam kiedyś z tym problem :P) Może Twoja żona też się któregoś dnia przekona..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
z tego co piszesz to masz jakis scenariusz:) oddalabys im sie w obie dziurki na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie scenariusz tylko kilka pomysłów ;) pewnie, jak już bym miała okazję, to chciałabym się przekonać jak to jest w dwie dziurki na raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
Venuz az zazdroszcze tym twoim wybrankom:) ale wiesz jak beda cie brali na 2 baty to trzeciemu moglabys obciagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł jest niezły, ale nie wiem, czy w takiej sytuacji dałabym radę się wystarczająco skupić na obciąganiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
wystarczy zlapac dobry rytm:) i znowu mam niewygodnie w spodniach:) Venuz kusisszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno spróbuję ;) jestem już cała mokra od tego fantazjowania.. a na domiar złego sąsiedzi za ścianą seks uprawiają... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
to wsluchaj sie w ich dzwieki i wloz sobei dlon w majteczki....doprowadz sie do orgazmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę jak ktoś inny robi mi dobrze ;) aj... chyba dzisiaj muszę wyjść na polowanie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za frajda z polowania kiedy ofiara się sama podkłada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venus wejdz lepiej na Gg 21138699 upoluje cie mam wielka ochote na polowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×