Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość zawsze stoi
laski pewnie już obciągają twarde kutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tu dalej fantazjujecie, a ja się coraz bardziej nakręcam.. zbieram się właśnie na imprezę- ciągle niezaspokojona, ale w czerwonych szpilkach.. Życzcie mi powodzenia, a ja wam życzę duuuużo seksu tej nocy! tak swoją drogą, jeśli seks najlepszy jest po 30, to aż miło się starzeć.. W moim przypadku każdego roku jest lepiej, a jeszcze młoda dupa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
venuz ile Ci do 3o brakuje mi 3 latka tobie życzę żeby Cię jakiś men wyruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
i jak tam Dziewczyny? jak wstaniecie to opowiadajcie co sie tam dziaaaalo. ja niestety nie mam o czym dzisiaj opowiadac bo moj kochanek ekhm...z rodzina. wiem, ze to wredne ale z nikim mi tak nie bylo, na nikogo tak nie dzialalam i nikt mnie tak nie rozumial i choc probowalam wiele razy to skonczyc i zwiazac sie z kims to nie dawalo rady. ale przyszla wiosna wiec... ;) czekam na Wasze opowiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace.... i jak to w zyciu, odwiozl mnie do domu i papa zapalila sie lampka, czy aby nie jest zonaty w aucie pod domem, nie wiem nawet czy pod jego domem jesli jest zonaty to natychmiast serwus mysle ze zrobisz dobrze 3 miesiece.... jak zapomnisz o nim, ulzy ci tacy faceci tylko mysla o ruchaniu, uwielbiam seks ,ale uczucia sa bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w zyciu mailam zonatego kochanka skoczylabym za nim w ogien, kopnal mnie w d.... i nie chcial znac plakalam miesiacami, nigdy wiecej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie rozladowalam troche popedu wlasnie odkrylam plamki na poscieli, spie nago moze zostawilam troche na siedzeniu auta, trudno bylo super, zwlaszcza minetka i obciaganie, kocham francuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego wieku- do 30 jeszcze mi sporo brakuje- póki co mam 22. Piękny wiek ;) Muszę przyznać, że noc miałam całkiem udaną.. Poszłam na imprezę, gdzie spotkałam mój nr 2- też był wczoraj maksymalnie nagrzany.. więc po godzinie się ulotniliśmy do mnie do mieszkania pod byle pretekstem- zaliczyliśmy szybki numerek na kuchennym blacie i na kanapie.. Nie zdążyliśmy się nawet całkiem rozebrać. Potem z powrotem na imprezę, jak gdyby nigdy nic. strasznie mnie to kręci, że nikt nie wie o naszym małym romansie, na krótką metę to jest to na prawdę fajne. Oczywiście na imprezie zbyt długo nie wysiedzieliśmy, wiedział że nie miałam majtek, więc co rusz niby przypadkiem jego ręka wędrowała na moje udo.. Mimo że miałam ogromną ochotę rżnąć się na środku klubu, jednak tym razem zdrowy rozsądek wygrał i wróciliśmy do mnie. Zaczęliśmy lodem w windzie, potem wypchną mnie do mieszkanie i posuwał na drzwiach. Wczoraj mój grzeczny Hiszpan odnalazł w sobie prawdziwego macho i rżną mnie jak dziwkę.. Przetestowaliśmy chyba wszystkie możliwe miejsca u mnie w mieszkaniu. Cudo, ledwo chodzę, dzisiaj chyba spędzę dzień na drżących nogach.. ale chce jeszcze. Po południu ciąg dalszy.. Jutro rano wyjeżdżam, więc muszę dobrze wykorzystać to co mi zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venuz tak dalej, ja mam zamiar dzisiaj tez pociagnac dupcia swedzi mnie znowu, loda, loda, loda jak facet wie ze jestes bez majtek to nie moze wytrzymac, super wyrzne dzisiaj ponownie go lub innego venuz jak wiem ze jestes bez bielizny tez wylizalabym ciebie, 69 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Witam szanowne Panie:)) akcje super:)) ale poddaje je nieco pod wątpliwość wdł. mnie to raczej fantazje niż zrealizowane pomysły:)) ale i tak ładne:)) jak się ma taka wyobraźnie to jest pięknie:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha była.. obawiam się że do 40 to przelecę całą Europę, nie tylko Warszawę- jestem na dobrej drodze.. ach, jeszcze tylko parę godzin i będzie lodzik :D coś kolega errare nie bardzo nam wierzy, szkoda, bo to znaczy, że ma chyba niezbyt udane życie seksualne, no ale niech chociaż biedak poczyta ;) byla.. na 69 zawsze jestem chętna... mam kolczyk w języku, co Ty na to..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×