Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

ja dzisiaj ogarniam imprezę pożegnalną, jakaś runda po klubach, a po wszystkim mam nadzieję dobry seks ;) udanego wieczoru laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
co już obciągacie suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
a co chcesz mojego kutasa do buzi pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecho daj se siana
bo mnie wkurzasz tymi wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
pisze z komorki, sorry za bledy, jestem na imprezie u znajomych, jest tu strasznie przystojny wysoki brunet, och jak mi sie podoba, jest sam, to brat znajomego wrucil z zagranicy, zerka na moje cycki, zobacze jak sie impreza rozwinie, zamierzam mu obciagnac, ma obcisle spodnie wida ogromniaste jaja, pala pewnie tez. musze najpierw spic mojego mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
lubisz obciągać Venuz robisz to z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecho daj se siana
z twojego PORTALU? hahahaha :D bujaj sie, to nasz nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lubię obciągać, nawet bardzo. Zazwyczaj z połykiem, ale nie mam też nic przeciwko kończeniu np. na cyckach. lubię :) chciałabym też- powodzenia! i oczywiście jutro czekamy na relacje.. aj, znowu mi się gorąco zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że się wam wszystkim noc udała :) u mnie całkiem całkiem, jestem wykończona. Zdecydowanie w ostatnim tygodniu spędziłam więcej czasu uprawiając seks niż śpiąc. W sumie to nie narzekam- przede mną długa podróż, odeśpię. Mój Hiszpan na prawdę odkrył w sobie potencjał i zafundował mi całkiem przyzwoite rżnięcie, a mnie aż bolą migdałki od ciągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
impreza średnio udana, pozartowaliśmy, zdobyłam nr tel do tego weterynarza teraz muszę obmyślić jakiś plan przystojniak mało kumaty, upił się i nie był w stanie nic zdziałać a ja nie mam w zwyczaju obciągać zgonom mój też się upił, więc nawet nie kochaliśmy się nadrobimy to po obiadku Co u Was laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym jak sie okaze zonaty to niech spada, jestem na etapie ze moge sie szybko odkochac venuz mysle o kolczyku w cip.... na jednej z warg masz doswiadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Do Venuz:) sensownie piszesz:)) ale jak Ci przeszkadzają moje wtręty po angielsku to w jakim 'języku" by Ci się spodobało? jak zgaduje to w takim: inaccessible prires ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
była odważne masz koleżanki na czym polega anal mokrymi kondomami, tak napisałaś ja nie wytrzymałam i na przystawkę obsłużyłam mojego mena lód z polewą, dużo polewy na mojej twarzy, mniam mniam ruchanko po spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym... sa w sprzedazy kondomy namoczone oliwka, wchodza bez problemu w odbyt u mnie anal zawsze w gumie, nawet a moze przede wszystkim jezeli wkladam lub mi ktos wklada palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym... kolezanki odwazne sa po alkoholu juz rano tzn. jak sie obudzily mialy niesmak, ja tez zreszta mozna sie powyglupiac , to bylo jednak ostro zadnych pan, chce gruba pale, ssac i oblewac sie , dokladnie jak ty moze ten facet, bo dzwonil i tlumaczyl sie ze go penis boli po moim obciaganiu mamo, inny by krzyczal JESZCZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
jaki masz problem bylanastolatka poderwij kogoś ja bym Ci nie dał spokoju najpierw musiałabyś mi obciągnąć wacława (gruby,zylasty) spuściłbym Ci się na twarz, mam obfite wytryski, sperma na maseczkę idealna ruchałbym bym Cię całą noc, jak tylko byś chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
bylanastolatka takiej kobiety jak Ty szukam chętnej w każdej okazji lubiącą obfity spust na twarz, cycki anal, i inne igraszki moja obecna nie jest taka chętna, a ja mam duże potrzeby i bujną wyobrażnię, więc chyba ją grzecznie pozegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
Miała byś ochotę na spotkanie w realu? na razie samo spotkanie jak Ci sie spodobam, to dam Ci obciągnąć, tydzień nie będę ruchać żeby opryskać Cie całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
piszę poważnie fascynujesz mnie jestem doświadczony po 30 wysoki, przystojny Twój wygląd nie jest ważny ważne są Twoje możliwości seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla.. co do kolczyka w cipce doświadczenia nie mam, kiedyś nad tym myślałam, ale jakoś mnie nie przekonała perspektywa 3 miesięcy bez seksu.. Chociaż w sumie mnie dosyć kręcą kolczyki.. Ja swojego w języku nie mam zamiaru wyjąć nigdy. haha chociaż lubię tak straszyć swoich facetów i widzieć tą panikę w oczach. Chyba ten kolczyk kręci ;) ach no i oczywiście widzę, że u ciebie ciekawa noc była, ale jednak takie sytuacje mogą pozostawić niesmak.. No ale raz się żyje! errare- nic do angielskiego nie mam, tylko mnie zastanawia, po co robisz te wstawki, od tak babska ciekawość.. Ale oczywiście z języków moim ulubionym jest 'francuz' ;) eh.. a teraz zapowiada się kilka spokojnych dni... a ja jak zwykle mam chcicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
ja jutro robie atak na sex shop po jakas kolejna wyuzdana bielizne, moze wibratorek i kto wie czy cos tam jeszcze mi nie wpadnie w rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
na przyklad co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×