Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość chciałabym tez
hi hi byłanastolatka przetestuj Go dzisiaj w łóżku, w sypialni więcej możliwości niż w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam seks w bialej poscieli, taki byl moj pierwszy stosunek do tego swiece, tak mi zostalo choc dzis jest tak cieplo ze mozna tez na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
nie wytrzymał by nocy z nami ;-) kilku menów by się przydało taniec jest strasznie erotyczny dla mnie, uwodzenie,seksowne, spojrzenie, dotyk (dłonie na moim tyłeczku, biodrach), uśmiech, kokietownie, to wszystko jest w tańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz była, że Cię opuściłam w takim momencie, ale biegam dzisiaj jak kot z pęcherzem.. I jeszcze nie mogę się na niczym skupić, bo myślę cały czas o obciąganiu. No ale już niedługo ;) w moim języku to piercing- podobno w połączeniu z moim językiem działa cuda.. Faktycznie, faceci w młodym wieku są zazwyczaj beznadziejni.. ale na pocieszenie muszę dodać, że trafiają się też tacy, którzy mają dar- do tej pory wspominam pewnego 18 letniego Francuza... ale poza tym przypadkiem jednak zdecydowanie lepiej wypadają faceci ok 30. Ja straciłam dziewictwo jak miałam 17 lat- o tak, miałam zasady! to był ten jeden jedyny, do końca życia.. No ale się pozmieniało trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
młoda koleżanko mamCię pierwszy raz to jest wspomnienie na całe życie starannie dobierz chłopaka koniecznie w sypialni jak się da to przy swiecach atmosfera jest ważna warto zaczekać i nie robić tego gdzie bądż i z kim bądż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mam
pomysł na dorobienie kasy, znam go od października, ale jakos się nie składało i teraz dojrzałam i wszystko dopracowałam, przygotowane krok po kroku, mogę go przekazać, mój mail makemoneyoffice@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
to ja z Was najpóźniej straciłam ponad 19 miałam i też z miłością życia tak wtedy myślałam no ale życie życie jest nowela jak mawia Grażynka z klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
ma Madzia G przysłowiowe jaja jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla.. jak tylko zechcesz.. Ja w sumie nigdy nie rozumiałam tego gadania o magii pierwszego razu. U mnie świeczek nie było, romantycznej kolacji też nie. Ot tak, kupiłam sobie nowe stringi, 2 piwa, paczkę kondomów i pojechałam do lubego. Był koszmarny upał, a my spoceni jak myszy w jego pokoju rozmiarem bardziej przypominającym szafę. Jego mama za ścianą, a w głośnikach jakaś koszmarna muzyka. Mimo wszystko bardzo dobrze to wspominam. no a potem dorosłam i przestałam wierzyć w miłości życia. wszystko mnie boli. i mam chcicę. idę się wykąpać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Drogie Panie:)) ze powątpiewam w wasze wyczyny to nie znaczy ze nie mam udanego sexu:)) Pisałem kilka stron wcześnie o tym, mam już za sobą doświadczenia o których Wy tylko marzycie:) poza tym wole je realizować niż ciągle o nich wypisywać, ale dobrze wam życzę good luck:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
wiem byla, ze zonaty to nie jest dobre rozwiazanie jednak my zwyczajnie zaprzyjaznilismy sie ze soba, jest ze mna w wielu waznych chwilach, daje mi najbardziej czuly sex i po prostu jest. prowadzi podwojne zycie i czasem mam wrazenie, ze pozostawia sprawy losowi pokazujac sie ze mna, przedstawiajac kolegom w pracy w sposob jednoznaczny no i przede wszystkim liczy sie z konsekwencjami sexu ;). byla, a co zrobisz jesli okaze sie zonaty? venuz-ladnie szalejesz jak na swoj wiek ;). ale baw sie, zycie jest jedno ja mialam 18 lat jak stracilam dziwictwo, z moim ówczesnym facetem, po imprezie ;).nic specjalnego ale nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah wiedziałam, że tak zareagujesz- nie gniewaj się, pozwoliłam sobie na troszkę ironii. Czytałam twoje wpisy, wiem o Twoich wyczynach i wierzę, bo czemu nie? Nie rozumiem tylko, czemu jesteś do nas tak negatywnie nastawiony. To że marzy mi się jakiś seks grupowy, to nie znaczy, że od razu muszę jutro to marzenie realizować. Czasami lepiej poczekać i sobie wszystko dograć. Póki co moje życie seksualne jest całkiem udane, a jak wrócę do Polski może odświeżę kontakt z tymi gościami, z którymi mi się kiedyś trójkąt zdarzył.. albo znajdę innych. Mamy czas ;) swoją drogą, co to za dziwna maniera, że wiecznie wstawiasz w zdanie coś po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
jakie plany na dzisiejszy wieczór dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
My do znajomych na urodziny wychodzimy, ma być para, które zna to małżeństwo, które lubi sie zabawić. Postaram się zdobyć numer tel do nich, pod pretekstem że mi kot choruje (tamten men jest weterynarzem) tylko kota nie mam będę musiała pożyczyć od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
tez to ogladalm,wlasnie wy[pialm piwo ze szwagrem i kuazynka ;) i jade do kolezanki moze co wykombinujemy zebys ei nie nudzic ;D trzymajcie sie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
sorki za bledy ale to z pospiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
chciałabym tez--> ja Ci chetnie pozycze ;D ale mnie rozbawials z tym kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuki-wampirzyca
mam do was takie pytanie, nudzi wam sie na tym forum, bo mam propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasakjkldj
slucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×