Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

tak mnie kreci na seks i tak bym dala komus wylizac moja mala i tak bym komus obciagnela sikawke ze wymyslilam sobie cos takiego : czesto dostajemy paczki, ten paczkarz jest wysoki i silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala takie dziewczyny jak venuz, chcialabym.... 3 miesiace... i inne gdziesz kolo siebie to szybko bylabym obsluzona paroma zaganiaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Dobry wieczór, laski jak tam weekend minął zostałyście wyruchane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
oj my 4 jakbyśmy się znały to orgie u mnie w domu odchodziły by cały czas. Przeleciałybyśmy cał ą Polskę, jak śpiewa Maleńczuk "już całą Polskę przeleciałem, a ciągle lecieć mi się chce. http://www.youtube.com/watch?v=Xs35HiIbBkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
Largo... nie wiem co Tobie moglabym polecic ;). swojemu jeszcze nic w sex shopie nie kupowalam :). swoja droga, licze, ze naprawde czyms mnie tam jutro zaskocza bo mam wrazenie, ze wszystko ze swoim M przerobilam. dziewczyny, szkoda, ze Was wywialo za granice... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
Lecho nie pasujesz mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, coś mi się kafe dzisiaj buntuje i nie mogę żadnego wpisu wrzucić- mam nadzieję, że tym razem się uda.. A więc- jestem już w Polsce i niestety jak sobie rodaków obejrzałam, to coś mi się wydaje, że z seksu w najbliższym czasie nici.. No chyba, że trafię jakiegoś ogiera z iskrą w oku, który mnie porządnie wyrucha.. Już mi seksu brakuje. Katastrofa, nie wiem, jak ja to wytrzymam. Na szczęście szykuje mi się dobre rżnięcie za jakieś 3 tygodnie- lecę odwiedzić mistrza minety ;) Byla.. co do kolczyka, to mnie zbyt długo na takie rzeczy nie trzeba namawiać, także może kiedyś... Tak swoją drogą zrobiłam ostatnio tatuaż- zgadnijcie gdzie... :> oj tak sobie czytam te wasze wpisy i tak sobie myślę, że razem to na prawdę byśmy były w stanie dużo zdziałać.. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę Largo, że się na mnie poznałeś ;) swoją drogą ciekawy pseudonim- czyżby reklama...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×