Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość mamCię
dziewczyny przeczytalam caly ten topik i musze przyznac ze jestescie zajebiste!!a wasze zycie seksualne?? marzenie ;);) bylanastolatka---> jestes niesamowita az zrobilam sie mokra jak czyatalm Twoje wypowiedzi. uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ubiore spodnie , obcisle jeansy i normalne pelne majtki, niech sie pomeczy albo w moim stylu rozbiore go do naga, sama zostane w ubraniu, zaczne robic mu loda, powiem aby spuscil sie na mnie , na ubranie, i kaze mu wyprac je. zobaczymy czy bedzie mial tyle czasu albo zaproponuje abym ja je prala w wannie a on wtedy wezmie mnie od tylu, podczas prania lubie rozne testy, a przy tym dobre rzniecie nic nie straci bo obciagne mu artystycznie i nastawie kazda moja dziurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
z checia zabawialbym sie z ktoras z was a przede wszystkim z Toba bylanastolatka ;) jakos moje pozycie z facetami nie nalezy do udanych ale nie przecze ze mam ochote na jakies male rzniecie. najgorsze bo jestem przed okresem i mam apogeum chcicy ;D a tu jakiejkolwiek nadziei brak tak w ogole to jestem dziewica ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
mnie sie zawsze marzyl sex z jakims nieznajomym w klubie,najlepiej grupka ochroniarzy ,wszyscy biora mnie po kolei,bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
oczywiscie,dlatego nadal jetsm dziewica gdyz nie trafilam na tego odpowiedniego,a z byle kim tego nie zrobie. szanuje sie;) owszem jakies tam zabawy byly ale bez stosunku 19 na karku;) z dziewczynami owszem i to kilkakrotnie ;) mmm najmilej wspominam,faceci to jaies niedorajdy,wszystyko im pokaz,pchaja wstretne paluchy na sile boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te paluchy facetow to tylko w mlodym wieku dojrzali i powazni sa super ja tez zaczynalam z mlodym, ale bylismy rozsadni i bawilismy sie dlugi czas tylko po francusku warto zrobic to z ukochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
dokladnie,cze realne...raczej nie ;/ hlip ale nie ma co sie zasmucac hehe szczerze to chyba tylko marzenia ktore jednak wolalbym zeby sie nie spelnily...nie pozwolily by mi chyba na to moje zasady,ale sa w zyciu sytuacje w ktorych zapomina sie o granicach;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez przypomnialo mi sie jak na obozie w wieku 16 lat gostek uczyl sie anatomii na mojej malej, smialysmy sie z dziewczynami i to go zniechecilo i tak bym mu nie dala jeszcze uplynelo wody jak stracilam dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
pewnie masz racje,jeszcze nie mialam okazji zabawic sie ze straszym gosciem raczej tacy do 23 . To jednak jeszcze malolaci bez doswiadczenia,pewni nie kazdy ale w wiekszosci przypadkow..i te wspomnienia rujnuja caly moj swiatopoglad o facetach dlatego wole kobiety,one w zupelnosci wiedza jak dogodzic ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
oj 16 to za malo by dac..heh. Dobrze ze nie maials nasrane w glowie jak wiele inncy paninek. a ile mialas lat jak stracilas dziewictwo? ja juz tez mam swoje lata i wiekszosc moich kolezanek ma to za soba .. nie jestem ani brzydka ani pokraczna uwazam siebie za ladna i atrakcyjna dziewczyne,nie narzekam na brak powodzenia ale chyba mam jakiegos pecha lub moze za bardzo przesadzam,trzeba ograniczyc wymagania i zajrzec do spodni;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
heh,dlaczego mam na nie uwazac? oj to kolezanke niezla mialas ;d choc po alkoholu rozne rzeczy sie wyczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
pomyslalas o zabezpieczeniu na wszelki wypadek gdyby koles zapomnial... mysle ze tak naprawde tez wole facetow poprostu nie trafilam na konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
👄 dziewczyny widzę że Wam się wczoraj powiodło, ciesze się ja wytańczyłam się, nogi mnie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
jak fajnie że juz jest ciepło, niedługo będzie można piersi poopalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamCię
hi nom ;) fajnie macie,bo mieszkacie w wikeszych miastach i jest gdzie wyskoczyc ,potanczyc pomimo postu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
po całym tygodniu trzeba się zabawić, mimo postu. są fajne klubiki, małe, gwarne, z fajną muzyka dla każdego coś miłego było kilku przystojniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×