Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

zawsze stoi to byl komplement, lubie tez jak facet sobie wali a ja go dopieszczam w ostatniej chwili pozwalam mu wejsc - do ust!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylanastolatka niechcący tu zjazałem i mnie rozpaliłaś aż mi się zrobił twardy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam fajny sen trzech facetow lezalo na plecach obok siebie, a ja w pozycji na pieska przodem do nich i : srodkowemu obciagalam dwum na bokach walilam konia pode mna lezal czwarty i lizal mi cipke piaty lecial ze mna w anala spuszczanie bylo artystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
byłanastolatka dla Ciebie mogę nawet powrócić do robótek ręcznych finał w ustach coś fantastycznego ja i moje fenomenalne powierzchnie liżąco, ruchająco zrobią Ci ultra rozkosz jakiej długo nie zapomnisz. ubierz się tak jak pisałaś krótka mini, która odsłania jak się schylisz tyłek i cipkę, nie zakładaj majtek żebym mógł wejść bez ściągania mini góra, bluzka rozpięta, bez stanika jak będziesz mi obciągać chce się spuścić na cycki i do buzi rżnięcie będzie zaraz potem, najpierw chcę poczuć smak twojej cipki, mój język i usta spawia że odlecisz i najważniejsze twarda, żylasta pała wypełni Cię całą mocą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
cześć laski była widzę że masz wielbiciela :classic_cool: jak bym była facetem sama bym Cie chciała przelecieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
wielbię bylanastolatke, dobrze napisałaś, takiej kobiety szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
he he szukaj a znajdziesz tylko w naszym kraju bedzie ciężko była zdaje się za granicą jest zmykam cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
Będę szukał do skutku cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu bywam w PL tam moze spotkamy sie my wszystkie tzn. min. my 4-ry pozniej moze bedziemy powoli wpuszczac was panowie, az bedziecie nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
co będziemy nie dokończyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
musi być ostro inaczej to się nie piszę na to dam radę, nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Widzę ze topik się rozwija i nie zanika:)) ale jakoś nowe dziewczyny nie piszą:(( czyżby rzeczywiście takich ostrych lasek było tak nie wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla..- widzę, że tutaj nieźle nakręcasz akcję :D u mnie niestety póki co dramat.. Facetów dookoła brak, chcica niesamowita, nie mogę się na niczym skupić. W weekend mi się szykują dwie imprezy- może akurat coś się trafi... Miałam za to też fajny sen, trochę dziwny, ale fajny. Śniło mi się, że robiłam loda jednemu z tych moich ostatnich- klęcząc na jakiś schodach.. potem się pojawił kolejny facet, potem jeszcze kolejny.. I tak się schodziło coraz więcej facetów, dziwne było to, że wszystkich ich znam. Potem jakoś byliśmy wszyscy w ogromnym pokoju z lustrem na suficie, a oni się ze mną zabawiali, czułam ręce na całym ciele i żylaste penisy w każdej dziurce.. Szaleństwo! może taki tłum to już lekkie przegięcie, no ale obudziłam się zupełnie mokra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
👄 laski co u Was słychać Venuz już w kraju, posmakuj jakiegoś krajowego ogiera Twój sen fajny, tak sobie myślę, jakbym znała dyskretnych, kulturalnych, miłych, przystojnych, zadbanych kochanków to bym się z chęcią oddała takiemu tłumowi, szkoda że to utopia. puki co zostaje mi mój jedyny mam okres więc z sexu przez najbliższe kilka dni rezygnuje, zresztą on i tak wyjechał na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venuz tez bym chciala tlum chcialabym tez lubie jazde podczas miesiaczki, pieknie sie slizga pala, facet jak indianin, lubie patrzec jak bierze prysznic chce penisa choc okres powoli wygasa i ogromna chcica mnie nie neka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... rozmawiamy o tłumie, a ja póki co w kraju nawet jednego pojedynczego nadającego się faceta nie widziałam. Tęsknię za penisem. Może sie skuszę na jakiegoś Polaka, bo od ponad roku żadnego nie miałam- może mnie ktoś jeszcze czymś zaskoczy ;) ja nie jestem jakąś wielką fanką seksu w trakcie okresu, ale jak jest chcica to co poradzić, nie przeszkadza mi to. eh.. chcica.. taaaa to jedno mnie nie opuszcza nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venuz nie obraz sie
za to pytanie ;) ale ilu mialas facetow w lozku? bo z tego co piszesz to calkiem sporo ;). az zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, było ich sporo.. dokładnej liczby nie podam, bo postanowiłam, że to jest jedna z tych informacji, którą chcę zachować dla siebie.. na pewno więcej niż wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
👄 Venuz wypatrzyłaś juz jakiegoś przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym też- powiem szczerze, że to jest jakiś dramat. Spędziłam ostatnie dwa dni załatwiając coś w stolicy i przy okazji oglądając rodaków.. I jestem załamana. Póki co autentycznie nic ciekawego... eh.. tęsknię za penisem.. Może jutro lub w sobotę- czas uderzyć w miasto nocą. swoją drogą, to byłam dzisiaj u laryngologa, z powodu problemów z gardłem.. Powiedział, że mam strasznie skatowane migdałki i nienaturalnie nadwyrężone gardło... Skomentował mój kolczyk i dał swój prywatny numer telefonu. Hmm.. tak się teraz zastanawiam, czy to na pewno był przejaw profesjonalizmu ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
jasne ze był przejaw profesjonalizmu:)) bo ogladajac twoje gardło stwierdził ze profesjonalnie obciągasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×