Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młoda Mamaa

Forum zmienia się z ciąży i macierzyństwa na STARACZKI - wszędzie one!

Polecane posty

Jak mnie to denerwuje! Co drugi topik STARANIA NA 2011 r Nie mam okresu itd, itp Wszystkie się starają , wszystkie boli brzuch, podbrzusze, wszystkim jest niedobrze chyba są w ciąży a na drugi dzień mają okres. Wmawiają sobie objawy. To już jest chore , piszą na forum, wmawiają sobie coś merzą temperaturę codziennie , no masakra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((((((((((.......
Zapomniałaś jak to jest???? Co????? Już szczęśliwa, bo mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamieta wół
jak cielęciem był :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to mi chodzi. Ja rozumiem że można się starać i nie potępiam tego. Po prostu uważam że głupotą jest zakładać topiki , i ciągle wkręcać sobie jazdy że to i tamto - to jest choroba. A jak już tak bardzo chcecie załóżcie sobie WSPOLNY topik - starania i tyle Z resztą macie już starania na 2011 to po co zakładadacie setki innych to na prawde jest nudne i niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((((((((((.......
To po prostu tego nie czytaj, proste :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamieta wół
a po co setki tematów pt rodzimy w lipcu w sierpniu w grudniu itd. oze jeden zbiorczy pt "rodzimy"? Widzisz na tych tematach staraczek po pewnym czasie dziewczyny się zżywają, tworzą zamknięty krąg i ciężko jest tam dostać się komuś z zewnątrz dlatego powstają nowe. Jak ktoś ma potrzebę to pisze bo do tego służy forum. Jak widzisz temat dot starań to po prostu omiń skoro Cię nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha !! nic nie mam do tych kobiet i ich topików, niech sobie piszą, ale masz racje, niektóre to już jakieś fanatyczki:) wmawiają sobie nawzajem ciąże :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omijam ale czasami sie nie da caa strona o jednym. Jak już pisałam nie potępiam i życzę powodzenia wiem jak to jest się starać :) Po prostu to mnei denerwuje jak ktoś wymyśla sobie objawy. Nie chcę nikogo urazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((((((((((.......
Twój topik też zaśmieca KAFE :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliiceeee175
Och tak ! Tego NIENAWIDZĘ ! I Kiedyś wchodziło się na forum, można było poczytać coś a teraz żeby znaleźć normalny temat trzeba głęboko pomiędzy tymi zjebanymi staraczkami szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):)1234
A nie pomyślałaś, że urażasz kogoś takimi tekstami. Idź i zajmij się swoją córeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
skoro cie denerwuje to zrob nam ta przyjemnosc i spierdalaj w polpodskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to nie przeszkadza
staraczki tez chca i powinny miec swoje miejsce na forum . Tak jak mamy wymieniaja si doswiadczeniami tak staraczki pytaniami , obawami itp , to normalne , od tego jest forum i kazdy ma prawo pisac , pytac , jesli oczywiscie pisze na konkretny temat , bo wg denerwujace jest sie wcinanie swoich pieciu groszy przez osoby z ogolnego , ktore nie planuja macierzynstwa , ale na ten temat maja tutaj duzo do powiedzenia, lacznie z wyzywaniem ciezarnych i matek , staraczek zreszta tez :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze i powinny miec
swoje topiki ale do KUZWY,nie na dziale CIAZA;POROD do tego im jeszcze daleko. zasmiecaja tylko dzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to nie przeszkadza
no to gdzie maja miec na antykoncepcji ??? Bez przesady . Czytam to forum dlugo i jakos mi staraczki nie przeszkadzaja. Czasami nawet nie widze ich tematow, bo szukam taki , ktore mnie np interesuja . A jesli akurat widze to po prostu nie wchodze na nie , bo akurat moze mie ineresowac inny nizej , wyzej temat . nie wiem o co wielkie halo ? Jak ktos chce sie przyczepic to zawsze znajdzie cos co mu przeszkadza . Forum jest o ciazy i staraczki powinny tu pisac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu teraz sa co wieksze
i czestsze problemy z zajsciem w ciąże. a jest to dla kobiety naprawde jedna z wazniejszych spraw W j zyciu. Jesli to komus moze pomoc - niech zaklada topik. Jest wiele tematów ( w innych działach) , ktore sie dubluja, nie wspomne o calkiem idiotycznych, czesto wulganie sformułowanych tematach. Mam dwoje dzieci i po prostu w temat staraczek nie wchdze, kompletnie mi jednak nie przeszkadza. Jesli dla kogos to wazne - niech sobie bedzie. Tu moga sie podzielic swoimi problemami, czesto wyzalic, zasiegnac rady. Psychika w "staramniach" jest naprawde wazna. Wiec moze to najprostsza terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu teraz sa coraz
wieksze - miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez takie tematy nie draznia. sama pisalam na topiku staraczkowym i dziewczyny duzo mi pomagaly, odpisywaly na pytania i wspieraly. teraz gdy jestem w ciazy dalej z nimi pisze i teraz wspieram je tak, jak one wspieraly mnie. mysle ze kazdy ma prawo tu pisac a tym bardziej w tym dziale. nie sadze aby topiki staraczkowe byly gorsze od glupich tematow typu "czy to ciaza" albo "jak dac dziecku na imie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melivia
Do młodej Mamy czasami jest to choroba nawet nie wiesz ile osób leczy żeby tak jak Ty mieć dziecko, pomyśl o tym im przynosi to ulgę że mogę z kimś pogadać kto ma takie same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze i powinny miec
a moim zdaniem to one sie tylko nakewcaja niepotrzebnie i maja jeszcze gorsza blokade. a poza tym mysle,ze to wlasnie one-staraczki sa wulgarne i czesto na pomaranczowo dowalaja juz mamom czy ciezarowkom-z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze i powinny miec
nakrecaja niepotrzebnie-mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O z tym się zgodzę to one obrażają. Ja już pisałam że nie mam nic do staraczek, tylko wkurza mnie ich zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ja mam wrażenie że na tym dziale panuje największe chamstwo i dowalanie sobie na kafe. Na ślubach i weselach też jest podobnie, ale chyba łagodniej:) A co do staraczek - nic do nich nie mam, tylko wydaje mi się że może jakby niektóre z nich zamiast wypisywać dyrdymały poszły z chłopem do łóżka, to problem by się rozwiązał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ale jaja
tego pewnosci nie macie ze staraczki obrazaja ciezarne. a idac takim tropem mozna stwierdzic ze ciezarne obrazaja staraczki...a najbardziej pusta i pyskata matka jest wlasnie zalozyciekla topiku. mlody pustak ktory wpadl a wszystkim wokol wciska kit ze sie starala...nie badz smieszna autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz zze nie mamy pewnosci ze staraczki nas obrazaja to jaka ty masz pewnosc ze ja wpadlam?? ot tu cie zdziwie PLANOWALAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×