Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Bąk

3 tyg po cesarce i ciagły okropny ból pleców, ktos mial??

Polecane posty

Gość LOLA2010**
jagoda nie napinaj się bo ci macica wypadnie będzie siara zobaczysz, ps pisz pod swoim nikiem. Wbrew prawom fizyki jest wypychanie dziecka pod górę naturalne pozycje nie są u nas praktykowane wiele dziewczyn się tu skarżyło że lekarz nie pozwolił np na poród np w kucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuaaaaaaaaaaaaa
ola, gdyby sn było zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze , to OBOWIĄZYWAŁOBY w krajach rozwiniętych typu Szwecja czy Austria. A jakoś sn tez sie tam trzyma dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA2010**
tajemnica popularności sn w tych krajach jest nieporównywalna opieka medyczna, dostępność porodów w wodzie itp a nie rutynowe cięcie krocza żeby sobie skrócić pracę. Lekarze są tam pociągani do odpowiedzialności za swoją pracę a nie tak jak u nas zamknięta klika w samowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA2010**
i zasrane łapówkarstwo zapomniałam dodać. Szwecja czy tam Norwegia nie są dobrym porównaniem dla naszego zascianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuaaaaaaaaaaaaa
no wiec dązmy do ludzkiego traktowania, jak najbardziej. Pozwolenie na poród w kucki ( zreszta i w Polsce praktykowane ) jest mniej skomplikowane a tym bardziej inwazyjne , niz CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] jagoda369 Bellik taaa no ja z dwojga złego wolę bóle pleców niż sn " a skad wiesz z sn tak bardzo boli skoro nigdy tak nie rodzilas? a stąd wiem, że miałam skurcze co 3 minuty i rozwarcie jedynie na 2 palce a już wyłam z bólu. Natomiast po cc raz dostałam coś przeciwbólowego bo więcej nie potrzebowałam. Więc skoro skórcze co 3 min bolą bardziej niż rana po cc to co przy skurczach przy rozwarciu na 8 palców? brrrrrr!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej nie masz wiadra
jak te rozklapiochy po SN :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja smialo polecam kosmetyki
no coz, ja po cesarce, rana swietnie sie zagoila,ale nietrzymanie moczu bylo dlugo, hemoroidy-cos potwornego, bole plecow-chodzilam na masaze wiec jakos pomoglo. Cesarka nieplanowana, wlasciwie na stole bylam juz pol godziny po przyjezdzie do szpitala bo porod bylby blyskawiczny. Mialam znieczulenie ogolne. Z jednej strony niby nie cierpialam,ale z drugiej moj porod bylby szybszy niz ta cesarka a krocze mialam masowane i do konca ciazy bylam w ruchu, pracowalam, aktywnie spedzalam czas wiec bylam przygotowana na wyzwania,ale niestety nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja smialo polecam kosmetyki
Rana swietnie sie zagoila,ale nie daj Boze zeby ktos mnie dotknal tam, nie ma szans a juz 2 lata po :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja smialo polecam kosmetyki
na bole plecow w kazdym razie polecam dobrego masazyste. Mnie to pomoglo - raz w tugodniu przez kilka miesiecy chodzilam na masaz kregoslupa-swietna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy jak wygląda ten
Jagoda dziwko wypierdalaj !!!!!!!!!!!! tępa dzidzo a la lejdi DŻagusia , żal mi ciebie niedorozwoju , ale przede wszystkim żal mi twojego dziecka ,że musi się wstydzić za tak pierdolniętą matke !!!! Wracając do tematu...... Miałam cc , dochodziłam do siebie ok 2 miesięcy , Ból pleców przypominał ból krzyżowy , wyłam i zwijałam się z bólu i wierz mi lub nie nigdy nie mialam takiego bólu nie raz już miałam dzwonić po pogotowie , było bardzo źle.... Byłam nawet u ortopedy , powiedział że każda wbita igła - były 3 próby w końcu dano mi narkozę (rzucawka mi sie zaczynała ) to raz kręgosłupa , kazał wzmacniać kręgosłup i ograniczyć noszenie ciężarów. Do dziś gdy dłużej stoję przy stole , przewijaku odczuwam ból pleców al na szczęście już nie taki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy smarujecie bliznę jakimiś kremami ,maściami chodzi mi o takie wybielające i czy to pomaga. mnie plecy po cc nie bolały nie miałam znieczulenia miejscowego tylko ogólne bo cesarka w ostatniej chwili i na miejscowe nie było czasu,ale za to przez pierwsze 2-3tyg okropnie bolał mnie żołądek nie wiem czy miało to związek z cc ale jak chwycił mnie ból to aż słabo mi się robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale ja nie siedze na kafe caly bozy dzien i pwaznie wam mowie ze ZAWSZE pisze pod czarnym nickiem bo tak jest latwiej. "ciekawy jak wygląda ten Jagoda dziwko wypie**alaj !!!!!!!!!!!! tępa dzidzo a la lejdi DŻagusia , żal mi ciebie niedorozwoju , ale przede wszystkim żal mi twojego dziecka ,że musi się wstydzić za tak pie**olniętą matke !!!! " tego moze nie bede komentowac :D bo to ewidentnie patologia mi zalatuje. :D :D :D To mnie ubawilo najbardziej :D az sie sama usmiechnelam :) "bellik a stąd wiem, że miałam skurcze co 3 minuty i rozwarcie jedynie na 2 palce a już wyłam z bólu. Natomiast po cc raz dostałam coś przeciwbólowego bo więcej nie potrzebowałam. Więc skoro skórcze co 3 min bolą bardziej niż rana po cc to co przy skurczach przy rozwarciu na 8 palców? brrrrrr!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_zielone
Ja sie zastanawiam, czy kobiety, ktore urodzily same czegos zazdroszcza tym po cesarkach ??? Nie rozumiem, co Was tak boli. Ja mialam wprawdzie CC ze wzgledow medycznych, ale jesli by nie mialo tak byc, to i tak zdecydowalabym sie na operacje. Nie wstydze sie tego, ze sie boje bolu i ze warto go sobie oszczedzic, jesli to mozliwe... Po porodzie doszlam do siebie dosc szybko, brzuch mnie nie bolal, plecy tez nie ( mialam znieczulenie podpajeczynkowe )- bo nosilam przez miesiac pas. Moje kolezanki urodzily naturalnie i zadna mnie nie potepia ani nie pluje jadem. To jest wybor kazdej kobiety i nie mam nic do zwolenniczek sn- czasem podziwiam za wytrzymalosc i odwage i tyle. Zapominacie, ze najwazniejsze w tym wszystkim sa dzieci a nie sposob w jaki przyszly na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda nie bądź taka pewna bo nigdy nie wiadomo ,ja rodziłam pierwsze dziecko 3 godziny SN ,myślisz że planowałam mieć cesarkę za drugim razem kiedy okazało się że łożysko mam przodujące w 30 tyg i może będę miała cesarkę to załamałam się ,łożysko wróciło na miejsce w 35tc i nie było przeciw wskazań do normalnego porodu ,niestety stało inaczej s mojemu dziecku zaczęło tętno spadać bardzo szybko i gdyby nie CC pewnie by go nie było ,więc głupot nie piernicz ,a swoją drogą po co się wtrącasz skoro rodziłaś normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_zielone
Jagoda, jesli ma ktoras myslec twoim tokiem to co ? Znaczy, ze te po cc to bohaterki bo znosza te wszystkie dlugoletnie bole a te po sn bolalo tylko kilkanascie godzin ??? To ja sie pytam, czego zazdroscicie, bo wlasnie tego nie rozumiem. Mysle, ze twoja kolezanka po tych 13 latach to juz ma niezle zagojona blizna najwyzej, o jakiej ranie ty mowisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E jaguś nie podskakuj !!! Mam wkleić twoje zdjęcie , dane i numer tel ??? Znów będziesz płakać ,że cię ludzie straszą telefonami . Żalić się ,że musiałaś zmienić numer ect...... I skończ pisać sama do siebie bo to naprawdę żałosne ...... z resztą cała ty. Żałosna, nie doceniana, egoistyczna, chcąca się wywyższyć poniżając i ubliżając innym ..... jeśli to jedyny twój sposób na docenienie się i poprawienie swojej samooceny , to naprawdę mi ciebie żal i szczerze współczuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisać z tobą wywłoko pisać nie będę , szkoda mojego czasu dlaczegoś takiego jak ty . Ale powiedz mi czy znasz inne słowa niż epitety których używasz??? Widać ,że nie !!!Szkoda iż słownik jest ci obcy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
Jagoda, szkoda słów na Ciebie :o A ja głupia dziwiłam się niedawno czemu nikt Cię tutaj nie lubi Póki co Ty się tutaj najbardziej napinasz i rzucasz epitetami jakich mi by było głupio użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda no Ty to jestes tak popierd*** suka ze to sie w glowie nie miesci! ja mialam 2 cesarki i nie dlatego, ze chcialam:/ wrecz pragnelam rodzic z mezem naturalnie wiec moze i autorka tez... Autorko, mnie kregoslup boli juz 4 m-ce od poludnia az do snu :( 2 kolezankijeszcze pol roku po porodzie narzkaly na bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie doloze do zyczen , jagoda zycze ci abys zdechla w meczarniach tirowko spod ruskiej granicy, reprezentujesz soba dno, zal mi twojego dziecko troche ze ma taka patologiczna wywloke jako matke , niewesolych swiat rozyebana ppizdo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkwf
hahah tez sie dolaczam do 'zyczen'. pizda jakas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolkorinho
Jagoda369 żona rodziła 17 godzin i rozwarcia miała tylko 3 cm pomimo zastrzyków i kroplówki na przyspieszenie porodu. Byłem z nia przez ostanie 10 godzin. Wybraliśmy poród rodzinny, skurcz co pół minuty trzeba było jej okłady robić na krzyże takie bóle miała przez ostatnie 2 godziny powoli widziałem jak juz się poddaje nie miała siły nawet krzyczeć z bółu i gdyby nie cięcie cesarskie to nie chce mysleć co by się dalej stało....duże dziecko zona drobna i miednica nie pusciła... a Ty pitolisz o cesarce na zyczenie. Za duzo telewizji oglądasz. Gdzie w Państwowym szpitalu gdzie tna koszty zrobią ci cięcie jak nie ma przeciwskazań na poród naturalny. Coś za coś po znieczuleniu bola plecy za to gdzie indziej ciasniutko jak przed porodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek123
hehe masakrajakie wy macie problemy:) dziewczyny jezeli nie macie przefciwskazan rodzcie naturalnie wkoncu tak jestesmy juz skonstruowani bol moze i jest moze czasem i straszny ale to sie zapomina nie jest sie rozwalonym jak wiadro czy cos w tym stylu:):):)hehe cesarka to ingerencja w organizm czasami moze zakonczyc sie tragicznie samo znieczulenie nie jest dla dziecka zdrowe mama po porodzie przez 12 godz nie moze podniesc glowy a dziecko ma przy soebie dop jak dojdzie do siebie. nie wiem kazda zrobi jak uwaza dla ,mnie porod naturalny jest w 100proc lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek123
a co do ciec kosztow w szpitalach to g... prawda jezeli chodzisz pryw do lekarza ktory pracuje w szpitalu zrobi ci cesarke i na zyczenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem juz poltora roku po cesarce i mam bole w odcinku ledzwiowym codziennie od polowy nocy do rana. Wybudzam sie ciagle i spac nie moge bo nie da sie ulozyc przy tych bolach :( czasami wcieram voltaren max to lagodzi troche ale ile mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×