Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

eee nie mam duzych wymagan tylko zeby byl : 1. sympatyczny 2. wysportowany 3. inteligentny 4. silny 5. kulturalny 6. twardy 7. łagodnym 8. czuły 9. zdecydowany 10. romantyczny 11. męski 12. dowcipny 13. wesoły 14. poważny 15. dystyngowany 16. odważny 17. misiem 18. energiczny 19. zapobiegawczy 20. kreatywny 21. pomysłowy 22. zdolny 23. skromny 24. wyrozumiały 25. elegancki 26. stanowczy 27. ciepły 28. zimny 29. namiętny 30. tolerancyjny 31. zasadniczy 32. honorowy 33. szlachetny 34. praktyczny 35 gotowym zrobić dla niej wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miała być gęba zaskoczona, a wyszła zniesmaczona. otwieram piwo pełne skupienie pssssssyt... orgazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mysle ze malutkie ;) moglabym tak do rana no al wiecie... szkoda moich paluszkow :) tamten lapiesz sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu...chyba muszę się od ciebie czegoś nauczyć :D lista prawie się nie kończy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten.. eee nie jest źle. Zycie zaczyna się dopiero po 30stce, pamiętaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ja jestem czarną owcą,, jak zawsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka też tak mówię:D ineesittka jestem za.... ale ja tylko jako obserwator:D TenTamten co tam się nie zgadza w tej liście :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka uwazaj co piszesz bo ja juz przekroczylam 30 :( Ty ile masz lat ?? no i juz pisalas ze masz kogos, ale zawsze mozesz isc z nami i nam pomagac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarną owcą, bo wszyscy pójdą szukać swych drugich połówek, a ja nie mam w takim razie za czym z Wami łazić i zostanę sama. ALE z drugiej strony jako ze ja mam doświadczenie to mogę przeprowadzić ewentualny nabór :) Więc wychodzi na to, ze jestem najmłodsza ciałem, a chyba najstarsza duchem i doświadczeniem. Mam 20 lat i 6letni staż związku. i czuje sie jak stara dupa juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo chciałam napisać :-D vodka ale ja tobie zawsze mogę potowarzyszyć w przeprowadzeniu castingu.... jakieś tam doświadczenie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, ze to niby krótko ? więc ja chyba zupełnie nie nadaję się nie dlugio dystansowe trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nic nie znajdziecie ale ja wam pomogę znam wszystkie zagrywki facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zakładasz z góry od razu, ze nic dla Ciebie się nie znajdzie ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten my znamy wszystkie gierki kobiet... na pierwszy rzut oka powiemy tobie czy jest warta skinienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×