Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

PAN KOZIOROŻEC Unika okazywania wzruszeń i namiętności. W młodości sex go bardziej bawi niż podnieca. Nie wie nic lub wie niewiele o uwodzeniu kobiet, wysublimowanym klimacie erotycznym, rozterkach i awanturach miłosnych Długo się będzie zastanawiał zanim zaproponuje kobiecie małżeństwo, choć ożeniłby się najchętniej z wytwórnią papierów wartościowych. Jako mąż będzie wierny i lojalny, ale wymagania będzie miał ogromne. On i jego sprawy mają być zawsze pierwszoplanowe. Nigdy nie zaryzykuje życia rodzinnego, nawet dla najbardziej oszałamiającej przygody. Dla zaspokojenia jego niewygórowanych potrzeb seksualnych żona mu w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no powalilas mnie tym" horoskopem " :D Z jakiej on jest strony ? Cartoon network ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi napisali że jestem święta:D haha nie wierze w horoskopy- to tak dla zabawy czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalem ;) Ten kto to pisal powiniem byc skazany na kare smierci poprzez ukamieniowanie , lub powinien splonac na stosie za taki heretyzm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :D Zostalas kanonizowana w trybie mega ekspresowym przez Sebastiana :D Swieta M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz ? czy ty czasem nie zerkasz z tego 14 piętra bo widzę że ktoś"kuka" na mnie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×