Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Ja się raczej chyba zacznę martwić, bo widze, że coraz gorzej ze mną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam gorzej...dla pocieszenia powiem Ci że mi przyjaciółka ciągle gada że jestem nienormalna(ocenzurowane:P). W tym pozytywnym sensie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez tak gadają, ale czy aby napewno w pozytywnym sensie.. tego nie wiem :D Chyba dzisiaj nie zasnę w nocy, a pasowałoby się WRESZCIE wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już trzeba wyczytać między wierszami;) Czemu masz nie zasnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem taka pobudzona, ze najchętniej poszłabym teraz pobiegać, pokrzyczeć i poskakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz, jedz nie przeszkadzamy ;-) w życiu zdążyłam się nauczyć jednego *facet głodny to facet zły* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa i nawet się nie podzieliłeś :D gdzie oni wszyscy się podziali ...czyżby szał świąteczny ich opętał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szaszłyki :) taaa jak nie wyjdą zakalce to mogą mi podrzucić kawałek :D jakie plany na święta SS? praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze czas Swiat WIelkanocnych takze zycze Wam , aby byly one spokojne i spedzone w rodzinnej atmosferze kochani a dziewczynkom mokrej bielizny zycze od dyngusa i nie tylko :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos dziękuje za mokrą bieliznę i życzenia ... ale świąt nie obchodzę ;-) tobie jednak życzę wszystkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko w tym roku nie obchodzę - nie mam szans na to :) a w związku z twoimi życzeniami wrzucę się z rana w wannę i zrobię konkurs na miss mokrego podkoszulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pedze to looknac , zrobimy sobie swieta w dwojke , ja bede Twym zajacem Wielkanocnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej chodzi o jakiegos SebasTIENA , a nie mnie , takze dalej jestem skromniutkim Sebastiankiem i ciesze sie ze tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×