Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Nawet jakbym chciała Ci go wymierzyć to i tak nie miałabym jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dla stycznosci z Twa donia jestem gotow go przyjac....;) Nawet z obu stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wolałabym Ci zrobić puci-puci:classic_cool: Chyba wiesz o co mi chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko wytłumaczyć:P Nie robiły Ci tak nigdy ciocie jak byłeś mały?:D Łapały za policzki i z głosem pełnym euforii zachwycały się słodką buzią Sebastianka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa to :D To ja czesciej przed nimi uciekalem , sprzed msciwej chlosty miotla :D Aby mojej pupy nie siegla ;) Ale fakt jak juz dopadly to poliki bolaly 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, a jak sięgnęła to pupsko później bolało, oj bolało, co nie?!:D Takiś uroczy musiał być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak mnie dosiegla juz , to zem szybowal okolo minuty w powietrzu , a potem ladowalem i o ile bylem w stanie wstac to w dluga....A jak nie to podbiegala chmara ciotek i tortury sie zaczynaly .....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się, bo wyobraziłam sobie tą sytuację:D Dobrze że już jesteś dorosły to ciotki nie latają za Tobą, no chyba że...?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oblalam egzamin ale to nic za miesiac znowu:-D Tak latwo sie mnie nie pozbeda;-) Jedyny plus - mialam przystojnego egzaminatora i rozmawial ze mna przez cala droge z usmiechem:-) hihi Ide sie pakowac jutro wieczorkiem wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalalala hej ho hej ho :D witam wszystkich w doskonałym nastroju. dobrze, nic sie nie martw, nie Ty pierwsza i nie ostatnia, dasz se rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swietny humor, weszłam na forum i oczywiscie nikogo nie ma :/ popisze ze soba :P Czesc vodka co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mosz ? bo jo ni mom, a mam pierońską ochotę. była przerwa, faza wraca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka, Ty schizofreniku!:D Gdzieś była jak Cię nie było?! Tęskniłam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, Kochanie najdroższe ! Siedziałam w grocie i rozmyślałam o swoim życiu, a ze nie doszlam do zadnych wnioskow, stwierdziłam, ze pora wejsc na kafe! :D Ja tez tesknilam za Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po staremu...a poza tym mam już dość tych wszystkich porządków i przygotowań do świąt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah jak przyjemnie, to polej pierwsze z brzegu albo zrob mieszanke, wszystko po troch,u pokazemy jakie hardkory z nas :classic_cool: Mary, u mnie jeszcze spokoj, swiatecznej atmosfery (czyt. paniki, kłótni, paranoi) na razie nie czuję :) Kolezanka, z którą nie gadałam z piec lat zapytała mnie dzisiaj czy paliłam zioło, a to tlyko moj swienty humor hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spokój póki co:) Hehe, to dobrze że masz taki dobry humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×