Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Jezeli dwie duze poduszki ( nie jaski ) przemoczone do ostatniej nitki z placzu o tym swiadcza to tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem powodem dla którego warto by było płakać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczyłby jeden i nie musiałby życia oddawać, tylko żeby przy mnie był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam lgnie , po protu mowie Mary ze predko kogos znajdzie i zeby sie nie smucila , bo szkoda zeby taka dziewczyna ssmutna byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ines:) Z tą prędkością to bym nie przesadzała:) Nie smucę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary chodi mi o to ze wtedy kiedy przyjdzie czas , lepiej poczekac , ale na odpowiednia osobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ines:) Wiem Sebek i masz rację, w końcu co mi innego pozostało jak tylko czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze ja gdybym Cie znal i mieszkal u Ciebie to bym sie staral o Twe wzgledu powaznie , choc pewnie bys mnie odstrzelila w przed biegach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, nie czaruj, bo nawet nie wiesz jak wyglądam:) Nie skreślam nikogo z góry, ale też nie popadam w desperację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wiem swoje ;) poza tym ja sie nie sugeruje wygladem tylko charakterem to jest najwaniejsze .Oczywiscie nie mowie ze wyglad nie , ale wpierw charakter , bo jak dziwczyna ma pomieszane w glowce , ale jest prze sliczna to ja bym i tak podiekowal takiej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale przy pierwszym spotkaniu niekoniecznie poznasz charakter osoby, a na coś zwracasz uwagę i jest to wygląd, więc jednak to on odgrywa kluczową rolę w tzw. pierwszym wrażeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , ale potem jak widze ze jest porysowana psychicznie to dziekuje.A Ty nie ? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że ja też, choć nie zbytnio okazji do dziękowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ja tez nie w ogole mialem malo dziewczyn jak na swoj wiek , bo albo wolalem byc z taka jak chcialem albo w ogole. Chcialem jeszcze jedno napisac , abys mnie Ty i w ogole wszyscy tutaj zle nie odbierala , ze ja kogos podrywam czy cos bo ja taki naprawde nie jestem.Po prostu lubie tak sobie pozartowac i w ogole tak na luzie bez spiecia porozmawiac , nie chce abyscie sobie o mnie cos zlego pomyslaly.A jesli cos powiedzialem nie tak , albo sie zagaloPowalem to przeprzaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem zbytnio doświadczona w relacjach damsko-męskich. Spokojnie, każdy lubi sobie pożartować i oderwać się od rzeczywistości. Ja też sobie tu częściej żartuje niż pisze poważnie(teraz piszę:) ) Więc z mojej strony nie masz się o co martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×