Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

ty sobie nie żartuj,,,, że u ciebie nic się nie stało .... bo mój telefon to się grzał od rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra chciała mnie poinformować że w radiu mówili o końcu świata i ona się boi :-O powiedziałam jej że na jej miejscu już od rana bym klęczała na kolanach:classic_cool: czasami się zastanawiam czy ją nie podmienili gdzieś w szpitalu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam sprostuję :-P- wysłała eskę że jest pilna sprawa i mam zadzwonić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS myślisz że tym razem ja powinnam ją poinformować :D?? albo powiem jej żeby klęczała do jutra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli i jak idą poszukiwania?? znalazłeś już coś na mnie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewne że znalazłem :D :P ale nie na Ciebie tylko o Tobie :D tylko Ty na wielu tematach piszesz :O :) Hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wielu??;-) kiedyś musiałam wtrynić buzie wszędzie ...teraz już coraz mniej :) to co znalazłeś o mnie ??:-P strasznie się spociłeś przy szukaniu?? ;-)---- bo ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widzę że na kilku stronicowych wątkach wtrąciłaś swoje trzy grosze :D :P nie poce się :D bo jak zasugerowałaś pomyślałem i znalazłem sposób,bo odnaleźć nick DOBRZE było by ciężko... hm,co znalazłem... otórz ,wiem ile masz lat ... :D a Ty wies ile ja ? :D wiem że włamano ci się do GG :O co tam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v i p .
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie łatwo znaleźć :P :D ciekawe czy trafiłaś na mój pierwszy temat ,na którym jest o mnie baaardzo dużo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpisz w moje zdolności :-P??? urodzony detektyw ze mnie :D- trafiłam na dwa większe topiki z tobą w roli głównej :classic_cool:- swoją drogą z Koliberkiem miałam już tez do czynienia tutaj na forum - miła osoba;-) tylko dojść do tego który ....to był pierwszy topik w twoim wydaniu nie mogę tak się rozpisaliście :) pytasz o twoje lata hmmmmm niech pomyśle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wątpię w Twoje zdolnosci ;) ja też jestem niezły w te klocki :D zapytaj Mary :) ja piszę na trzech topach a mój pierwszy to ,,Podglądanie,, :) piszę jeszcze u Koliberka i u d.o.b.r.z.e. :) tylko nie mogę znaleźć na którym Ty osiadłaś :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę że się pomarańczek trochę pomylił co do wieku :D hmm no ...to twój czwarty topik widzę ;-) a tego o podglądaniu się nie doszukałam :-P Ja piszę wszędzie , wypowiadam się jeżeli mogę:-P ale mam i miałam topiki do których z chęcią wracam i wracałam :D może nie ze względu na tematy ale na osoby w nich piszące - do tego czasu były ...to tylko cztery topiki ...z czego dwa już są zamknięte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam podobne kryteria doboru :) również piszę tam ze względu na osoby tam piszące,tylko wiesz to jedno z drugim się wiąże w pewien sposób,bo fajni ludzie siedzą na fajnych topach ;) nieprawdaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha,no to mi ułatwiłaś zadanie,nie ma co :O :P :D jakaś mała podpowiedź,co do stałego topicku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym się zgodzę - tylko na wyjątkowych topikach spotyka się - wyjątkowe osoby ;-) podpowiedzi hmmm niech pomyślę - a nie chcesz się dalej pomęczyć :-P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ja cały czas wertuję topicki na których napisałaś dwa posty i tak już kilka stron tego przewertowałem ;) :D jakiś lot do Paryża i te sprawy :D ale miło się Ciebie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytytyty
zwal sobie z tej podniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm prześwietlisz widzę całą moją osobę :-P lot do Paryża- chyba pamiętam ....dziewczyna bała się latać samolotem, zgadłam :-P?? oj cięty języczek też zobaczysz ale to sporadyczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytytyty
tez sobie zwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,to ta historia... :) oj,natknąłem się na coś ... bardzo mi przykro z powodu rodziców :O :) i nie jesteś,cytuję ,, starą krową ,, :D :P raczej w kwiecie wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"starą krową "- pokaż ten topik sama jestem ciekawa:-D no no widzę że studiowanie mojej osoby daje efekty- jeszcze nikt się tu tak nie starał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,przykro mi,ja jak się w coś angażuję to całym sercem ;) :D więc zaraz będę naprawdę duużo o Tobie wiedział;) ale czym więcej wiem tym bardziej Cię lubię ;) :D to są Twoje słowa :D sama się tak nazwałeś :P a chodziło o zabawy na śniego z dzieciaczkami siostry ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×