Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

NoN,ty już nie dociekaj ,kto z kim i o której porze i co jadł :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN rano śniadanko - wieczorem wcinam tylko kolacje ;-) Oli hmmm nic mi na ten temat nie wiadomo- ja spałam w nocy jak niemowlę ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN pewnie chciał tylko trochę podjeść - spóźniłeś się , nawet okruszków już nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoN,co ty tu insynuujesz :D :P my tu z DOBRZE jesteśmy bardzo grzeczni 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN- mówisz o sobie ?? i teraz jestem głodna;-) zobacz jak Oli grzecznie już śpi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN ucz się od Olivera- teraz go nic nie ruszy :-P idę coś naprawdę zjeść :D zw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE,smacznego ;) to ja za ten czas się zdrzemnę :P :D bo już oczy mi się same zamykają,a o 6 pobudka,choć mam jutro urlop :P obudź mnie jak się najesz ,wrócisz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE,chyba trochę przesadziłaś z tym jedzeniem :O :P :D nie je się tyle na noc :P :D ja uciekam spać ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..hmmm chyba przesadziłam - smażyłam jajka :-P mam nadzieję że spale ;-)--- urlop masz:)- ja też od czwartku ;-) Miłej nocy tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze smarzyłaś jajka :O :P :D dziękuję ,ja taki kilku dniowy :O ale po nim jadę do Koszalina.tp prawie jak mad morze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda pora na jedzenie jest dobra:-P a ja myślałam że już spisz:D haha ja mam dwa tygodnie wolności , więc pewnie będę dawała wam trochę spokoju, tylko nie płaczcie ;-)==:D tobie to się powodzi i ....to prawie w sezon urlopowy znajdziesz się prawie nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdapora na jedzenie jest dobra :P muszę się trochę z tobą podroczyć :P :D no to sobie odpoczniesz,ja w tym roku raczej na tak długi się nie wybieram :O :) ja już płaczę za Tobą i to jak bóbr :O :D no może uda mi się znaleźć chwilkę i wybiorę się pochodzić po plaży :) muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dla mnie każda:D - może w coś więcej mi pójdzie niż tylko w pięty ;-) prócz egzaminów jakie mnie czekają to będę leżeć bykiem :D- ale nie będę taka jak chcesz to się z tobą podzielę urlopem :-P - mniej stracę na chusteczki dla ciebie a ty więcej sobie zaobserwujesz na tej plaży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlopu to ja mam jeszcze starego ze dwa tygodnie :P :O tylko wiesz jestem niezastąpiony w pracy :P :D eee,z tego co pamietam jak jeździłem poza sezonem nad morze,to średnia wieku wachała się w granicach 50-60 :P to nie moje klmaty :P :D zwłaszcza w Swinoujściu :) piekne miejsce,tak na marginesie :) fajnie tak się wybyczyć czasem,co ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to ja bardzo dziękuję że nie skorzystasz;-):D- tym więcej dla mnie :classic_cool: trafiłeś pewnie na okres przypływu osób w sanatorium ;-) - ja też tam pewnie byłam :D--- w odwiedzinach :) Świnoujście dla mnie cudowne miejsce- jeździłam kiedyś tam w delegację ;-) już się nie mogę doczekać - tylko znając życie ...to zamiast byczenia się w łóżku będę szukała sobie coś do robienia :-O--- pozbieram wszystkie dzieciaki od sióstr i będę dokarmiała ;-) to ty wzorowy pracownik jesteś widzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie będziesz ten urlop spędzać ;) oprócz łóżka :P :D bardziej mi chodziło żebyś wskazała paluszkiem na mapie ;) :D hm,wiesz , niestety nie idało mi się wczoraj doczytać z jakiego rejonu Świata jesteś,jeśli możesz to podaj współrzędne geograficzne ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby doczytać z jakiego rejonu jestem musiałbyś przekopać wszystkie tematy ...a tylko w jednym wspomniałam swoje miasto ;-) tak więc będę taka miła i odpowiem - Ostrów Wielkopolski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję że jesteś tak miła ;) teraz to było by to niemożliwe bo już padam :O :) hm,byłem przejazdem jak nad morze gnałem i to nie raz w twoim mieście ;) teraz jeżdże inną trasą,ale mogę to zmienić :D to trochę daleko od siebie mieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz już chyba uciekam spać - z reszta ty też już mi się wydawało miałeś śpiochać :D - a no tak przypomniało mi się urlop masz;-) ale ja już z tego miejsca życzę kolorowych snów bo jeszcze jutro czekają mnie obowiązki od rana ;-)- oczywiście zapraszam razem z twoją Z- żeby mi zaraz pomarańczki na głowę nie siadły ;-) kolorowych snów życzę i mam nadzieję że do ponownego zgadania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również dziękuję za miłą rozmowę ;) 🌼 oczywiście że do następnego spisania ;) dobranoc ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkoo bo zaraz padnę na.... nie powiem co tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie no Michaszkoo możemy sobie posiedzieć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×