Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Gość rytytyty
jak ci idzie onanizacja przy tej lekturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no no dzieciaki dają popalić- próbuję sobie przypomnieć w którym topiku ...to pisałam a mam dobrą pamięć ;-) hmmm coś mi się wydaję że rok tobie nie starczy na przeczytanie wszystkiego:D Ja po znalezieniu twoich topików chwyciłam się za głowę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem jeszcze jak dziecko w niektórych momentach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,co Cię tak tam przestraszyło :P :D eee,nie zawracaj sobie tym głowy ,to był topick na dwie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to szukasz większej lektury do czytania:-P??? co mnie przestraszyło- chyba mała ilość stron :D i nie bywasz tam często ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej ciekawości sama sobie przypominam stare topiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,nie bywam tam ostatnio często,ale był czas i to rok,że tylko tam pisałem :) teraz mnie więcej na innym temacie :) wiesz ja lubię rozmawiać a nie pisać monologi... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do Paryża też już doszłam - autorka nigdy nie wróciła ;-) hmmm to ty takie mini lektury widzę czytasz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę "dialog"- niż rozmawiać sama z sobą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem że nie wróciła :O miała ci napisać jak było... no czytam wszystkie Twoje wpisy jakie mi wyszukiwarka podała :O :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mnie rozumiesz w tej kwesyii :) hm,to możemy stworzyć niezły duet ,jak myślisz ;) :D się okaże ;) :D prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tam została na stałe:D albo z wrażenia nie może wykrztusić słowa;-)- byłeś w Paryżu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M hmmmm tzn. jeszcze musisz wiele przeczytać :D a ten wirtualny ...to już dawno o rozwód złożył papiery :D często podróżujesz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie byłem :O ale to jest jedno z wielu miejsc które chciałbym zobaczyć ,lubię takie klimaty :) a czy Tobie udało się wyjechać na tą wycieczkę ;) wiesz ,ja dużo jeżdżę ale po Polsce,lubię zwiedzać i poznawać nowe miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,chodziło mi o tego tutaj :D wirtualnego :) a masz papier w ręku ? jeśli nie to... :D :D wiem że jesteś i mieszkasz sama,przynajmniej tak doczytałem :D ale nie chcę tu za dużo mówić o Tobie ,niech inni też się trochę natrudzą :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Paryżu jeszcze nie byłam i coś i się wydaje że do października tego roku nie uda mi się tam dolecieć ;-) za to Polską ziemię zwiedzam z chęcią- takie króciutkie kilkudniowe wypady :) i zawsze sam zwiedzasz czy z swoją Z??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wirtualny ... po paru dniach się ulotnił -:D chyba nie byłam dobrą żoną - wybiorę się na jakiś kurs żeby dojść do wprawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,to jest takie zwiedzanie przy okazji , bo ja mam taką pracę że dużo jeżdżę i wtedy albo już będąc na mejscu szwendam się po okolicy poznajać ją albo jeszcze w trasie zatrzymuję się jak mnie coś urzeknie... :) kilko razy udało mi się zabrać moją Zonkę ale ją podróze męczą :) bo j nieraz 400 i wiecej km pokonuję dziennie... ale muszę ci się do czegoś przyznać... nie leciałem jeszcze samolotem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,nie chcę się wtrącać,ale ja się chyba do tego również przyczyniłem :P :D wiesz ,zazdrość jest okropna :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że to z zazdrości odszedł;-)- no no to chyba jednak mnie kochał :D haha mam nadzieję że to nie jest chorobliwa zazdrość :(-:D hmmm a planujesz kiedyś gdzieś lecieć?? żona widzę ma skarb w domu;-) ja do tej pory jak wsiadam w samolot ...to trzęsę się jak galareta ale do tego też dojdziesz w moich tematach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doceniasz mnie :D już czytałem o tym :P :D czekaj co Ty zalecasz,aha żujesz gumę i liczysz barany(to już ja dodałem0 :D :P hmmm,zaraz polecę ale do... lóżka :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha,a jak tam po złamaniu :) wszystko dobrze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale numer :D :D co ja się doczytałem :) mamy takie same telefony ;) :D ja mam czerny,a Ty ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem twoich badań mojej osoby ;-) ja też jeszcze trochę i będę miała najbezpieczniejszy lot w moim życiu :) nono to już wiem gdzie jesteś , na którym temacie siedzisz :D- a po złamaniu dobrze, czasami jednak się jeszcze coś w tym miejscu odzywa nieproszone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja srebrny- chodzi o LG?? - może zrobimy wymianę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to ja połowę życiorysu na kafe podałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie !!! nie zamieniam się :)ja wolę czarny :D tak chodzi o LG :) chociaż powiem ci że zachorowałem na Black Bry... :) ale mozemy się wyminić ale... numerami :D :P albo rachunkami :D :D :P to który temat odnalazłaś ? ja tez zaraz zmykam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kręgosłupie pisałam tutaj tylko z Kapselkiem o ile się nie mylę :) hmm rachunkami mówisz??:-P--- ale tak w 100% jesteś pewien :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×