Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

...a widzisz,dopiero ja ci to uświadomiłem :) ale wiesz co,tak to jest mówmy coś to w dobrej wierze albo nieświadomie i to już tu zostaje... ja to dopiero powiedziałem tyle o sobie że hej:O tylko komu się będzie chciało czytać moje wypociny i wynużenia :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja czytam te twoje topiki- tylko nie na każdej stronie jesteś ;-) - tak więc daj mi troszeczkę czasu i napisze tu twój życiorys:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,jestem,bo mój ostatni rachunek mnie powalił z nóg :O przekroczyłem transwer danych pakietowych :O oczywiście jak,zgadnij ? tak,pisząc i zytając kafe na wyjazdach :P :D eh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ani się waż :P :D zasada kafe brzmi... nie przenosi się info z innych topicków na inne i z GG i @ na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kafe stało się twoim nałogiem :-P nie przejmuj się to chyba jak każdego tutaj ;-) hmmmm ale nadal z chęcią się zamienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w regulaminie jest napisane czerwonym drukiem : w razie złych informacji o użytkowniku kafe ...należy natychmiast uzupełnić braki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,może czasami za dużo tu jestem :P:) ja jak się uczepię jakiegoś topicku ta czytam zawsze wszystko co tam się dzieje ,muszę być na bieżąco,nawet jak nie piszę to wracam do ostanich postów :) czyli lubisz też dużo rozmawiać,wnioskuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ja nie czytałem żadnego regulaminu :P :D może to i mój wymysł,ale ja go respektuję,staram sie w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmuszona dużo rozmawiać ;-) noo i dodajmy jeszcze moje siostry, przy nich chwyciłbyś się za głowę a nie padł na kolana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobną zasadę :) co do rozmów na gg lub @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ...już chyba uciekamy spać bo jak tak dalej pójdzie ...to mi śniadanie będziesz rano szykował :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dyskrecję czy tajemnicę to na mnie możesz leczyć w 100% :) rozmiem ze to siostry ci nabijają rachunek :D coś dziś tu czytałem na ten temat ;) :) bardzo miło mi sie rozmawiało i miło było poznawać i czytać Cię ,myślę że jescze będzie ku temu okazja,ale teraz uciekam spać :D juz i tak przecholowałem :P dobranoc ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też:) życzę kolorowych snów tobie 🌼dobranoc P.S. siostry tylko wysyłają wiadomość- zadzwoń do mnie- również dziękuję za rozmowę , miło mi było ;-) 🖐️-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam o swoim śniadanku :-P- w tym przypadku :D- tak więc szybko zejdź na ziemie :-P dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,a nawet bardzo dobry :D DOBRZE, mnie też chodziło o moje sniadanko :D no wiesz :D Ines,Tobie również miłego dnia :) Wszystkim co tu będą również spokojnego dnia ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Iness🌼 Oli- no to oddycham spokojnie bo już myślałam że chcesz moje :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Ines sie zjawiła
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takk...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takk...
no prosze ile radości :D to pewnie ta Wasza intuicja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takk...
u mnie nic tylko praca i praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za minka ??? wpadl bys czasem do mnie to znow na spacerek bysmy poszli sobie... coraz cieplej to i spiwor bylby nie potrzebny :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takk...
wpadłbym ale nie mam czasu lub siły.A widze ,że Ty też nie często tu wpadasz.No tak gorąco sie zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×