Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość do Swarcel
a teraz zareklamuj Sulecin gdzie niby robisz tam te zabiegi. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach. Zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
gdyby radiofrekwencja niszczyła tłuszcz to byłby to przełom w kosmetologii i medycynie , byłby to rewelacyjny zabieg np na celulit i odchudzanie , zastanówcie się co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo to niszczy tłuszcz
tylko, że nam to aplikują na twarz, oczy zwykle a na brzuch rzadziej. W tym jest problem. Poza tym nawet na brzuchu rozbicie tłuszczu nie rozwiązuje sprawy bo wówczas skóra bedzie obwisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
ja robiłam uda i posladki , poprawiło tylko napięcie skóry ,jesli chodzi o utrate tkanki tłuszczowej nie zauwazyłam ubytku , ja osobiście jestem zadowolona , nie ma spektakularnych efektów ale poprawa o 20- 30 % , tak jak się spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo to niszczy tłuszcz
a ja robiłam na twarz, bo to miała być taka rewelacja i jest gorzej niz przed zabiegami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo to niszczy tłuszcz
tylko, że wtedy jeszcze nie wiedziałam o tym co wiem dziś. Nic tylko iść reklamować fuszerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
zabiegi zapewne w odstępach dwutygodniowych i radiofrekwencja z cylu ''prawie jak '' , napisz w jakich odstepach i jaki sprzęt ( nazwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
ja robiłam serię 10 zabiegów focus RF (oryginalny) na brzuch i uda w odstępach 3-5 dniowych. Efekt dobry, ale pełen efekt widoczny jest dopiero tak około 3 miesiące po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
nie robi się w takich odstępach , 3-4 tygodnie nie prędzej , ale kilka dni ??? Bzdura , w takie bajki nie uwierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta z Biłgoraja
jak widać każdy gabinet wciska klientkom inny kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
na likwidacje cellulitu i tkanki tłuszczowej robi sie krótkie odstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
masz rację, nie na likwidację a na zmniejszenie cellulitu :-) ja po 10 zabiegach mam sporo mniejszy i dużo jędrniejszą skórę na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
ja robiłam zabiegi co 3 -4 tyg , nie na celulit ale na ujedrnienie skóry , miałam także 3 zabiegi na twarz w odstępach 4-5 tygodni , efekt już po tygodniu , skóra na twarzy zagęszczona ale warunek ,po zabiegu - nie masować przez 3 tygodnie , dotyczy to również ud . W autoryzowanym salonie focusa zaleca się takie odstępy czasowe pomiędzy zabiegami . Poza tym uczciwe gabinety nie naciągają na serie 10 bo nie ma takiej potrzeby , no chyba ,ze na 10 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
autoryzowany gabinety focus rf oraz dystrybutor (patrz strona internetowa) zalecają: 10 zabiegów w przypadku ud, brzucha i ogólnie ciała w odstępach 5-7 dniowych oraz 5 zabiegów w przypadku twarzy w odstępach 7-14 dniowych. moze ten focus który robiłaś nie był oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
hahahahhhh ma 100% rację, nawet w tych autoryzowanych salonach zalecają zabieg co 7 dni. ------->Magra Lagra, a gdzie Ty robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już tego nie zrobię
moja twarz wygląda znacznie gorzej niż przed :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
do hahahahaaa focus to sprzęt chiński :) oczywiście innej klasy jak te ,które masz na mysli , poza tym dystrybutor pisze również o odchudzaniu i innych cudach ,które rzekomo czyni maszyna . Wiadomą sprawą jest ,że to bezkarna reklama . Być może opinia ,że nieautoryzowane gabinety są nieskuteczne jest krzywdząca , bo chyba najwięcej zależy od operatora urządzenia ,który potrafi lub nie obsługiwać sprzęt i posiada o tym wiedzę lub nie . Nie sugeruję się tym co piszą dystrybutorzy w Polsce z powodów oczywistych :) nie ma odpowiedzialności .Obiecują poprawę cery ,odchudzanie itd itp , i młodość forever :P Do Prawie Starszej Pani robiłam w Warszawie na Bielanach i w Gdyni blisko Klifu efektem zbyt częstych zabiegów jest własnie to na co narzekają klienci - gorzej jak było przed ! To zasługa serii 10 zabiegów w krótkich odstępach czasu i urządzeń'' półśrodków ''. Kolejną ważną kwestią jest wiek klientki , wiadomo ,że u 40stki efekty będą inne jak u 50tki i świadomość ,że wpływ na efekt końcowy ma również tryb życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ladnie.............
wlasniw mialam 2 zabiwg odstep 8 dni,efektow rewelacyjnych nie widze mam 36 lat zauwazam jakby mniejszy podbrodek tylko. Czytam wasze opinie i jestem rozkojazona, poniewaz po zabiegu maialm endromologie na twarz a Wy piszecie ze masowac nie mozna przez pare tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję się oszukana 87
poczytałam trochę na forum kosmetyczek i kosmetologów i to takie szuje, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajsee
kto to wiedział:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonid B.
won z tymi falami partacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szkoda że wczesniej
tego nie wiedziałam :-( :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturatttka
Powiem Wam ze ja juz sobie odpuściłam ten zabieg.Złaszcza jesli teraz ciągle słyszy sie o produktach,czy np.wypełniaczach sprowadzanych z Chin.Trzeba miec odwagę swoja drogą zeby sie na takie zabiegi decydowac.Ja teraz myslałam o tym,zeby jeszcze przed letnim urlopem zrobic coś z rozstepami.I mysle ze znalazłam dobry zabieg-nie zadnej tam nie wiadomo jakiego pochodzenia ,tylko sprawdzony Stretch Care. Podobno jak pytałam lekarza po zabiegu znikaja rozstepy i te wszystkie przebarwienia które sa wokół czerwonych kresek.A tego własnie teraz mi potrzeba,bo wstydze sie swojego brzucha i narazie kostium dwucześciowy odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku nie ma
te fale spaliły tłuszcz. Twarz go nie ma dużo, więc na twarzy jest to bardzo widoczne. Jakbyś to robiła na inne czesci ciała to efektu byś nie zuwazyła jesli chodzi o np.redukcję tkanki tłuszczowej.Przykro mi. xle wybrałaś, a jużto co robią kosmetyczki, lekarze z nami to woła o pomste do niego. Oni szkodzą dbając o napełenie własnych kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo43
7 miesięcy temu wzięłam 5 zabiegów Focus RF+ (1 w tygodniu) na twarz. Przez ostatnie miesiące wyglądałam wyjątkowo dobrze.Ostatnio jednak coś się zaczęło złego dziać z moją Twarzą. Wciągu zaledwie miesiąca czaa skóra obwisła. Myślę ,że mogą to być konsekwencje zabiegów RF+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo43
7 miesięcy temu wzięłam 5 zabiegów Focus RF+ (1 w tygodniu) na twarz. Przez ostatnie miesiące wyglądałam wyjątkowo dobrze.Ostatnio jednak coś się zaczęło złego dziać z moją twarzą. Wciągu zaledwie miesiąca cała skóra obwisła. Myślę ,że mogą to być konsekwencje zabiegów RF+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Nie dziwię się Paniom, które się tu wypowiadają i są załamane. Chciałabym jednak wspomnieć, że na rynku sa dostępne nie tylko urządzenia z Chin, których działanie daleko odbiega od właściwego i bezpiecznego. Proszę dlatego wszystkie osoby decydujące się na jakiekolwiek zabiegi w gabinetach o dokładne sprawdzenie sprzętu, a także obsługi. Nie bójcie się zadawać pytań ( o wszystko, jaki sprzęt, gdzie kupiony, kto wykonuje zabieg i jakie ma doświadczenie). Jeśli macie jakieś wątpliwości, mówcie o tym. Usługi to powierzanie zaufania osobie jej wykonującej, ale trzeba tez mieć oczy szeroko otwarte. Niestety w Polsce to co dzieje sie w niektórych gabientach jest dalekie od tego jak powinno to wszystko wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPENSKY DO DOMU
NIE NAGANIAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejsi
Ja zrobiłam sobie thermage w derma-pulsie we Wrocławiu, stuknęło 8mcy i żadnych efektów. Z tego co mówiła dr, to na efekty można czekać nawet rok więc czekam. Chyba tylko panie doktorki mają zachwycające, spektakularne efekty tydzień po zabiegu. Na tych forach, to jest mnóstwo zadowolonych, ale nie pacjentów tylko lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×